Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Pytanie do Ciebie i Bozi a co zrobic by dostac skierowanie na ten zabieg?
    Niektóre szpitale w Polsce robią taki pakiet na NFZ. Odchodzą od samego HSG - i od razu z grubej rury przeprowadzają takie badanie. Chodzi o to, że jeśli jest coś nie tak, to wtedy diagnostyczna laparo i histero zmienia się w leczenie - podczas jednego zabiegu.
    Moja ginka wiedziała, ze w Krakowie na Kopernika to robią i dała mi zwyczajne skierowanie - napisane było na nim, że ze względu na wiek i czas starania się prosi o wykonanie takiego badania.
    Na wywiadzie w szpitalu zapytali mnie od ilu cykli nie mogę zajść - to palnęłam że od 8-9 - powiedziałam prawdę - a lekarka wywaliła na mnie gały - że za wcześnie na taki zabieg...ale szybko się poprawiłam - już kłamiąc - że od 8-9 jestem w leczeniu i po stymulacji, i mam 42 lata i staram sie dwa lata - ta odpowiedź się jej spodobała i ustaliła ze mną termin...miałam zabieg po 2 miesiącach...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Nie spij, bo Ci podrzuca! :-P

    Ja czujna jestem, w razie czego bach! lopata bez leb. :P

    nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Niektóre szpitale w Polsce robią taki pakiet na NFZ. Odchodzą od samego HSG - i od razu z grubej rury przeprowadzają takie badanie. Chodzi o to, że jeśli jest coś nie tak, to wtedy diagnostyczna laparo i histero zmienia się w leczenie - podczas jednego zabiegu.
    Moja ginka wiedziała, ze w Krakowie na Kopernika to robią i dała mi zwyczajne skierowanie - napisane było na nim, że ze względu na wiek i czas starania się prosi o wykonanie takiego badania.
    Na wywiadzie w szpitalu zapytali mnie od ilu cykli nie mogę zajść - to palnęłam że od 8-9 - powiedziałam prawdę - a lekarka wywaliła na mnie gały - że za wcześnie na taki zabieg...ale szybko się poprawiłam - już kłamiąc - że od 8-9 jestem w leczeniu i po stymulacji, i mam 42 lata i staram sie dwa lata - ta odpowiedź się jej spodobała i ustaliła ze mną termin...miałam zabieg po 2 miesiącach...
    A nie mialas czasem wczesniej leczonych zebow w znieczuleniu? Pytam trzeci raz z uporem maniaka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ale szybko się poprawiłam - już kłamiąc - że od 8-9 jestem w leczeniu i po stymulacji, i mam 42 lata i staram sie dwa lata - ta odpowiedź się jej spodobała i ustaliła ze mną termin...miałam zabieg po 2 miesiącach...

    Jak byc klamstwem nie zgrzeszyla, to bys pewnie jeszcze w kolejce stala. ;) Eh, zycie!

    Bozia3, Bozia3, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja czujna jestem, w razie czego bach! lopata bez leb. :P
    To jest moja ulubiona teoria wychowania! Brawo! :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    To jest moja ulubiona teoria wychowania! Brawo! :-D

    Trza sobie radzic w zyciu, co nie? :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Trza sobie radzic w zyciu, co nie? :P
    Toc ba, co tam cudze nianczyc bedziesz. Co Ty, pedagog jakis czy co? :-P ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Toc ba, co tam cudze nianczyc bedziesz. Co Ty, pedagog jakis czy co? :-P ;-)

    A gdzie tam, cudze dzieci uczyc? ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A gdzie tam, cudze dzieci uczyc? ;)
    "Choc ponoc niektorzy lubia"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    "Choc ponoc niektorzy lubia"

    To musi byc zwyrodnienie jakies. :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    To musi byc zwyrodnienie jakies. :P
    Pedofilia? Kurcze, jakies dejavu (prosze o poprawienie spacji i apostrofow), mam wrazenie, ze ten watek byl wczoraj? :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym samym dniu bedziesz leczyc zeby i robic laparoskopie? To do pyskatej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 16:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    W tym samym dniu bedziesz leczyc zeby i robic laparoskopie?
    No nie, tak z tydzien wczesniej te zeby. Mozna? Nie musialas edytowac, skaplam sie, ale dzieki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 16:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu dzieki. Moze to zrobie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    No nie, tak z tydzien wczesniej te zeby. Mozna?
    Ale w znieczuleniu miejscowym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Ale w znieczuleniu miejscowym?
    Tak, zastrzyk taki w dziaslo.

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Tak, zastrzyk taki w dziaslo.
    A to jakiś związek ma, jedno z drugim?

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    A to jakiś związek ma, jedno z drugim?
    Wlasnie od paru godzin probuje sie dowiedziec...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciezarowki, czy kupujecie juz zabawki dla swoich dzieci?
    Pytanie jak najbardziej serio! :)

    caffe lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 maja 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Wlasnie od paru godzin probuje sie dowiedziec...
    Tak na logikę, a stosowanie logiki nie zawsze jest zdrowe :P , to ja nie widzę powiązania.

    nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

‹‹ 3181 3182 3183 3184 3185 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ