Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    Witaj Bursztynku ;) Ja też się cieszę choć wiem co mnie zaraz spotka ;)
    hahaha! :)
    i tu sie nie mylisz :)
    Rozumiem , ze jestes juz przebadana, zgodnie z nasza umowa?
    Slucham?

    mysza1975, caffe, nick nieaktualny, moremi, Simba, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Bursztyn starałam się Ciebie zastąpić na godzinie wychowawczej ale Mango zawsze miała usprawiedliwienie..

    teraz Twoja kolej ;-)
    a od rodzicow miala czy sama podrobila w dzienniczku?
    Dalas jej po lapach?

    mysza1975, kapturnica, Bliska 77, moremi, iwcia77, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pachniało lewizną..
    Bursztyn wrote:
    a od rodzicow miala czy sama podrobila w dzienniczku?
    Dalas jej po lapach?

    mysza1975, Mango, kapturnica, Bursztyn, moremi, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłop badał i nic nie znalazł ;)
    Bursztyn wrote:
    hahaha! :)
    i tu sie nie mylisz :)
    Rozumiem , ze jestes juz przebadana, zgodnie z nasza umowa?
    Slucham?

    mysza1975, Reni, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    praca miała być zbiorowa ;-)
    co z Twoją częścią? ;-)
    Mango wrote:
    Chłop badał i nic nie znalazł ;)

    mysza1975, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    Chłop badał i nic nie znalazł ;)
    czyli zrobil badania? i jak wyszly?

    Mango, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty poszlas do gina?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Żanet Autorytet
    Postów: 483 2112

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Dziewczyny,
    Stęskniłam sie za Wami :) Odzyskałam dostęp do neta a tu takie wieści :)
    Pasurek, serdeczne gratulacje, tak pisać to tylko Ty potrafisz, rewelacyjna akcja porodowa, a Mały Adamek ślicznusi !

    Iwka, Polarek, spóźnione, ale za to szczere życzenia urodzinowe :)
    Bursztyn, witamy po takiej długiej przerwie w PL

    Dziewczynki, reszty forum nie nadgonię, nie dam rady- wybaczcie

    Miłego Dzionka dla Was :)

    mysza1975, kapturnica, Bursztyn, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam budyń - a to Wy nie kumacie,..chłop Mango badał....ale nie siebie - tylko Mango zbadał zamiast lekarza - tak to zrozumiałam ciotki :)
    Mango jest stała i niezmienna - chociaż z tego się trzeba cieszyć - zawsze to jakaś zaleta...;)

    mysza1975, Bursztyn, kapturnica, Mango, Bliska 77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Simba, Mega, iwcia77, malgos741 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyższy poziom.. to juz nie budyń.. to pudding ! ;-)

    Bozia3 wrote:
    ja mam budyń - a to Wy nie kumacie,..chłop Mango badał....ale nie siebie - tylko Mango zbadał zamiast lekarza - tak to zrozumiałam ciotki :)
    Mango jest stała i niezmienna - chociaż z tego się trzeba cieszyć - zawsze to jakaś zaleta...;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 16:24

    Bozia3, caffe, moremi, mysza1975, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeszcze nie :( , ale za to narobiłam sobie bałaganu z inofolikiem i miałam przez niego plamienia :( Po odstawieniu jest ok.
    Bursztyn wrote:
    A Ty poszlas do gina?

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ja mam budyń - a to Wy nie kumacie,..chłop Mango badał....ale nie siebie - tylko Mango zbadał zamiast lekarza - tak to zrozumiałam ciotki :)
    Mango jest stała i niezmienna - chociaż z tego się trzeba cieszyć - zawsze to jakaś zaleta...;)
    kumamy kumamy :) zalapalam ze chlop ja badal, ale nie chce z Mango utrzymywac rozmowy w zartobliwej konwencji bo uwazam ze tu miejsca na zarty w jej sytuacji nie ma, wiec odrazu chcialam ja ustawic do pionu i z grubej rury
    masz racje, pewnie ze stalosc to zaleta- jesli o wiernosc chlopa zonie chodzi, ale w jej sytuacji to szalenstwo raczej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 16:30

    Reni, kapturnica, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, mysza1975, Żanet, iwcia77, malgos741 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    No jeszcze nie :( , ale za to narobiłam sobie bałaganu z inofolikiem i miałam przez niego plamienia :( Po odstawieniu jest ok.
    ale Tynie mialas brac inofoliku tylko isc do gina.
    wiec slucham? nadal nie uzyskalam odpowiedzi

    kapturnica, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Bursztynku, wierze, ze w Twojej Krainie Deszczowcow slonce dla Ciebie zaswieci i dlugo dlugo bedzie swiecilo :)

    Bursztyn, mysza1975 lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądź pewna, że pójdę.
    Brakowało tu Ciebie :)
    Bursztyn wrote:
    ale Tynie mialas brac inofoliku tylko isc do gina.
    wiec slucham? nadal nie uzyskalam odpowiedzi

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    o ja banany ale za nimi nie przepadam, natomiasti nawet lody moge ;)
    Lodów też sobie nie odmawiam :P z bitą śmietaną i owocami :P

    Bozia3, mysza1975, Bliska 77, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    Bądź pewna, że pójdę.
    Brakowało tu Ciebie :)
    Ty mi tu nie cukruj ;)
    KIEDY? konkretnie?

    Mango, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe, alez Szymon urosl! :)

    caffe, mysza1975, Żanet lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    we wrześniu może być?
    Bursztyn wrote:
    Ty mi tu nie cukruj ;)
    KIEDY? konkretnie?

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mango wrote:
    we wrześniu może być?
    jaja sobie robisz?
    a dlaczego nie w tym tygodniu?

    moremi, Reni, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 4126 4127 4128 4129 4130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ