Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Może walenie gruchy do pojemniczka? albo 5dniowa abstynencja?
    Z tą abstynencją to może być problem, ale zwalenie gruchy w małym pokoiku nie różni się niczym od walenia gruchy nad Vogue czy inną gazetką z dziewczynami ;)
    W małym pokoiczku???? Mój to robił w obskurnym kiblu i jeszcze mu do drzwi stukali co chwile. Opowiada mi o tym jakby z frontu wrócił. Najlepsze, że jak oddał pojemnik to pani się go spytała " Tak szybko?" ;-)

    malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Parka, Simba, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    to jak je 3tygodnie zbiera to sory ale w sumie wiekszosc to same zdechlaki sa 8)
    niestety, sami starcy, nienadajacy sie do nieczego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 21:48

    malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 17 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to byl styczen i pod kufajka mialam :D
    malgos741 wrote:
    ja jak wiozłam to trzymałam pod pachą aby było ciepło

    kapturnica, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Nie wchłania się, tylko on je dla mnie zbiera ;)
    Mówię wam dziewczyny, ze po pierwszym razie po jego powrocie jest w łózku potop...dosłownie ;)
    a wiesz że że stare plemniki są nie dobre do zapłodnienia

    iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    racja same trupy przywozi..:(
    to grabarz ;)

    kapturnica, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak minimum raz w tygodniu musi facet sie masturbowac..Bo tak juz jest skonstruowany ,ze czym czesciej tym jakosc nasienia staje sie lepsza , jest wiecej prawidlowych plemnikow i sa ruchliwsze..rzadkie stosunki powoduja ,ze wartosc nasienia diametralnie spada...

    moremi, malgos741, iwcia77, Bursztyn, nick nieaktualny, Simba, Mega, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 17 września 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Nie wchłania się, tylko on je dla mnie zbiera ;)
    Mówię wam dziewczyny, ze po pierwszym razie po jego powrocie jest w łózku potop...dosłownie ;)
    Jak zbiera dłużej niż 5 dni, to niedobrze. Raz że sfrustrowany, a dwa - żołnierzyki są wtedy marnej jakości. Najlepsze ponoć po 3-5 dniach abstynencji.

    kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 września 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    u mnie to byl styczen i pod kufajka mialam :D
    u mnie wrzesień i też juz zimniejszy niż teraz

    iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 września 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    racja same trupy przywozi..:(
    Tego się obawiam - że żołnierzyki są kaput.

    malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    to grabarz ;)
    bursztyn =D

    iwcia77, Bursztyn, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Chcenie nie może się ograniczać do kilku posuwistych ruchów w dni płodne.
    Moremi, rozwalasz mnie!

    malgos741, iwcia77, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Parka, Mega, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 września 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    to grabarz ;)
    Dobre :D

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Tego się obawiam - że żołnierzyki są kaput.
    jakos nie za bardzo wierze ,ze zdrowy chlop 3tygodnie nie strzepie kapucyna????

    malgos741, Bursztyn, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, iwcia77, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    W małym pokoiczku???? Mój to robił w obskurnym kiblu i jeszcze mu do drzwi stukali co chwile. Opowiada mi o tym jakby z frontu wrócił. Najlepsze, że jak oddał pojemnik to pani się go spytała " Tak szybko?" ;-)
    no ale z drugiej strony, gdyby mial sie w tym kiblu bzykac, to by sie bzykal i jeszcze pewnie pikanterii dodawalby fakt ze ludzie sie kreca za drzwiami ;)
    no to jaka roznica? ;)

    moremi, kapturnica, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 września 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi ja wymiękam z tymi posuwistymi ;-)

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, iwcia77, Mega, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    my najblizsze miejsce do badan mamy 60km od siebie..Nie bylo opcji oddawania nasienia w domu...
    Może w samochodzie ? na parkingu....:-)

    malgos741, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 września 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dwojga złego lepsze te trupki niż jakby po powrocie miał mi powiedzieć, że zaliczył więcej dup niż sedes ;)

    nick nieaktualny, ania.g, iwcia77, Parka, Mega, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Może w samochodzie ? na parkingu....:-)
    tiaaa w bialy dzien w centrum miasta..Boj ty sie Boga..Oko wielkiego brata patrzy..a zzreszta mial przynajmneij wzrost adrenaliny..Wyszedl caly czerwony..Podobno w trakcie czasowka swiatlo mu zgaslo..Musial zaczynac od nowa =D heheheh mi tam zal go nie bylo =D

    nick nieaktualny, Parka, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Dobre :D
    moze i dobre, ale pod katem medycznym- to nie rokuje

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, BISCA lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 17 września 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przypomnialo mi sie ze kiedys na forum byla jedna laska co sie starala o dzidzie bardzo dlugo, facet poszedl chyba na badania nasienia- okazalo sie ze kiepski bardzo wynik i wtedy facet przyznal sie ze to od sterydow...- moze ktoras czytala?

‹‹ 4465 4466 4467 4468 4469 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ