Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Elfik, a jak dopiero teraz zajarzylam, zes Ty z Zabianki? Toc ja z Przymorza! Zioooooooooom! ;)


    Ja p..., sąsiadko ty moja:-)
    Smiej się, ale jak zobaczylam zdjecie z grzybem, toś mi się wydala znajoma!

    Hehe, zdjęcie z grzybem w dłoni of kors !:-) :-) :-)

    No i zrobilam z Ciebie grzybiarke:-) :-) :-)
    Taaaa...;-)
    Ty, a skąd ty wiesz, ze ja z Żabianki?:-)

    caffe, kapturnica, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Ja p..., sąsiadko ty moja:-)
    Smiej się, ale jak zobaczylam zdjecie z grzybem, toś mi się wydala znajoma!

    Hehe, zdjęcie z grzybem w dłoni of kors !:-) :-) :-)

    No i zrobilam z Ciebie grzybiarke:-) :-) :-)
    Taaaa...;-)
    Ty, a skąd ty wiesz, ze ja z Żabianki?:-)
    Sie doczytalam sie. ;) Na forum wszystko jest. ;)

    kapturnica, Elfik, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Albo: "przecież on to tak lubi!, dlaczego mu żałujesz?!"

    To mój absolutny hit..
    Poczekamy AZ polubi klej, piwo, fajki, koks, cudze samochody i podbieranie babci emerytury..

    Moja mama miała inny argument, mala, chuda, prawie nic nie je, jak jej zabierzesz bułkę to ONA UMRZE....
    oczywiście sama wiedziała, ze przesadza, ale efekt operowy był...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 20:46

    kapturnica, Mega, Parka, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Sie doczytalam sie. ;) Na forum wszystko jest. ;)

    Wow...Ale nie napisalam nigdzie ile wazę?

    I, ze nie do końca ten czarny kolor włosów jest mój?

    kapturnica, Mega, Parka, mysza1975, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O k..

    Chyba się wygadalam, upppssss;-)

    kapturnica, Mega, Parka, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia, to cudowny moment, juz po, cały, zdrowy, wszystko co winien posiadać posiada:-)
    Gratuluję!!

    nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zainspirowałyście mnie dzisiaj tym fryzjerem i sobie zamówiłam swojego do domu ;) także ja też poszaleję tak czy siak, jak się uda lub nie to szaleństwo będzie - pozytywne lub nie :)

    nick nieaktualny, malgos741, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 września 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale piękny ten Kajtus! Bozia jeszcze raz gratulacje! <3

    mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek, fajny awatar, maluch rośnie ekspresowo :)

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 19 września 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Ja p..., sąsiadko ty moja:-)
    Smiej się, ale jak zobaczylam zdjecie z grzybem, toś mi się wydala znajoma!

    Hehe, zdjęcie z grzybem w dłoni of kors !:-) :-) :-)

    No i zrobilam z Ciebie grzybiarke:-) :-) :-)
    Taaaa...;-)
    Ty, a skąd ty wiesz, ze ja z Żabianki?:-)
    Kurde a ja z Zaspy

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, paszczakin lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Pusurek, fajny awatar, maluch rośnie ekspresowo :)
    Dzieki! Rosnie, rosnie. Wlasnie dostal Espumisan i mlaska zachwycony. Popelnilam dzisiaj grzech wypicia coli, no i efekty sa, niestety. :(

    caffe, Mega, Elfik, Parka, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 września 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To Pomorze nas zdominowalo! ;)

    nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, Aasiula, paszczakin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Kurde a ja z Zaspy
    Znaczy rzadzimy. Chwalic sie, gdzie ktora do szkoly sredniej chodzila. Sie okaze, ze razem w lawce siedzialysmy... ;)

    caffe, iwcia77, moremi, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 września 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Dzieki! Rosnie, rosnie. Wlasnie dostal Espumisan i mlaska zachwycony. Popelnilam dzisiaj grzech wypicia coli, no i efekty sa, niestety. :(
    Straszny grzech! Jak to było bo sie pogubiłam: ch... nie matka czy ch...wa matka? ;)

    Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Kurde a ja z Zaspy

    To juz mamy trójkę do chlania...:-) :-)

    Znaczy się do haftowania obrusu na ołtarz...:-) :-) :-)

    nick nieaktualny, Mega, caffe, kapturnica, iwcia77, moremi, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Dzieki! Rosnie, rosnie. Wlasnie dostal Espumisan i mlaska zachwycony. Popelnilam dzisiaj grzech wypicia coli, no i efekty sa, niestety. :(
    Czytałam, ze gazowane napoje powodują wzdęcia. Mam nadzieję, że mu szybciutko przejdzie :)

    A ja już prawie wszystko jem. Nie jadłam jeszcze kapusty i ogórków. Nawet pizzę jadłam już kilka razy i karkówkę z grilla :)

    Myślę, że powoli Adaś sie przyzwyczai do wszystkiego. Ja stosowałam swoją metodę małych kroczków i uniknęliśmy kolki. Ale Adaś nie ma kolki z tego co pamiętam?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Dzieki! Rosnie, rosnie. Wlasnie dostal Espumisan i mlaska zachwycony. Popelnilam dzisiaj grzech wypicia coli, no i efekty sa, niestety. :(


    Eee tam, cola z rana jak śmietana ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Znaczy rzadzimy. Chwalic sie, gdzie ktora do szkoly sredniej chodzila. Sie okaze, ze razem w lawce siedzialysmy... ;)
    Tia, albośta matka i córka ;)

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Straszny grzech! Jak to było bo sie pogubiłam: ch... nie matka czy ch...wa matka? ;)
    Jakkolwiek by nie bylo - ponioslo mnie... Coli nie pilam od kwietnia i dzis hamulce puscily... ;)

    Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 września 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Jakkolwiek by nie bylo - ponioslo mnie... Coli nie pilam od kwietnia i dzis hamulce puscily... ;)
    Rozumiem ze miałaś jęzor do kolan ;) wybaczone ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 4507 4508 4509 4510 4511 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ