Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mandragora wrote:
    Simba kochana nie ignoruj niczego i wyobraźni miej jak najwięcej. U mnie 17 wieczorem było Oki a 20 wydarzyła się tragedia. Nie ma w ciąży głupich pytań ani niepotrzebnych niestety...
    No mam juz potwierdzenie ze to te więzadła. Uspokajalo mnie to, ze jak leże to nic mnie nie boli. Ale masz racje, trzeba byc czujnym jak ważka.
    A ty jak sie czujesz?

    moremi, mandragora, malgos741, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Pusur! No i jak ja mam teraz pracować? A później jeszcze godzinę do domu jechać? No jak?
    Trzymam kciuki z całych sił! I pjerdziochy wysyłam coby lekko poszło <3 <3 <3

    Viv, Jarzynka jest fantastyczna :D toż on już kocha to malenstwo :) wypisz wymaluj jak mój małż :D mi również podoba się Jagoda, Róża i jeszcze Lidia, a on nie i nie. Ale wpisuje do swojego kalendarza imiona, które pasują obojgu ;) ma nawet zaznaczona stronę :) a może niech on poszuka imienia, zaangażuje się. Ty za to będziesz mogła pośmiać się z tych pomysłów ;)

    Viv78, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że Pusur że stresu dostała skurczy?

    nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur - tak Cię tam wkurzyli, że zaczęłaś rodzić? Czy mąż powystrzelał pół szpitala i ze strachu wzięli Cię od razu na cesarke? :) Jak można było tak mało nam napisać....no!

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też się podoba i Róża i Jagoda...no i jeszcze Judyta...choć i tak Lenka jest najlepsze.... Z Różą to trochę tak jest, że to imię pasuje do ładnej dziewczyny - kobiety...Bo jak wyrośnie Róża niezbyt urodziwa - to trochę nie teges...:)

    nick nieaktualny, moremi, Viv78, malgos741, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Myślicie że Pusur że stresu dostała skurczy?
    albo zrobiła taką rozpierdówę, że ją zaczęli od razu kroić :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No mam juz potwierdzenie ze to te więzadła. Uspokajalo mnie to, ze jak leże to nic mnie nie boli. Ale masz racje, trzeba byc czujnym jak ważka.
    A ty jak sie czujesz?
    Simba, ale na podstawie telefonu masz takie potwierdzenie, czy ktoś Cię pooglądał?

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    albo zrobiła taką rozpierdówę, że ją zaczęli od razu kroić :)
    Kroić moze nie ale od razu pod narkoze zeby zamknęła jape

    Bozia3, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, mysza1975, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Simba, ale na podstawie telefonu masz takie potwierdzenie, czy ktoś Cię pooglądał?
    Tu tylko przez telefon. Porod to co innego - wtedy przez skype ;)

    Bozia3, nick nieaktualny, megan8, Reni, malgos741, kapturnica, Mango, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Tu tylko przez telefon. Porod to co innego - wtedy przez skype ;)
    Jak Ci przejdzie to ok, ale jak się będą powtarzać bóle w górze brzucha, to jedź -niech Cie ktoś oglądnie

    nick nieaktualny, mandragora, Simba, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Kroić moze nie ale od razu pod narkoze zeby zamknęła jape
    ahahahaah - a mąż z kałachem pod drzwiami stoi i pilnuje..:)

    nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, malgos741, kapturnica, Simba, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No mam juz potwierdzenie ze to te więzadła. Uspokajalo mnie to, ze jak leże to nic mnie nie boli. Ale masz racje, trzeba byc czujnym jak ważka.
    A ty jak sie czujesz?
    A ja ze tak powiem zasrano ;) w niedziele i pon biegunka , IP i mnie po straszyli szpitalem zakaźnych wiec nastąpiło cudowne ozdrowienie. Ale dzisiaj znów się ze mnie leje. Na razie domowe sposoby woda i elektrolity. Nie wiem jak się sytuacja dalej rozwinie. Ale Staś miewa się mimo tego raczej Oki. Wczoraj to nawet mój M.go wyczuł ;)

    nick nieaktualny, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie ubaw, widze. :-P Lekarka po godzinnej gadce byla na nie dla cc i chciala mnie zbadac. No i zaczelam krwawic, bo szyjka byla juz rozwarta. No to mnie polozyli i leze pod ktg. Jak nie pojdzie gladko to cc. Na razie jest ok, ale nie ma skurczy, dokladnie tak samo jak z corka. Bede pisac, moze nalepke dostane w koncu. ;-)

    ania.g, Bozia3, mandragora, nick nieaktualny, malgos741, kapturnica, Viv78, nick nieaktualny, paszczakin, Mega, Mango, mysza1975, Simba, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, megan8, Alis, caffe lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur, trzymam kciuki z całych sił <3

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur trzymaj się mocno - wspieram myślami- oby wszystko poszło dobrze dla dziecka i Ciebie - już obojętnie jaką drogą...:)

    nick nieaktualny, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    albo sama się pokroiła i oni muszą dokończyć ;-)
    Bozia3 wrote:
    albo zrobiła taką rozpierdówę, że ją zaczęli od razu kroić :)

    Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Mango, mysza1975, Simba, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurku żaden ubaw. Martwi my się tylko. Rozwiazujcie się szybko i zdrowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 14:33

    nick nieaktualny, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur myślami jesteśmy z Tobą <3
    Po prostu staralysmy się odwrócić Twoja uwagę od powagi sytuacji :-)
    Będzie dobrze :-)

    nick nieaktualny, Mega, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nalepka dla Ciebie na zachętę :-)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/77dc72411234.jpg
    Pusurek wrote:
    Bede pisac, moze nalepke dostane w koncu. ;-)

    Bozia3, nick nieaktualny, kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, Mega, Mango, mysza1975, Simba, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    nie mozna, pytalam, bo wczoraj kazali wziac nowe 2 opakowania jakby co. A potem monitoring zadzwonil, zeby nie brac, tylko juz pregnyl strzelic.
    Wiec moge kogos przystymulowac za darmo ;) bo mam nadzieje nie musiec uzywac tego ponownie.. No ale na razie trzymam..
    Jak ci się nie przyda później to ja chętnie. :-)

    paszczakin lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
‹‹ 4099 4100 4101 4102 4103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ