Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bawarka to mit. Nie zawiera nic wspomagającego produkcję mleka (mleko plus teina z herbaty). Dziewczyny pewnie więcej powiedzą.

    Paszczaku, jak tam? Dzwonili? Czy Ty dzwoniłaś? Kiedy zaciskac kciuki? (Jeden już trzymambza to, żeby to dzisiaj było)
    Edit: tak wolno w telefonie piszę, że Paszczak odpowiedziała zanim pytanie zadałam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 12:22

    paszczakin, mysza1975, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    witajcie
    Paszczak, trzymam kciuki ;), uda sie zobaczysz nie ma innego wyjscia ;)
    Caffe, super ze masz takie "latwe" dziecko, oby tak dalej, u mnie w sumie tez nie jest zle, co do karmienia to nieztety ale w ciagu doby corka dostaje ok 200, 300ml modyfikowanego, mimo ze pije wode hektolotrami, bawarki i inne cuda, pokarmu mam oglednie mowiac srednio i pewnie jego jakosc pozostawia wiele do zyczenia, po moim cycku, corka spi max godzine
    milego dnia wszystkim ;)
    Nieraz niestety jest tak jak u Ciebie z karmieniem, cóż zrobić. Nie ma nic na siłę, ale dobrze żeby jednak tego cyca choć na godzinę possała, moze Ci się wszystko wyreguluje jeszcze. Ja też miałam w cały świat przez pierwszy miesiąc, a teraz z kolei zjada tyle, że też mu nieraz brakuje. Chociaż pewna nie jestem, bo tak jak pisałam kiedyś wcześniej, on lubi twarde cycki ...

    "Łatwe" jest póki co :P zobaczymy co będzie dalej :)

    nick nieaktualny, Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    aaaa zadzwonili..

    nie wiem ile jest zarodkow, ale powiedzieli ze sa bardzo dobrej jakosci wiec mozemy poczekac do 5 dnia (czyli sroda), bo transfer 5 dnia daje wiecej pewnosci..

    ufff, ale ulga... normalnie tona zdjęta z plecow!
    To teraz relaks żeby przygotować "kołyskę" ")

    paszczakin, moremi, nick nieaktualny, Bliska 77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu Paszczak to oby do środy :-) niech nie stanie <3

    mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Bawarka to mit. Nie zawiera nic wspomagającego produkcję mleka (mleko plus teina z herbaty). Dziewczyny pewnie więcej powiedzą.

    Paszczaku, jak tam? Dzwonili? Czy Ty dzwoniłaś? Kiedy zaciskac kciuki? (Jeden już trzymambza to, żeby to dzisiaj było)
    Edit: tak wolno w telefonie piszę, że Paszczak odpowiedziała zanim pytanie zadałam :D
    no ja to przerabialam kilka lat temu z corka, ogolnie mam malo pokarmu a pije m.in.bawarke zeby miec jakies urozmaicenie, herbata ogolnie jest b.slaba a sokow nie pije z zasady

    caffe, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak, wszystkie jestesmy z Toba, byle do srody i bedzie git, zobaczysz ;)
    Caffe, tak jak wczesniej napisalam, niestety ogolnie mam problem z pokarmem, teraz wiekszy juz 6 lat temu, polozna powiedziala ze problem czesto jest nie tyle z iloscia pokarmu co z jego jakoscia, pogadalysmy troche o laktacji jakotakiej i tak jak mowisz, nic na sile :)

    moremi, Mega, paszczakin, mysza1975 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak, bardzo się cieszę. Cały czas trzymam kciuki <3

    Bliska 77, paszczakin, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    no ja to przerabialam kilka lat temu z corka, ogolnie mam malo pokarmu a pije m.in.bawarke zeby miec jakies urozmaicenie, herbata ogolnie jest b.slaba a sokow nie pije z zasady
    Ja sobie uświadomiłam, że z bawarką trzeba uważać, żeby z kolei z mlekiem nie przesadzić.

    moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Ja sobie uświadomiłam, że z bawarką trzeba uważać, żeby z kolei z mlekiem nie przesadzić.
    to prawda, herbata = teina, duza ilosc krowiego mleka = skaza, wszystko z umiarem ;) jak zawsze

    nick nieaktualny, caffe, moremi lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc lasencje,

    Paszczu- uda Ci sie! beda blizniaki jak u Simbulca :) teraz luzuj gumke w majtach i szykuj spokojne gniazdko dla pisklat :) <3



    nick nieaktualny, Mega, paszczakin, mysza1975, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    to prawda, herbata = teina, duza ilosc krowiego mleka = skaza, wszystko z umiarem ;) jak zawsze
    A wszystko jesz, czy się z czymś ograniczasz (no poza oczywiście strączkowymi i kapuścianymi produktami)?

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Czesc lasencje,

    Paszczu- uda Ci sie! beda blizniaki jak u Simbulca :) teraz luzuj gumke w majtach i szykuj spokojne gniazdko dla pisklat :) <3
    No iwcia, u Ciebie też licznik zapierdziela :)

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    A wszystko jesz, czy się z czymś ograniczasz (no poza oczywiście strączkowymi i kapuścianymi produktami)?
    powiem tak, poki co z owocow jablka, borowki i nektarynki-zero kolek, od innych owocow sa kolki, miesko drobiowe ziemniaki kasza gotowana marchew pietruszka, zero kolek, biale pieczywo tez nc a po ciemnym niiestety kolki ;)

    Mega lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    powiem tak, poki co z owocow jablka, borowki i nektarynki-zero kolek, od innych owocow sa kolki, miesko drobiowe ziemniaki kasza gotowana marchew pietruszka, zero kolek, biale pieczywo tez nc a po ciemnym niiestety kolki ;)
    Bo ciemnego pieczywa, ani tego z ziarnami nie wolno. Czy po kaszach, ryżach itp. nie ma gazów?
    Ja z owoców jem tylko jabłka, borówki amerykańskie i maliny. Po bananach chyba niezbyt dobrze mu było.

    Bliska 77 lubi tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Bo ciemnego pieczywa, ani tego z ziarnami nie wolno. Czy po kaszach, ryżach itp. nie ma gazów?
    Ja z owoców jem tylko jabłka, borówki amerykańskie i maliny. Po bananach chyba niezbyt dobrze mu było.
    no widzisz, to wszystko zalezy od mamy i dziecka, moja kolezanka przy swoim synku wcina tylko ciemne pieczywo i buleczki z ziarnami i do tegi kielbasa i zero problemow natomiast kaszy nie moze a ja kasze moge bez knsekwencji, natomiast po naszych z ogrodka malinach niczym niesypanych dostala wysypki, borowki tez mamy nasze i nic jej nie jest, po winogronie zielonym sklepowym tez nic, czekam na nasze ciemne z ogroka

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w ogole to np mojego meza klezanka jadla wszystko lacznie z pizza i corce nic nie bylo, ja przy starszej uwazalam bardzo bo alergiczka itp a kolki miala cholerne, odbijanie i moja scisla dieta nc ne dawaly, potem im wiecej modyfikowanego mleka (wylacznie na moim byla tylko 3 mce), tym m iej problemow

    caffe lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ja banany ale za nimi nie przepadam, natomiasti nawet lody moge ;)

    caffe lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • MikiMiki Nowa
    Postów: 2 9

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Staram się z mężem o dzidzię :)
    Cieszę się, że tu trafiłam
    Pozdrawiam

    mysza1975, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kochane Dziewczyny
    Wrocilam w nocy, film mi sie urwal, nie wiem jak sie w domu znalazlam w drodze z lotniska, tzn. maz prowadzil wiec wnioskuje ze w taki wlasnie sposob, chociaz nie przypominam sobie momentu powitania na lotnisku ;)teraz jestem nieprzytomna, niedawno wstalam i staram sie utrzymac w pionie druga kawa. Nie nadrobie wiec nawet sie nie staram, mam tez dola bo w PL bylo mi - mimo wszystko dobrze, pyszne jedzenie, piekne slonce i cudowny Krakow. Nie wiem jak poradze sobie teraz w Krainie Deszczowcow. Widzialam sie z nasza piekna Bozia, brzuch ma cudny, swietnie wyglada, no i powiedziala mi ze Kkisia czy Moremi (zapomnialam ktora ) w ciazy, wiec gratuluje :)
    O Pusurze wiem, ze urodzila Adasia, wiec rowniez gratuluje :) no wiem tez ze Simba przezylas chwile grozy, na szczescie masz to juz za soba, ale przyznam ze kiedy Bozia mi opowiadala to mi serce na moment zamarlo.
    Jakis skrot- resume' by sie przydal z pozostalych wydarzen :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 15:18

    mysza1975, Bozia3, kapturnica, Bliska 77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, moremi, Mega, Simba, iwcia77, paszczakin lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Bursztynku :-)

    Na pewno znajdziesz pozytywny życia na wyspach :-) nie smutaj, zawsze możesz wrócić, na wekend czy na stałe :-) Kraków się ucieszy :-)


    Wiesz że Paszczak w środę ma transfer? :-) cieszę się jak głupia :-)

    A Kkisi się nie udało, niestety :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 15:26

    mysza1975, Bursztyn, nick nieaktualny, ania.g, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 4124 4125 4126 4127 4128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ