Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    o to dobrze, bo ja terror mam na temat kolek noworodkowych a jak bylam w polandii to zakupilam ;) na zapas :)
    Kurde, 13 lat temu to byly termoforki, cieple pieluszki, sruszki, masaze, telepanie na rekach. A teraz? 10 kropli, 7 minut, zmiana pieluchy i juz mozna wracac na forum. ;)

    kapturnica, malgos741, mysza1975, nick nieaktualny, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 19 września 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    kuva czuje sie malenka..chyba tylko ja jeZdem z małopolski....

    Spokojnie, ja też. I Bozia z samego serca małopolski, bo z Krakowa.

    kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 września 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Kurde, 13 lat temu to byly termoforki, cieple pieluszki, sruszki, masaze, telepanie na rekach. A teraz? 10 kropli, 7 minut, zmiana pieluchy i juz mozna wracac na forum. ;)
    he he

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 września 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja z warmi i mazur

    iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee, to ja w tym tamacie, kolki to niedorozwój układu pokarmowego, jak ma mieć to będą..
    Ja zarlam trzy rzeczy na krzyż i się darla...

    Co działa? Suszarka vel odkurzacz
    Jak uslyszlam, ze suszarka, to myślę , ale jak, ze się brzuch ogrzewa?
    A nie, wlaczasz kladziesz obok, zęby nie było, nawiew nie na dzieciaka...
    I się ryk ukrywał..
    Zadné espumisamy, niemieckie kropelki, debridady, nic kufaaaaa!

    A tu tylko placisz za większe zużycie prądu.....

    Czasem nie pomagało, bo się dzidź znudził, ale bardzo rzadko..
    Wtedy najbardziej pomagało wrzucenie dzidzia malzowi i wypad po chusteczki do sklepu...;-)
    Mnie w każdym razie pomagało....

    mysza1975, nick nieaktualny, malgos741, kapturnica, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, moremi, Simba, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 19 września 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurku - 1 Ci zginęła w dacie narodzin Kajetana w wątku Porodówka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 21:40

    nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    W przyszłe wakacje z wózkami sie polansujecie ;)

    Ty weź mnie nie stresuj, żeby w wakacje, to najpóźniej do listopada muszę zajść...
    Nie to, żebym nie chciała, ale...

    Kurcze, chyba byłby czas na in vitro a ja się stracham..
    I tyle w temacie :-(

    nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego w piatkowy wieczór mówicie o pierdach?

    Bursztyn, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dlaczego w piatkowy wieczór mówicie o pierdach?
    Bo wszytsko kreci sie wokol odbytu =D

    mysza1975, nick nieaktualny, Elfik, Bursztyn, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, moremi, Aasiula, Simba lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Pusurku - 1 Ci zginęła w dacie narodzin Kajetana w wątku Porodówka.
    Dzieki! :) Dobrze, jak ktos czuwa. ;) Poprawione.
    Za cholere mi nie pasowalo, ze Bozia urodzila prawie w terminie. W dobrym tonie jest urodzic wczesniej, nie? ;) To tak jej wlasnie wpisalam. ;)

    Ale juz jest ok. :)

    mysza1975, malgos741, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, moremi, caffe lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 września 2014, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dlaczego w piatkowy wieczór mówicie o pierdach?

    Pozryj karkowke z grilla, zapij zgrzewka piwa i się dowiesz..:-) :-) :-)

    kapturnica, nick nieaktualny, mysza1975, malgos741, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Bo wszytsko kreci sie wokol odbytu =D
    a ja myślałam że wokół wedżajny

    mysza1975, iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 19 września 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Dzieki! :) Dobrze, jak ktos czuwa. ;) Poprawione.
    Za cholere mi nie pasowalo, ze Bozia urodzila prawie w terminie. W dobrym tonie jest urodzic wczesniej, nie? ;) To tak jej wlasnie wpisalam. ;)

    Ale juz jest ok. :)

    O nie, nie. Ja też chcę w terminie.

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Pozryj karkowke z grilla, zapij zgrzewka piwa i się dowiesz..:-) :-) :-)

    piwa nie pije bo żle działa na płodność

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    a ja myślałam że wokół wedżajny
    Nie no pierdy to raczej ten drugi otworek...Chociaz gdzies keidys zabladizlam na you tube jak babka pierdziala wadżajną wiecc wiesz jak nie wiesz?

    mysza1975, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    dlaczego w piatkowy wieczór mówicie o pierdach?
    Bo u mnie w TV Taniec z gwiazdami. Zeby zbalansowac Krzyska Wiecznie Mlodego Ibisza. ;)

    kapturnica, mysza1975, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 września 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    piwa nie pije bo żle działa na płodność
    A karkowka zapycha żyły.....Znaczy nic dla mnie.....To ja moze drinka poprosze

    malgos741, mysza1975, Elfik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 września 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tam piwko wypiłam miodowe :-) za Kajetana

    mysza1975, EwaT, Elfik, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 19 września 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A karkowka zapycha żyły.....Znaczy nic dla mnie.....To ja moze drinka poprosze
    najlepsza jest dobrej jakości wóda -najmniej chemii i nikt mnie nie powie że jest inaczej, jakies wina na endometrium wszystko z siarą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 21:51

    Bursztyn, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, Simba lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 września 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    najlepsza jest dobrej jakości woda -najmniej chemii i nikt mnie nie powie że jest inaczej, jakies wina na endometrium wszystko z siarą
    tofakt, po wodce nie mam jakos kaca, a jesli mam to delikatnego, kocham czerwone wytrawne wino, ale niestety po 2 lampkach - kac gigant, pieprzone siarczany

    EwaT, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, mysza1975, ania.g, Simba lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
‹‹ 4509 4510 4511 4512 4513 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ