Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Pudding.
    Zart mi sie nie udal. Jak Andzej napisal toyboy - to mi sie to od razu z ToiToi skojarzylo a potem poszlo to wszystko w gowniana strone...
    Ja skumalam, widocznie budyn poporodowy ma jednak lzejsza konsystencje ;-)

    Simba, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, paszczakin, Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    czytałam sobie wczoraj angielskie fora dla staraczek po 40stce i dowiedziałąm sie że prawdopodobienstwo zaciążenia w 42rż wynosi 3% ....ja pierdole
    A tam. Nie można tak uogólniać. Każdy organizm jest inny. Jedna będzie płodna do 50 a inna do 25.

    mysza1975, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja tam zaciazam zaraz po raz kolejny i w doopie mam statystyki. ;-)

    podobno najłatwiej po ciązy ;)

    mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż tak się wciągnął w prokreację, że by chciał, żebym już w kolejnej ciązy była. No ale zdaje się, że my musimy rok odczekać. Pusur - bardzo się cieszę, że jama na dole mnie ominęła, ale niestety minusy też są.

    Bursztyn, witaj w domu :)

    Zaraz idę do wrocławiskiej pani prof. na konsutlacje. Mam nadzieję, że mi wszystko ładnie wyjaśni, natchnie optymizmem i zostatnie lekarzem prowadzącym Weroniki.
    Od rana bawimy się w łapanie moczu małej, żeby zbadac na obecność bakterii, a ona w zaparte idzie i nic... Albo razem z kupą. BTW, kupy noworodków nie śmierdzą. Zobaczymy, co będzie później :)

    mysza1975, EwaT, moremi, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, caffe, Bliska 77, nick nieaktualny, Żanet, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja tam zaciazam zaraz po raz kolejny i w doopie mam statystyki. ;-)
    Jak są chęci i siły to działaj :)
    Mi trójeczka starczy. Więc już się zastanawiam nad formą antykoncepcji po porodzie. Nie chcę wracać do tabsów bo po nich nie chce mi się zbytnio seksić a z drugiej strony coś mi się zdaje że bez nich zaliczymy wpadeczkę...

    Alis, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Jak są chęci i siły to działaj :)
    Mi trójeczka starczy. Więc już się zastanawiam nad formą antykoncepcji po porodzie. Nie chcę wracać do tabsów bo po nich nie chce mi się zbytnio seksić a z drugiej strony coś mi się zdaje że bez nich zaliczymy wpadeczkę...
    zawsze możesz wrócić do prowadzenia wykresów na ovu :) i wtedy działać inaczej niż dziewczyny, które się starają - seksić się w inne dni :) - pani od religii byłaby dumna z takiego rozwiązania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 16:13

    Simba, EwaT, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, caffe, kapturnica, Reni, moremi, nick nieaktualny, Żanet, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Pudding.
    Zart mi sie nie udal. Jak Andzej napisal toyboy - to mi sie to od razu z ToiToi skojarzylo a potem poszlo to wszystko w gowniana strone...
    nie no - też mi się skojarzyło z Toi Toi - ale upierać się przez kolejne posty w gównianym kierunku...:)no nic...jestem opóżniona teraz i spowolniona na maksa...nawet po ludzku nie mogę się odwracać w nocy w łóżku - tylko na raty muszę....

    mysza1975, EwaT, caffe, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Żanet lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny chyba dopadło mnie poporodowe wypadanie piór :(
    zna sie która czy na to co pomaga??

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    zawsze możesz wrócić do prowadzenia wykresów na ovu :) i wtedy działać inaczej niż dziewczyny, które się starają - seksić się w inne dni :) - pani od religii byłaby dumna z takiego rozwiązania
    Hehe, wtedy wpadka murowana :)

    Bozia3, moremi lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dziewczyny chyba dopadło mnie poporodowe wypadanie piór :(
    zna sie która czy na to co pomaga??
    Nic nie pomaga, one wypadna bo musza, masz ich po ciazy w nadmiarze. Nie wypadly wczesniej, bo trzymaly je hormony. Ale by gone ;-) moja rada jest jak zawsze: dopychac sie witaminami dla kobiet w ciazy i karmiacych :-)

    EwaT, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Alis lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Nic nie pomaga, one wypadna bo musza, masz ich po ciazy w nadmiarze. Nie wypadly wczesniej, bo trzymaly je hormony. Ale by gone ;-) moja rada jest jak zawsze: dopychac sie witaminami dla kobiet w ciazy i karmiacych :-)
    biore Omegamed, wiesiołek, olej lniany, tran psia kostka

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    zawsze możesz wrócić do prowadzenia wykresów na ovu :) i wtedy działać inaczej niż dziewczyny, które się starają - seksić się w inne dni :) - pani od religii byłaby dumna z takiego rozwiązania

    oj jak mnie kusi przestać uważać :)

    nick nieaktualny, mysza1975, Bozia3, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur, Adamek jest po prostu prześliczny :) jeszcze raz gratuluje!!!

    paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piekny Adam :)

    mam zle wiesci zlapalam toxoplasmose :( rycze jak bobr, jutro ide do ginexa na 10 rano :( jestem zalamana :( nawet nie iwem skad...

    wynik Igm 1,85 wartosci : ujemny ( 0-08), watpliwy ( 0,8-1) , dodatni > 1...co wy na to?

    nick nieaktualny, EwaT, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Żanet lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adamek cudo, do schrupania :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak na marginesie kto zapierdzielił słońce?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    piekny Adam :)

    mam zle wiesci zlapalam toxoplasmose :( rycze jak bobr, jutro ide do ginexa na 10 rano :( jestem zalamana :( nawet nie iwem skad...

    wynik Igm 1,85 wartosci : ujemny ( 0-08), watpliwy ( 0,8-1) , dodatni > 1...co wy na to?
    A jak IgG? To jest tez wazne.
    Nie rycz, zlapali wczesnie, dostaniesz antybiotyk i bedzie git.

    Interpretacja wyników badań przeciwciał IgM i IgG w ciąży:

    IgG (–), IgM (–) - brak odporności, badanie kontrolne co trzy miesiące;
    IgG (+), IgM (–) - oznacza przebyte zakażenie, jeżeli IgG jest znacznie podwyższone, należy powtórzyć badanie po trzech tygodniach, jeżeli poziom jest taki sam, nie ma potrzeby dalszej kontroli, jeżeli następuję wzrost, należy rozpocząć leczenie;
    IgG (–), IgM (+) - jest to wynik nieswoisty, wymagający ponownej kontroli za trzy tygodnie;
    IgG (+), IgM (+) - przy rozpoznaniu objawów należy rozpocząć leczenie.

    mysza1975, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adaś śliczny :) ma jakby Twoje oczy? Ale może się mylę...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    a tak na marginesie kto zapierdzielił słońce?
    jeszcze dopłacę temu złodziejowi...

    Żanet, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia u mnie z interpretacja wyników kiepsko, nie denerwuj sie tylko zmykaj do gina...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 17:10

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 4134 4135 4136 4137 4138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ