Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 września 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Oświadczam ze napoczęłam 4 litr wina.

    kurwa....zajebiście sie masz

    nick nieaktualny, iwcia77, ania.g, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wqurwa złapałam dzisiaj wiecZorem. Zachęcona ogólnym klimatem na forum odnośnie dbania o sylwetke wybrałam sie dzisiaj na aerobic. U nas we wsi zorganizowali taki darmowy z jakiegoś projektu.Prowadzi moja kumpela, nie pierwszy raz zreszta. kiedyś też za darmo chodziłam tylko ja i jeszcze jedna dziewczyna. Ale ja nie o tym. Było już jedno spotkanie, pań tak z 15, przekrój wiekowy od 65 do 35, grupa mocno początkujaca, trochę słabo było ale co tam myślę sobie, rozkreci się a zresztą zrelaksuje się człowiek itp. Ostatnio jedna mamuśka z dzieckiem przyszła 7 letnim, łaził po sali wchodził na drabinki itp. Trudno się mówi. A dzisiaj dzieciaków było z siedmioro, no Q.... jazgot jak w przedszkolu nie słychać instruktorki. Plątały się pod nogami, albo ganiały po całej szkole oczywiście bez nadzoru, jedna nawet wspięła się na siatkę bramki i spadła. Masakra jakaś. Ja dzieci w pracy mam i OK lubię je, ale o 19 to takie maluchy to w domu powinny siedzieć a nie na zajęciach dla dorosłych. Wyszłam w połowie bo nie mogłam się skupić na ćwiczeniach tylko patrzyłam gdzie te bachorki są.

    nick nieaktualny, EwaT, Simba, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, kapturnica, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 września 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie reszta vagin?

    Elfik, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    kurwa....zajebiście sie masz
    Tabsy spakowane jutro poczta.

    EwaT, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    a gdzie reszta vagin?
    Pewnie odpoczywają, tyle napłodziły postów dzisiaj.

    moremi, Mega, EwaT, Elfik, iwcia77, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 września 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    ja nie oglądam. Słyszę okrzyki męża z pokoju.
    Mój tak chciał oglądać i ..... chrapie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 22:37

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 września 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Oświadczam ze napoczęłam 4 litr wina.
    Szybko ci to idzie ;)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 18 września 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę u rodziców (oni oczywiście na wywczasach), telewizor odpoczywa (znaczy nawet nie szukam pilota), mecze? jakie kuwa mecze? szukam sobie gpsa do kompa, locji (takie książki z opisem jak trafić do jakiegoś portu) i zaraz sobie książkę poczytam.
    Ja bym się piwa albo wódki napiła, ale co zrobisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 22:38

    Mega, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Szybko ci to idzie ;)
    he he jeszcze 7 mam;-)

    Mega, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 września 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Szybko ci to idzie ;)
    jakie szybko....normalnie ;)

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 września 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    kurwa....zajebiście sie masz
    Ewa ale ty tez sie możesz napić. Czy jeszcze trochę karmisz?

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie skończyłam browarka i idę spać. Jutro do tyry :/ dobrze, że to piątek... Tylko mąż musi w sobotę do roboty, szkoda :(

    EwaT, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 września 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja siedzę u rodziców (oni oczywiście na wywczasach), telewizor odpoczywa (znaczy nawet nie szukam pilota), mecze? jakie kuwa mecze? szukam sobie gpsa do kompa, locji (takie książki z opisem jak trafić do jakiegoś portu) i zaraz sobie książkę poczytam.
    Ja bym się piwa albo wódki napiła, ale co zrobisz?
    A pij, kto ci nie da ;) no chyba ze wiąże sie to z wyprawa do nocnego ;)

    nick nieaktualny, moremi, Elfik, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz pije herbatę z sokiem malinowym i cytryna... Ale pomarzyć o flaszeczce mozna.... ;)

    moremi, nick nieaktualny, EwaT, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 września 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Ewa ale ty tez sie możesz napić. Czy jeszcze trochę karmisz?
    nie karmie...po prostu nie mam nic w domu, musze sie zaopatrzyc w zwiazku ze zblizajacymi sie urodzinami

    Mega, iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 18 września 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    A pij, kto ci nie da ;) no chyba ze wiąże sie to z wyprawa do nocnego ;)
    No właśnie... ech... życie

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe a ja juz wykapana w lozeczku leże z tablecikiem w dłoni (mojego Synka kuzwa jak ja nie lubię tego t9 czy jakoś tak)zanim cokolwiek napisze to mi się 3inne dziwaczne wyrazy układają ;-) o czym piszemy teraz przed spadkiem zazdroszcze macduska ze sobie możesz wypić jednego za mnie proszę za tych co nie mogą a z chęcią by sprobowali

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 18 września 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie oglądaj, siedzimy w łóżku z cora i czytamy książki...
    Ja dogorywam..
    Co jakiś czas wychodzi kwestia sporna, zęby położyć się spać, ale mój dzisieciokilowy zawodnik mówi"nie pójdę spać, czytam"
    Dwa razy podjęta próba zgaszenia światła spełzła na niczym, gdyż groziła wizytą policji..

    Kurna, odbiera mi sen, urodę i chęć do życia, czyli normalna relacja matki z córką?;-)

    Na starość należy mi się od niej nie żadna syfiasta herbata podana, ale sex on the beach...
    Z palemką!
    Na ..uj te palemki, ale niech się dziewczę postara..
    Jakoś Franklin mnie zaczął WK... Juz dwie godziny temu, moze ten Puchatek nie taki najgorszy....

    Cos mnie ominęło, bozia rodzi?:-)

    moremi, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, ania.g, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 18 września 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No właśnie... ech... życie
    idziesz? ;)

    moremi, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    idziesz? ;)
    Ja mogę iść chociaż flaszeczki sobie poogladam ;-) w sumie to mogę Wam chodzić przynajmniej macie pewność ze doniosłe je cale ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 22:59

    Mega, EwaT, iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4488 4489 4490 4491 4492 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ