Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    normalnie jak w tasiemcu ,na wspolnej,sie nie mozna kolejnego odcinka doczekac =D

    Pierwszy odcinek nie zrobił na mnie wrażenia, ale liczę, że akcja się rozkręci.

    kapturnica, Bursztyn, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia wychodzi w koncu z lazienki i leci do salonu, do Adamka. No to ja grzeje w dol po schodach, w tych majtach z siaty i rzucam mega spokojnym glosem: "To chyba nie jest najlepsza chwila na odwiedziny. " I ide sobie godnie kaczym krokiem do kuchni. I zaczyna sie jatka. Tesciowa do chlopa w krzyk, ze jak tak mozna sie odzywac, ze co to jest za wychowanie, ze co to za kultura. To ja z kuchni, z przeciez kapac psa mieli. No to ona z dziobem, ze mieli, ale ma klopoty z zoladkiem, dlatego przyszla do lazienki. I krzyczy do chlopa hasla: "Co to sa osoba jest w ogole? Jak ona tak smie do mnie mowic?" Chlop na to z luzem w glosie, ze o co jej chodzi. A ona, ze przeciez nie przeszkadza, ze widzi, ze ja moze bede karmic, ale jest to normalna dla niej sytuacja, ze ona sie nie krepuje ( ale ja sie krepuje - odpowiedzialam jej ), ze przeciez nie sa obcymi ludzmi ( kurwa, uwielbiam ten argument, widze ja 3 raz w zyciu, jej faceta 1 i jestesmy jedna wielka, szczesliwa rodzina ). Pokrzyczala jeszcze ciut, zawinela sie i poszla. Jej facet za nia, szepczac nam: do widzenia, zajebiscie skrepowany sytuacja, chociaz nie rozumial ani slowa. Mam nadzieje, ze ja zostawi. ;)
    Mysle wiec, ze mam ja na jakis czas z glowy.

    Btw, w kibelku nie bylo czuc wizyty osoby z klopotami zoladkowymi, wiec sciemniala starucha, jak zawsze. ;) :P

    No i jak? Bylam dla mamusi zbyt surowa? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 21:25

    Reni, ania.g, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Pierwszy odcinek nie zrobił na mnie wrażenia, ale liczę, że akcja się rozkręci.
    no wlasnie...
    Pusur, przyspiesz i podkrec troche ten Klan bo salatka mi sie konczy i bede zmuszona przelaczyc na inny kanal ;)

    mysza1975, nick nieaktualny, kapturnica, Simba, nick nieaktualny, moremi, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w poprzednim odcinku.. dziecko na klacie.. pusur w gaciach , mamusia w kiblu jej facet w salonie..

    Pusura mauż - otwarte !
    Mamusia - dzień-dobry czy mogę wykąpać psa ? jeżeli przeszkadzam to mogę wrócić później !
    Pusur - (przerywa pilingowanie )
    - Nie proszę , rób to co do ciebie należy ( przesiada się na fotel po chwili zaczyna czytać )
    Facet mamusi do Pusura Mauża - mogę pościelić pana łóżko ?
    Pusura Mauż - tak ! jeżeli chcesz
    Facet mamusi - (bierze się do pracy )

    mysza1975, nick nieaktualny, Bursztyn, caffe, ania.g, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spodziewałam się jakiegoś mega numeru ze strony teściowej, a tu normalka, jak to z teściową.

    kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eeee krwi nie było

    treski nie latały

    słabizna

    mogłaś ją chociaż podpalić

    mysza1975, nick nieaktualny, caffe, Bursztyn, Simba, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    w poprzednim odcinku.. dziecko na klacie.. pusur w gaciach , mamusia w kiblu jej facet w salonie..

    Pusura mauż - otwarte !
    Mamusia - dzień-dobry czy mogę wykąpać psa ? jeżeli przeszkadzam to mogę wrócić później !
    Pusur - (przerywa pilingowanie )
    - Nie proszę , rób to co do ciebie należy ( przesiada się na fotel po chwili zaczyna czytać )
    Facet mamusi do Pusura Mauża - mogę pościelić pana łóżko ?
    Pusura Mauż - tak ! jeżeli chcesz
    Facet mamusi - (bierze się do pracy )
    Reni, zryczalam sie ze smiechu! :D Siedze i wyje! :D
    Witkacy jak nic! :D

    kapturnica, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Spodziewałam się jakiegoś mega numeru ze strony teściowej, a tu normalka, jak to z teściową.
    Musisz byc mega tolerancyjna, :D Ale moze jak Twoja tesciowa przyjedzie, a Ty bedziesz latac w gaciach z siaty, to inaczej to odczujesz. ;)

    ania.g lubi tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurze, nie mysl prosze, ze bronie Twojej tesciowej- wszak tesciowka to wrog, ale w tym przypadku moze ciut za ostro ja potraktowalas, chciala wkoncu troche swoich genow hy hy hy :P ;) obejrzec :)
    ale fakt, drzec kopary nie powinna byla

    mysza1975, nick nieaktualny, moremi, Alis, Bliska 77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hanghead.gif
    Pusurek wrote:
    Reni, zryczalam sie ze smiechu! :D Siedze i wyje! :D
    Witkacy jak nic! :D

    kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam, całkiem delikatnie się z nią obeszłaś. Co za durna baba z tej Twojej teściowej.

    nick nieaktualny, Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    eeee krwi nie było

    treski nie latały

    słabizna

    mogłaś ją chociaż podpalić
    Kurde, mowicie ze slabizna? Powinnam zaparzyc kawke, podac ciasteczka i siasc kolo mamusi w ggaciach z siaty zabawiajac ja rozmowa bogata w szczegoly porodu? ;)
    Tego dnia nie bylo mnie niestety na to stac... ;)

    kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wystarczyło
    Mamusia raczy wypieradalać z chaty
    musze wietrzyć bobra a krępuję się i założyć nogę na nogę jak w nagim instynkcie potem zmienić
    potem do jej typa.. wyjechać, że ma szczęście, że wziął sobie emerytkę to nie będzie musiał przechodzić tego wszystkiego i wylać mu najbardziej krwisty opis porodu, pękającego piczkinsa itd..

    Pusurek wrote:
    Kurde, mowicie ze slabizna? Powinnam zaparzyc kawke, podac ciasteczka i siasc kolo mamusi w ggaciach z siaty zabawiajac ja rozmowa bogata w szczegoly porodu? ;)
    Tego dnia nie bylo mnie niestety na to stac... ;)

    ania.g, nick nieaktualny, mysza1975, kapturnica, Simba, nick nieaktualny, Żanet, moremi, Alis, nick nieaktualny, caffe, Niuta lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dizas, laski, ale wy mnie przerazacie. Przychodzi obca baba do mojego domu, wrzeszczy do mojego chlopa o moim nedznym wychowaniu i kulturze, a dla was to slabizna i w ogole norma?
    Chryste krolu, ide sie napic spirytusu do pepka... ;)

    ania.g, Reni, kapturnica, Simba, nick nieaktualny, Żanet, moremi, Alis lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też krępuje jak się ktoś gapi kiedy cyckiem karmię a taką miałam akcję przy drugim dziecku z teściową właśnie w szpitalu. Wrrrr..... Teraz zapowiedziałam szanownemu samcowi że sobie nie życzę spędów w szpitalu nawet rodzinnych! Bo pogryzę !

    kapturnica, Żanet, moremi lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Jej facet za nia, szepczac nam: do widzenia, zajebiscie skrepowany sytuacja, chociaz nie rozumial ani slowa.
    a to on nie Polak?

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmmm.....moja teściowa:
    - powiedziała mi żebym zapomniała o drugim dziecku
    - bedac na odwiedzinach podczas chrztu wchodziła bez pukania do zamknietej sypialni

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, Simba, Żanet, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Alis, Bliska 77, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    wystarczyło
    Mamusia raczy wypieradalać z chaty
    musze wietrzyć bobra a krępuję się i założyć nogę na nogę jak w nagim instynkcie potem zmienić
    potem do jej typa.. wyjechać, że ma szczęście, że wziął sobie emerytkę to nie będzie musiał przechodzić tego wszystkiego i wylać mu najbardziej krwisty opis porodu, pękającego piczkinsa itd..
    Zrobie to przy Helence! :D
    Ale Reni, siedze i leje z Twoich komentarzy, lzy mi leca po plecach, chlop przebiera nogami z ciekawosci co jest grane, corka sie martwi, ze sie udusze ze smiechu, bo nie moge oddechu zlapac.
    A fotke piczkinsa to jeszcze moge jej wyslac, zanim ja z zemsty w fejsbuka wywale. ;)

    mysza1975, EwaT, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Reni, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    hmmmm.....moja teściowa:
    - powiedziała mi żebym zapomniała o drugim dziecku
    - bedac na odwiedzinach podczas chrztu wchodziła bez pukania do zamknietej sypialni
    Brak mi słów...

    EwaT, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a to on nie Polak?
    On to Szwed, stary kawaler i naprawde milo wygladal, ale zawstydzony byl chyba szpitalno - domowa sytuacja.

    EwaT, Żanet lubią tę wiadomość

‹‹ 4137 4138 4139 4140 4141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ