Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    No to sie nalezalo jak nic.
    Kurka, pizze z Pizza Hut tez bym wciagnela. Ah, ten spieczony, gruby brzezek. Mniam. :)
    A ja sie zalapalam na lunchowa promocje za 9,50 - "Zryj az oslepniesz" :)

    Mega, nick nieaktualny, mandragora, nick nieaktualny, moremi, kapturnica, Reni, ania.g, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Sie nie przejmuje sie.
    Co bedzie to bedzie. Ja moje Twixy kocham jak swoje ;)
    Wspolczuje Ci jazd psychicznych - chyba kazda nowka matka je ma. Ciekawe czy bede miec do kwadratu? Yghgh :-/

    nie wiem czy kazda
    ja urodziłam chore dziecko w PL
    nie bede Ci opisywać jak to państwo o takie dzieci dba bo to nudne dla kogos kto nie ma takich problemów, w kazdym razie powaznie myslimy z mężem o powrocie do UK

    Simba, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Bozia3, mysza1975, malgos741, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A ja sie zalapalam na lunchowa promocje za 9,50 - "Zryj az oslepniesz" :)
    O zesz Ty w zyciu... Salatkowy bar tez wchodzil w gre?? I picie do oporu?? ;)

    moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wlasnie ! ale nikt nie napisze :" usciskaj Iwcie ode mnie bo bedziesz miala rece blizej :P"
    kkisia wrote:
    Spoko nie ma sprawy , jeszcze jakes zyczenie ? :P

    Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, kapturnica, Bozia3, mysza1975, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    nie wiem czy kazda
    ja urodziłam chore dziecko w PL
    nie bede Ci opisywać jak to państwo o takie dzieci dba bo to nudne dla kogos kto nie ma takich problemów, w kazdym razie powaznie myslimy z mężem o powrocie do UK
    Mysle, ze to dobry wybor. Bo to panstwo nie dba wcale. Chociaz rehabilitacje ruchowa taka, jaka mozecie miec w Pl, w UK raczej nie bedzie. Tylko w Pl trzeba miec zaciecie, wypyszczona gebe, znac przepisy i dobre buty do chodzenia od drzwi do drzwi...
    Czlowiek z branzy ci to mowi...

    mysza1975 lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    nie wiem czy kazda
    ja urodziłam chore dziecko w PL
    nie bede Ci opisywać jak to państwo o takie dzieci dba bo to nudne dla kogos kto nie ma takich problemów, w kazdym razie powaznie myslimy z mężem o powrocie do UK
    Chodzi mi o jazdy hormonalne, ktore chyba ma wiekszosc i ogolny strach czy sobie poradzisz.
    Nie mam pojecia, moge sobie tylko wyobrazic. Powiem Ci, ze ostatnio bardzo duzo roznych stron i forow na temat ZD przekopalam. Wydaje sie, ze inni rodzice moga byc w PL najwiekszym wsparciem. Ale tak tylko z boku to widze. Nie mam pojecia jak jest w rzeczywistosci i wcale Wam sie nie dziwie, ze rozwazacie wyjazd.

    kapturnica, Bozia3, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    O zesz Ty w zyciu... Salatkowy bar tez wchodzil w gre?? I picie do oporu?? ;)
    E nie, no az takich cudow to nima

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no wlasnie ! ale nikt nie napisze :" usciskaj Iwcie ode mnie bo bedziesz miala rece blizej :P"
    Iwcia, sciskam Cie ja! Wirtualnie! :)
    Ale Cie jeszcze wysciskam gdzies w Europie, mam nadzieje! :)

    iwcia77, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co ja tu jeszcze robie?
    Do domu WON!

    moremi, Mega, Reni, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem Ewka, czy znasz ich.
    http://staszek-fistaszek.pl/
    Mama Staszka ma leb na karku, tyle ile ona wykreca od urodzenia zajec ruchowych i innych dla malego, to sie w pale nie miesci. Wszystko na NFZ.

    moremi, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Dziewczyny mIalam nosa!!! prolaktyne mialam 9 normalna po obciazeniu dzis wynik 133 czyli prawie 15razy przekroczona po tabsie!!!
    CHYBa mam winowajce nie pekania pecherzykow.. Polarku pisalas juz kiedys ale zabij nie pamietam..Jak to u ciebie bylo i inne dziewczyny jesli mozna prosic o wasze wyniki badan i jakie dawki bromka zescie braly???Castagnus troche pomoze tak na zas???Gin dopiero za 2tygodnie ehhh
    U mnie 18 razy wiekszy. Jeszcze nie bylam u gina . Na razie biore cAstagnusa.

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Nie wiem Ewka, czy znasz ich.
    http://staszek-fistaszek.pl/
    Mama Staszka ma leb na karku, tyle ile ona wykreca od urodzenia zajec ruchowych i innych dla malego, to sie w pale nie miesci. Wszystko na NFZ.

    z ruchowej samam bede mu robic NDT Bobath, chodzi mi o reszte lekarzy, no i o ten smieszny zasiłek pod warunkiem ze sie rezygnuje z pracy

    beates lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    z ruchowej samam bede mu robic NDT Bobath, chodzi mi o reszte lekarzy, no i o ten smieszny zasiłek pod warunkiem ze sie rezygnuje z pracy
    Ale na dluzsza mete nie dasz rady zasuwac sama. Potem dojda inne wyzwania - trening mowy, moze logopeda. Na przedszkole nie masz raczej co liczyc, zajecia przy dobrych ukladach 2 razy w tygodniu po 10 min - zenada.
    Chociaz co do edukacji, to w Pl nie mamy i tak co narzekac, mamy duzo dobrych pedagowog specjalnych, nie wiem jak jest w UK; bo w No to porazka, niestety.
    Jest tez kwestia finansowa i doskonale to rozumiem. No i co dalej, kiedy dziecko jest juz duze/ dorosle.

    EwaT, kapturnica, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ale na dluzsza mete nie dasz rady zasuwac sama. Potem dojda inne wyzwania - trening mowy, moze logopeda. Na przedszkole nie masz raczej co liczyc, zajecia przy dobrych ukladach 2 razy w tygodniu po 10 min - zenada.
    Chociaz co do edukacji, to w Pl nie mamy i tak co narzekac, mamy duzo dobrych pedagowog specjalnych, nie wiem jak jest w UK; bo w No to porazka, niestety.
    Jest tez kwestia finansowa i doskonale to rozumiem. No i co dalej, kiedy dziecko jest juz duze/ dorosle.
    w PL jest dzicz, dosłownie
    o wszystko trzeba walczyć, szkoda słow

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa podziwiam Cie , a to ze trzeba walczyc to niestety nasza rzeczywistosc i nie tylko w przypadku chorych dzieci niestety :)

    Niesmialo chyba rozpoczynam nastepna zielona fale :)

    EwaT, moremi, Mega, mandragora, Simba, ania.g, nick nieaktualny, Bozia3, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, Mango, malgos741, Viv78, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa świadczenie pielęgnacyjne jest wtedy gdy dziecko wymaga stałej i calodobowej opieki i wtedy gdy jedno z rodziców rezygnuje z pracy na rzecz opieki nad chorym dzieckiem. Jesteś zdecydowana zrezygnować z pracy czy na razie będziesz próbowała łączyć pracę z rehabilitacja Tomka?

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Ewa podziwiam Cie , a to ze trzeba walczyc to niestety nasza rzeczywistosc i nie tylko w przypadku chorych dzieci niestety :)

    Niesmialo chyba rozpoczynam nastepna zielona fale :)

    czyzby?? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:

    Niesmialo chyba rozpoczynam nastepna zielona fale :)

    Ojacie jacie!!! :)
    Gratuluję :)
    Ciekawe kogo za sobą pociągniesz ;)

    nick nieaktualny, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ewa świadczenie pielęgnacyjne jest wtedy gdy dziecko wymaga stałej i calodobowej opieki i wtedy gdy jedno z rodziców rezygnuje z pracy na rzecz opieki nad chorym dzieckiem. Jesteś zdecydowana zrezygnować z pracy czy na razie będziesz próbowała łączyć pracę z rehabilitacja Tomka?

    rehabilitować go bede niezaleznie od pracy, co do reszty to wiem ze nic nie wiem, chyba wyjedziemy stąd

    Bozia3, Alis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dziewczyny mam doła z powodu wieku..
    Ja tez!

    gosia7122, EwaT lubią tę wiadomość

‹‹ 4091 4092 4093 4094 4095 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ