Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche tu sie dretwo zrobilo, zupelnie nie wiem, dlaczego? Hmm...

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurwa TSUNAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Simba wrote:
    Nie, stalo sie cos nadzwyczajnego - fala uderzyla w nas 036.gif

    Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, a jak tam Twoja bluza dalej dziubek sie robi? ;)

    "Musisz przyznać, że jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma chuja we wsi.
    - Co prawda, to prawda, że na twój dziubek, nie ma bata, jest zajebisty."
    :)

    mysza1975, Simba, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnb6 wrote:
    Witam,
    mam juuuuż 39 lat i staramy się od 2012. Zaszłam od razu w 1CS, ale niestety poroniłam w 5 tyg..
    Druga ciąża w 2013 w 2cs ale też nie zakończona dobrze - puste jajo płodowe, zabieg usunięcia w 9 tyg.
    Teraz po kilku miesiącach przerwy mamy 3cs i dwa dni temu test pozytywny. Umieram ze strachu...
    Fajnie bylo z Wami podyskutowac, ale tak sie skupilyscie na mnie, ze zignorowalyscie zupelnie nowa kolezanke i jej problem.
    Coz, angb6, nie bylam w takiej sytuacji, ale Twoj strach jest zrozumialy i bardzo Ci wspolczuje.

    agnb6 lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobrnelam do konca i czuje niedosyt :)

    po pewnych przemysleniach doszlam do wniosku , ze na urodziny mojego m. zrobie mu laurke z bonem na lody i wsadze sobie w przegrodke miedzy posladami oraz przewiaze sie kokardka :D to jest goog idea i GRATIS!!! :D HA!

    nick nieaktualny, Bursztyn, mysza1975, Simba, Niuta, Mega, Reni, nick nieaktualny, Viv78, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Simba, a jak tam Twoja bluza dalej dziubek sie robi? ;)

    "Musisz przyznać, że jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma chuja we wsi.
    - Co prawda, to prawda, że na twój dziubek, nie ma bata, jest zajebisty."
    :)

    No a jaaaak???!!!!
    Robi sie robi. Dzisiaj jej za kare nie nalozylam. M mowi, ze na pewno po praniu sie poprawi. Tak, akurat.

    Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no dobrnelam do konca i czuje niedosyt :)

    po pewnych przemysleniach doszlam do wniosku , ze na urodziny mojego m. zrobie mu laurke z bonem na lody i wsadze sobie w przegrodke miedzy posladami oraz przewiaze sie kokardka :D to jest goog idea i GRATIS!!! :D HA!
    ciesze sie ze moj pomysl z abonamentem na lody znalazl Twoje uznanie :)
    maz napewno baaaardzo sie ucieszy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 19:17

    iwcia77, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    człowiek sie zdrzemnie chwilke a tu 567 stron

    Simba, Bozia3, iwcia77, Mega, malgos741, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam , dlugo sie zbieralam w sobie zeby zrobic sikacza
    zrobilam i negatyw a @ dalej nie ma juz nie wiem co o tym myslec



    Ale produkujecie ciezko jeden niecaly dzien nadrobic :)

    Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Fajnie bylo z Wami podyskutowac, ale tak sie skupilyscie na mnie, ze zignorowalyscie zupelnie nowa kolezanke i jej problem.
    Coz, angb6, nie bylam w takiej sytuacji, ale Twoj strach jest zrozumialy i bardzo Ci wspolczuje.

    No ale od czego mamy Ciebie?

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    człowiek sie zdrzemnie chwilke a tu 567 stron

    Andzej, musisz teraz szybko to wszystko przeczytac.

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No ale od czego mamy Ciebie?
    Pewnie od tego, by bylo sobie na kim pouzywac. My pleasure, do jutra.

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    excited013.gif- tak bedzie sie cieszyl :D
    Bursztyn wrote:
    ciesze sie ze moj pomysl z abonamentem na lody znalazl Twoje uznanie :)
    maz napewno baaaardzo sie ucieszy :)

    Bursztyn, Mega, Reni, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Wrocilam , dlugo sie zbieralam w sobie zeby zrobic sikacza
    zrobilam i negatyw a @ dalej nie ma juz nie wiem co o tym myslec



    Ale produkujecie ciezko jeden niecaly dzien nadrobic :)

    Zepsuty test.

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Pewnie od tego, by bylo sobie na kim pouzywac. My pleasure, do jutra.

    Co???
    Translate: JESTES TY. KOLEZANKE NOWA WYSLUCHASZ. WESPRZESZ.

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiesz możesz sobie kupić szczelbe i odpalić pare sztuk
    Pusurek wrote:
    Glowna ulica, kolo mojego domu codziennie maszeruje orkiestra ( dzieciaki szkolne ) i dziewczeta machajace takimi patyczkami ( to sie po polskiemu chyba nazywa tamburmajorki czy rownie dziwacznie )
    Nie wiem, co bedzie 17 maja, splacze sie jak bobr... Ale ja zawsze kochalam takie swieta. :)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    no wiesz możesz sobie kupić szczelbe i odpalić pare sztuk

    Breivik wersja kobieta z brzuchem? :)

    Bursztyn, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Co???
    Translate: JESTES TY. KOLEZANKE NOWA WYSLUCHASZ. WESPRZESZ.
    Oj tam oj tam, przeciez na tym calym forum wcale nie o wspieranie sie chodzi.

    Edit: i tak fajnie sie Was czyta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 19:21

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    Oj tam oj tam, przeciez na tym calym forum wcale nie o wspieranie sie chodzi.

    Teraz to mnie wkurwilas. Mocno.
    0shoot.gif

    Bursztyn, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, Bliska 77, Mango lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyszna?
    Pusurek wrote:
    O, wlasnie przyjechal moj chlop i przywiozl mi 80 litrow ziemi ogrodowej.
    I jak go nie kochac? :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 3187 3188 3189 3190 3191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ