Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa super ze z Tomaszkiem wszystko w porządku, dziecko jest najwazniejsze :D

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynku <3

    Bliska 77, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to jeszcze dwa tygodnie folgowania z jedzeniem i lodami :P a pozniej to juz ostroznie jesli zamierzasz karmic :)

    Kurde ja to w sumie chyba do tego karmienia tesknie ..... karmilam 2,5 roku i figura jak ta lala , a teraz jak od wrzesnia siedze w domu to w tluszczyk troche obroslam :)

    EwaT, Bliska 77, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa bardzo dobrze,że Tomaszek zdrowy a reszta to w koncu Twoja decyzja Ty bedziesz rodzić nie ktos za Ciebie :) wspieram <3

    EwaT, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn, bardzo mocno przytulam i życzę Twojej mamie dużo zdrowia <3 <3 <3

    mysza1975, Bliska 77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, nie przejmuj się uwagami mamy. Matka to nie wyrocznia. Pokracze i przestanie. Cieszę się że Tomcio ma się dobrze.

    EwaT, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn - bądź dobrej myśli - dobrze, że termin jakiś ludzki.

    mysza1975, Bliska 77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirko jak Ty masz późne owulki to miejmy wielką nadzieje,ze jajeczko jeszcze pieknie urośnie no i dobrze,ze masz monitoring :) teraz tylko serduszkować i oby było zielono :)

    nick nieaktualny, Bliska 77, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn będzie dobrze :) Do operacji już niedługo, a leczenie teraz jest skuteczne :) Poradzicie sobie z tym dziadem, zobaczysz :) Dużo siły dla Was <3


    mysza1975, moremi, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa gdybym miała tyle lat co Ty, też bym nie ryzykowała tylko wybrała cc. Po co dokładać sobie zmartwień? A tak wiesz kiedy, jak i co :) Dasz wiarę, że jeszcze tylko kilka dni i będziesz trzymać synka w ramionach? <3

    mysza1975, nick nieaktualny, Bliska 77, EwaT, Simba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira trzymam kciuki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ewa gdybym miała tyle lat co Ty, też bym nie ryzykowała tylko wybrała cc. Po co dokładać sobie zmartwień? A tak wiesz kiedy, jak i co :) Dasz wiarę, że jeszcze tylko kilka dni i będziesz trzymać synka w ramionach? <3
    A jaki ma wpływ wiek na taką decyzję? Czy to różnica jakaś? Bo się tak zastanawiam o co chodzi...

    Żanet lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    A jaki ma wpływ wiek na taką decyzję? Czy to różnica jakaś? Bo się tak zastanawiam o co chodzi...
    Bałabym się, że fizycznie nie wydolę. Po prostu. Wiem, że Ewka jest wysportowana, ale ja też na jej miejscu wybrałabym cc.

    Simba lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Bałabym się, że fizycznie nie wydolę. Po prostu. Wiem, że Ewka jest wysportowana, ale ja też na jej miejscu wybrałabym cc.
    aaa no chyba, że o to chodzi...czujesz się słabsza fizycznie niż 10 lat temu? Bo ja akurat chyba teraz jestem szczuplejsza i nie czuję różnicy..ale to widocznie indywidualnie jest...

    FZuMp1.png

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam dziś ze swoim gin o wczorajszej wizycie u poleconego przez niego "specjalisty". W wielkim skrócie powiem że był zdziwiony. W końcu ustaliłam że pójdę tam gdzie byłam w poprzedniej ciąży. Namierzyłam dziś mojego gina od usg, nadal pracuje w tym samym miejscu. Termin wizyty mam w poniedziałek 9 czerwca wieczorem. Mam nadzieję że tym razem wszystko zostanie dokładnie sprawdzone i że Marcel jest zdrowy.

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, Bliska 77, mysza1975, Simba, Żanet, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    aaa no chyba, że o to chodzi...czujesz się słabsza fizycznie niż 10 lat temu? Bo ja akurat chyba teraz jestem szczuplejsza i nie czuję różnicy..ale to widocznie indywidualnie jest...
    Ja pierwszy i jak na razie jedyny poród miała sn, ale nie miałam akcji tylko wszystko szło dzięki oksytocynie, zero skurczów partych plus wielgachna głowa córki. Poród był ciężki, nie wspominam go mile. Potem długi czas miałam wrażenie, że zawiodłam. Czemu, nie wiem?

    I masz rację, mam wrażenie, że jestem słabsza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2014, 19:50

    Żanet lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ja pierwszy i jak na razie jedyny poród miała sn, ale nie miałam akcji tylko wszystko szło dzięki oksytocynie, zero skurczów partych plus wielgachna głowa córki. Poród był ciężki, nie wspominam go mile. Potem długi czas miałam wrażenie, że zawiodłam. Czemu, nie wiem?
    O matko - że zawiodłaś? Jak to możliwe- nie dość, że się tak wycierpiałaś to jeszcze takie poczucie CI towarzyszyło??? Ja tez miałam podobny poród, po kilku oksytocynach itp. ale to raczej sama miałam dla siebie współczucie, a nie, że ja zawiodłam....ciekawe to...

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczynki <3

    inessko masz rację jak tak policzyłam to średnia cyklu to 36 dni ,nawet mi gin w sobotę mówił ze mogę mieć owulke dopiero 21-22dc przy tak długich cyklach bo miał takie przypadki

    nick nieaktualny, Bliska 77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    O matko - że zawiodłaś? Jak to możliwe- nie dość, że się tak wycierpiałaś to jeszcze takie poczucie CI towarzyszyło??? Ja tez miałam podobny poród, po kilku oksytocynach itp. ale to raczej sama miałam dla siebie współczucie, a nie, że ja zawiodłam....ciekawe to...

    Dziwne nie? Wydawało mi się, że nie stanęłam na wysokości zadania. Długo miałam to wrażenie ;) Chyba sądziłam, że jako rodząca powinnam być niezniszczalna i mieć tytanowe siły 0am.gif

    nick nieaktualny, Mega, Żanet, moremi lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    aaa no chyba, że o to chodzi...czujesz się słabsza fizycznie niż 10 lat temu? Bo ja akurat chyba teraz jestem szczuplejsza i nie czuję różnicy..ale to widocznie indywidualnie jest...

    na skierowaniu we wskazaniach cc mam napisane: WIEK PACJENTKI

    ania.g, Mega, Bliska 77 lubią tę wiadomość

‹‹ 3499 3500 3501 3502 3503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ