Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Haj kobitki..A ja wreszcie dotarlam do domu..Kilka godzin spedzonych na SORze dalo mi w kosc..Mlody na treningu wybil palec z przemieszczeniem..Na szczescie nie zlamal bo byloby gorzej..Szyne gipsowa zalozyli po nastawieniu i jak typowy facet jeczy ,ze umiera...Ehh mamuski synalkow taka to rzeczywistosc z chlopakami..srednio raz , dwa razy w roku trzeba SOR odwiedzic
    oj, biedny, boli go pewnie

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, ogromne gratulacje :) :) :)

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    miałas juz nie pić
    mialam sie nie upijac ;)

    nick nieaktualny, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    cudny <3 już się zakochałam
    to samo Bozi powiedzialam :)

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    miałas juz nie pić
    no a poza tym @ przyszla, wiec wlasciwie nie pozostalo mi nic innego tylko sie napic..

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cudny bobas :) Bozia go pewnie jak Ewka samą śmietaną karmiła, że taki klocek :) Wygląda na 6 tygodni od razu :)


    Zakochałam się, ja chce taaaakieeego/taaaką 2glowawmur.gif 0girl_cray2.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 19:58

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta, niedawno rower, teraz to, kurde, nerwy to trzeba mieć z żelaza.., a która? Ta która pisze?

    Aasiula, to brzmi groźnie, zbita kość ogonowa czy co?

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    oj, biedny, boli go pewnie


    Taaa napewno..Co nie upowaznia go do znecania psychicznego nad swoja matka..Juz widze jak bede latac po szklanke czy talerz..Przeciez nie da rade ,w koncu zwichnal palec..To na nogi sie tez rzucilo ...No tak to jest jak sie na sporty czlowiek zgodzi..

    A maluch bossskii Wkoncu Boziowy to jakby moglo byc inaczej


    Ja tez chce taka kluske !!Buuuu

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kapta, niedawno rower, teraz to, kurde, nerwy to trzeba mieć z żelaza.., a która? Ta która pisze?

    Aasiula, to brzmi groźnie, zbita kość ogonowa czy co?

    na szczescie to lewa reka.5ty palec mial wybichniety paliczek dalszy..Dostalpilka do kosza od dolu i nie dziwne ,zewywalilo paliczek w gore..Jak tylko zadzwonil ,z treningu ,ze musze podejsc po niego wiedzialam ,ze nie jest to tylko stluczenie..Palec granatowy jakby przypizgal go drzwiami...
    Ewka Ty sie przygotuj ,ze jak nie trafisz w kolejna elfice to czekaja cie takie imnprezy =D

    EwaT, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 19 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrywiecier,

    Inesska- bedzie dobrze, beta w poniedzialek bedzie wyzsza na bank <3

    Bozia- Kajetan wielki chlop a tobie medal za porod :)

    ania i mysza- szykujta sie :) wasza kolej

    Bursztyn - juz mnie mecza te twoje okresy ;D , wez no w koncu zaskocz :)

    nick nieaktualny, Bursztyn, Mega, Parka, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta i Aasiula zdrówka dla dzieciaków :)

    kapturnica, Mega, mysza1975, Aasiula lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta, moja matka znała skrót na SOR na pamięć, cudem nic nie złamałam, ale szyli mnie 4 razy...
    Sportów wyczynowo nie upraweialam, ino się bilam z chlopakami i po drzewach laziłam...

    A dzisiejsze chłopaki, polowa w domu na plejce, jak się biją to tylko w sieci multiplayer...

    Różnie to bywa...:-)

    Ty się ciesz, ze on jak dziecviak znajomych nie ściąga z sieci przepisów na wybuchy z produktów domowych... Cudem ma oko..i wszystkie potrzebne rzeczy podobno mozna znaleźć w kuchni i łazxience...

    kapturnica, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 września 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kapta, niedawno rower, teraz to, kurde, nerwy to trzeba mieć z żelaza.., a która? Ta która pisze?

    Aasiula, to brzmi groźnie, zbita kość ogonowa czy co?
    No wlasnie strasznie sie zdenerwowałam
    Teraz siedzimy w Wojewódzkim
    zielona opaska od 4 do 6 godzin !!!

    nick nieaktualny, Mega, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik, a jak dopiero teraz zajarzylam, zes Ty z Zabianki? Toc ja z Przymorza! Zioooooooooom! ;)

    iwcia77, Elfik, mysza1975, moremi, paszczakin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    No wlasnie strasznie sie zdenerwowałam
    Teraz siedzimy w Wojewódzkim
    zielona opaska od 4 do 6 godzin !!!
    Asia co się stało synkowi? Babcia nie upilnowała? ;)

    Kapta oby syn szybko wyzdrowiał zanim Cię zamęczy.... :)

    mysza1975, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Kapta, moja matka znała skrót na SOR na pamięć, cudem nic nie złamałam, ale szyli mnie 4 razy...
    Sportów wyczynowo nie upraweialam, ino się bilam z chlopakami i po drzewach laziłam...

    A dzisiejsze chłopaki, polowa w domu na plejce, jak się biją to tylko w sieci multiplayer...

    Różnie to bywa...:-)

    Ty się ciesz, ze on jak dziecviak znajomych nie ściąga z sieci przepisów na wybuchy z produktów domowych... Cudem ma oko..i wszystkie potrzebne rzeczy podobno mozna znaleźć w kuchni i łazxience...

    No tak jeszcze materialow wybuchowych nie wymysla..Ale kto wie co przed nami ....
    To zes ładna corcia byla...Ty rozbojniku w spodnicy =D

    mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 19 września 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    Witamy w temacie wszystko dla wnukow wnuczek a nie dowalila tekstem przeciez to tylko 1lyzeczka i nic sie nie stanie?

    Albo: "przecież on to tak lubi!, dlaczego mu żałujesz?!"

    Elfik, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Albo: "przecież on to tak lubi!, dlaczego mu żałujesz?!"
    U mnie bylo to samo z corka. "No jak to, wode ma pic? Herbatki zrobie dobrej". A potem buch! lyzeczka cukru, no bo jak pic nie slodka?
    Ale corka byla twardzielka i z uporem maniaka chciala pic wode, potem to juz chyba na zlosc babci. ;)

    kapturnica, nick nieaktualny, Mega, Parka, nick nieaktualny, mysza1975, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 19 września 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, wielki szacun za urodzenie tak dorodnego Kajtka siłami natury i to tak szybko :)

    iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, Simba lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 19 września 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Poniewaz zostalam upowazniona do wstawienia foto Kajtka, wiec prosze :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3e0a606ba83b.jpg
    Bozia G R A T U L U J Ę !

    Duży chłopak :)
    Zauważyłam że jest podłączony do pulsoksymetru?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4506 4507 4508 4509 4510 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ