Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No na mojej Liście już zmienione :) kolejny bobas przybyła :)

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    wiecie co, po tam tej stronie musi być ciag dalszy , inaczej to zycie w ogóle nie ma sensu :(

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, Bliska 77, Viv78, Mega, nick nieaktualny, Panda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    wiecie co, po tam tej stronie musi być ciag dalszy , inaczej to zycie w ogóle nie ma sensu :(
    i jest tak ,wiele razy przyśnił mi się mój śp.brat a w jednym ze snów jego słowa były bardzo wymowne ,długo by opowiadać

    przykre bardzo biedna zona i dziecko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 18:59

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Simba- wspaniala Beta!!! Blizniaki jak nic!!!!
    Mówisz? :)

    EwaT, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    i jest tak ,wiele razy przyśnił mi się mój śp.brat a w jednym ze snów jego słowa były bardzo wymowne ,długo by opowiadać

    przykre bardzo biedna zona i dziecko

    jak bys miała kiedys ochote to opowiedz, chętnie przeczytam
    tez mam doświadczenia w tym temacie

    nick nieaktualny, Bliska 77, Mega lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Mówisz? :)

    tez tak myśle :)

    Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    jak bys miała kiedys ochote to opowiedz, chętnie przeczytam
    tez mam doświadczenia w tym temacie

    nie ma sprawy napiszę wkrótce ,dzięki

    EwaT lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    wiecie co, po tam tej stronie musi być ciag dalszy , inaczej to zycie w ogóle nie ma sensu :(
    smierc jest tylko przejciem do innego wymiaru istnienia

    Simba, EwaT, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe serdeczne gratulacje i buziaki dla małego <3

    Bliska 77, nick nieaktualny, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    smierc jest tylko przejciem do innego wymiaru istnienia

    tak, tylko dlaczego takie nieplanowane i dlaczego tak boli tych którzy zostają

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam filmy w tych klimatach "Nostalgia Anioła ","Dom Snów" albo ze starszych filmów ,ciężkich w odbiorze "Miedzy Piekłem a Niebem" z Robinem Williamsem w głównej roli

    nick nieaktualny, Bliska 77, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Viv78 Autorytet
    Postów: 322 806

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Hej.ja juz jestem po. Urodzilam o 12.55, pierwsze sku rcze (wywolywane) pojawily sie o 11. Bylo szybko, ale intensywnie. Maly zdrowy :) gin superowy. Opisze w szcievolach moze jutro albo z domu. Dziski za kciukk

    CUUUDDDNNIIEEE :):):):)
    gratulacje!!!!!
    no tyle Cię nie było, że nawet w pracy nerwowo zagladalam w komore
    "nasz" gin odbierał? czy byla jakaś zmiana na koniec?

    mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe, gratuluję :)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super caffe to moje pierwsze dzieciątko tzn ciotką zostałam :D no i na tym nie koniec :)dziewczyny sie szykują a i wysyp pewnie bedzie nowy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2014, 19:52

    nick nieaktualny, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam z wizyty wkurwiona i zdenerwowana. Okazało się podczas usg że na połówkowe jestem za wcześniej. Sami mnie tak zapisali. Dostałam kilka fotek z usg niepełne pomiary i żadnego opisu ( pewnie z racji tego że usg będzie powtarzane)Np. wymiary główki: ciemieniowy 20 tyg i 6 dni, obwód główki 20 tyg i 1 dzień, brzuszek ma wymiar z 19 tyg i 1 dzień a kość udowa 20 tyg i 4 dni. Nie znam długości ale podobno waży ok 350 gram. Nie sprawdzone ani budowa serduszka ani narządów wewnętrznych ani mózgu. Lekarz chrzanił trzy po trzy i już mam schizę że czegoś nie chciał mi powiedzieć. Jutro mam dzwonić dowiedzieć się kiedy konkretnie mam się zapisać żeby tym razem dało się wszystko sprawdzić. Jestem zdenerwowana tym że jest taka duża rozbieżność pomiędzy tyg ciąży według ostatniej @, że wymiar ciemieniowy jest taki duży a brzuszek mały. Ryczeć mi się chce. Teraz będę w napięciu czekać na następne badanie. Do dupy.

    mysza1975, Żanet, Mega lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    tak, tylko dlaczego takie nieplanowane i dlaczego tak boli tych którzy zostają
    chcialabym znac odpowiedz...

    nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Wróciłam z wizyty wkurwiona i zdenerwowana. Okazało się podczas usg że na połówkowe jestem za wcześniej. Sami mnie tak zapisali. Dostałam kilka fotek z usg niepełne pomiary i żadnego opisu ( pewnie z racji tego że usg będzie powtarzane)Np. wymiary główki: ciemieniowy 20 tyg i 6 dni, obwód główki 20 tyg i 1 dzień, brzuszek ma wymiar z 19 tyg i 1 dzień a kość udowa 20 tyg i 4 dni. Nie znam długości ale podobno waży ok 350 gram. Nie sprawdzone ani budowa serduszka ani narządów wewnętrznych ani mózgu. Lekarz chrzanił trzy po trzy i już mam schizę że czegoś nie chciał mi powiedzieć. Jutro mam dzwonić dowiedzieć się kiedy konkretnie mam się zapisać żeby tym razem dało się wszystko sprawdzić. Jestem zdenerwowana tym że jest taka duża rozbieżność pomiędzy tyg ciąży według ostatniej @, że wymiar ciemieniowy jest taki duży a brzuszek mały. Ryczeć mi się chce. Teraz będę w napięciu czekać na następne badanie. Do dupy.
    tzn. o ile za wczesnie?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    polecam filmy w tych klimatach "Nostalgia Anioła ","Dom Snów" albo ze starszych filmów ,ciężkich w odbiorze "Miedzy Piekłem a Niebem" z Robinem Williamsem w głównej roli

    Samira, ja ci polecam film na podstawie książki brazylijskiego medium Chico Xaviera - Nasz Dom

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania uspokój się! Na razie nie wiesz, że coś jest nie tak, więc nerwy i panikę schowaj do torby. To z pewnością dziecięciu nie służy :)

    Po pierwsze dzieci tak rosną, moja zawsze miała kończyny dłuższe o 2 tygodnie, obwód głowy też. Poza tym specjalista też może być chujowy - lub sprzęt, więc się uspokój :) Pójdziesz jeszcze raz, będzie dobrze :) Słyszysz??

    ania.g, mysza1975, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 2 czerwca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Wróciłam z wizyty wkurwiona i zdenerwowana. Okazało się podczas usg że na połówkowe jestem za wcześniej. Sami mnie tak zapisali. Dostałam kilka fotek z usg niepełne pomiary i żadnego opisu ( pewnie z racji tego że usg będzie powtarzane)Np. wymiary główki: ciemieniowy 20 tyg i 6 dni, obwód główki 20 tyg i 1 dzień, brzuszek ma wymiar z 19 tyg i 1 dzień a kość udowa 20 tyg i 4 dni. Nie znam długości ale podobno waży ok 350 gram. Nie sprawdzone ani budowa serduszka ani narządów wewnętrznych ani mózgu. Lekarz chrzanił trzy po trzy i już mam schizę że czegoś nie chciał mi powiedzieć. Jutro mam dzwonić dowiedzieć się kiedy konkretnie mam się zapisać żeby tym razem dało się wszystko sprawdzić. Jestem zdenerwowana tym że jest taka duża rozbieżność pomiędzy tyg ciąży według ostatniej @, że wymiar ciemieniowy jest taki duży a brzuszek mały. Ryczeć mi się chce. Teraz będę w napięciu czekać na następne badanie. Do dupy.
    Faktycznie wkurzające.
    Ja nie wiem czy oni sobie nie zdają sprawy jak kobieta to przeżywa czy maja to w dupie.
    Postaraj sie nie denerwowa, jutro będziesz wiedziała kiedy termin USG

    ania.g lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 3482 3483 3484 3485 3486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ