Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 17 września 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Gejowate jest chodzenie na badania :)
    Wiem, że to dla niego może być stres. Pewnie czuje się trochę tak, jakby ktoś kwestionował jego męskość. Poza tym, jest zawodowym kierowcą i raczej zdaje sobie sprawę, że to nie wpływa dobrze na jego żołnierzyki więc chyba się boi co wyjdzie z badania.
    Mój po badaniu sam poszedł do lekarza i wrócił z interpretacją i zaleceniami. Im szybciej sprawdzicie, tym szybciej możecie podjąć działania.
    Z nasieniem jest o tyle ciekawie, że suplementacja pomaga i w ciągu 3 miesięcy można armię wysłać :)

    kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ciekawe co powiedzieliby na to mezowie kobitek z tego forum....
    no to w razie koniecznosci leczenie w jego przypadku zupelnie odpada, wyszloby na to ze jest gejem...
    moze trzeba go uspic i pobrac wlasnorecznie material do badania????

    malgos741, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    moze trzeba go uspic i pobrac wlasnorecznie material do badania????
    to jest pomysł :-)

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    przecież i tak albo wali konia albo...... skoro 3 tygodnie jej nie widzi
    więc jaka róznica?
    albo wali konia po grzywie albo????

    Parka, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 września 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie jest zbyt chętny na chodzenie po lekarzach. Nie wybiegam myślą jeszcze do leczenia - na razie niech pójdzie się zbadać, to będzie sukces.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 września 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    moze trzeba go uspic i pobrac wlasnorecznie material do badania????
    Właśnie to mam zamiar zaproponować z nadzieją, że zadziała ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja osobiscie nie rozumiem jak mozna nie pojsc sie zbadac majac za argument tylko nie bo nie..Ale ja to ja moze nie ogarniam tematu... 8)

    iwcia77, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    Właśnie to mam zamiar zaproponować z nadzieją, że zadziała ;)
    tylko musisz go porzadnie znieczulic ,zeby ci w trakcie zabiegu nie obudzil sie hehehehe

    malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 września 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jane postaw warunek ty chcesz dziecko on też, więc pierwszy jego krok to badanie nasienia jeśli tego nie zrobi to znaczy że nie chce miec dzieci i tyle.

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 września 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    tylko musisz go porzadnie znieczulic ,zeby ci w trakcie zabiegu nie obudzil sie hehehehe
    Sam zabieg na pewno mu się spodoba więc nie ma obaw że ucieknie ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 17 września 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ja osobiscie nie rozumiem jak mozna nie pojsc sie zbadac majac za argument tylko nie bo nie..Ale ja to ja moze nie ogarniam tematu... 8)
    no nie do konca taki byl jego argument...
    Argumentem bylo to, ze leczenie jest gejowate.
    Ja osbiscie wspolczuje

    malgos741, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane dodam tylko ,ze moj musial do kubeczka w pblicznej toalecie bo sie kurFFa okazalo ,ze w przychodni w ktorej pobieraja nasienie nie ma nawet pokoiku..I co??I nie mial wyjscia..I w sumie dobrze, troche stresingu facetom nie zaszkodzi.Przynajmniej docenia ile mnie kosztuja takie wizyty polekarzach...

    iwcia77, moremi, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 17 września 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ze on nie jest sam i nie moze tak egoistycznie podchodzic do sprawy , zwlaszcza ze zalezy wam na dziecku i jak do tej pory wasze starania nie przynosza skutku
    jane wrote:
    No nie jest zbyt chętny na chodzenie po lekarzach. Nie wybiegam myślą jeszcze do leczenia - na razie niech pójdzie się zbadać, to będzie sukces.

    kapturnica, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 17 września 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jane wrote:
    No nie jest zbyt chętny na chodzenie po lekarzach. Nie wybiegam myślą jeszcze do leczenia - na razie niech pójdzie się zbadać, to będzie sukces.
    Nie sądzę by musiał się leczyć. To zdarza się niezwykle rzadko. Większość dostaje suplementy - witaminki. Chyba wszyscy faceci dziewczyn z tego wątku coś łykają. To oznacza, że chcą dziecka tak samo jak ich partnerki.
    Podobnie z tym badaniem. My wyjaśniliśmy sobie na początku, że oboje chcemy dziecko. Przyjęliśmy też, że będziemy OBOJE się starać. To oznacza badania OBOJGA, przyjmowanie suplementów, rzucenie palenia (ufff 1,5 roku temu) i jeszcze trochę innych rzeczy.
    Chcenie nie może się ograniczać do kilku posuwistych ruchów w dni płodne.

    iwcia77, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, Mega, nick nieaktualny, ewka80, Elfik, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • jane Autorytet
    Postów: 345 472

    Wysłany: 17 września 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc, to czuję, że do tej pory byłam za mało stanowcza w tej sprawie. Sama nie mogłam się zmobilizować, zeby pójść do lekarza. Ciagle liczyłam na naturę. I tak sobie myślę, że jak on zobaczy, że ja na serio chcę działać, chcę się leczyć, to może też zmieni myslenie

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ewka80, caffe, mysza1975 lubią tę wiadomość

    kochana córeczka 16.06.2016 :)
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 września 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    jane dodam tylko ,ze moj musial do kubeczka w pblicznej toalecie bo sie kurFFa okazalo ,ze w przychodni w ktorej pobieraja nasienie nie ma nawet pokoiku..I co??I nie mial wyjscia..I w sumie dobrze, troche stresingu facetom nie zaszkodzi.Przynajmniej docenia ile mnie kosztuja takie wizyty polekarzach...
    mój tak samo za pierwszym razem, za drugim razem zrobił to w domu i w ciągu 10 min dowiozłam do laboratorium.

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Nie sądzę by musiał się leczyć. To zdarza się niezwykle rzadko. Większość dostaje suplementy - witaminki. Chyba wszyscy faceci dziewczyn z tego wątku coś łykają. To oznacza, że chcą dziecka tak samo jak ich partnerki.
    Podobnie z tym badaniem. My wyjaśniliśmy sobie na początku, że oboje chcemy dziecko. Przyjęliśmy też, że będziemy OBOJE się starać. To oznacza badania OBOJGA, przyjmowanie suplementów, rzucenie palenia (ufff 1,5 roku temu) i jeszcze trochę innych rzeczy.
    Chcenie nie może się ograniczać do kilku posuwistych ruchów w dni płodne.


    Moremi mysmy rzucili w tamtym roku w maju fajki...Palilam bagatela 20lat =D

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    mój tak samo za pierwszym razem, za drugim razem zrobił to w domu i w ciągu 10 min dowiozłam do laboratorium.
    my najblizsze miejsce do badan mamy 60km od siebie..Nie bylo opcji oddawania nasienia w domu...

    iwcia77, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 17 września 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam taka misje :D jechalam jak do przeszczepu organow- prawie na sygnale :D
    malgos741 wrote:
    mój tak samo za pierwszym razem, za drugim razem zrobił to w domu i w ciągu 10 min dowiozłam do laboratorium.

    kapturnica, Iwone, nick nieaktualny, malgos741, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, ewka80, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 17 września 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no nie do konca taki byl jego argument...
    Argumentem bylo to, ze leczenie jest gejowate.
    Ja osbiscie wspolczuje
    Sie z Toba zgodze w calej rozciaglosci....Tez wspolczuje...Bo to w sumie najlatwiejsze w badaniach u faceta,.A co jak tfu tfu wyszloby cos i tzreba by bylo jakies zabiegi????To pewnie umarl w butach

    Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77, malgos741, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 4463 4464 4465 4466 4467 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ