Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    dzien dobry, Dorka ty nocny marku! Zwijam sie do pracy, oczywiście znowu pada wrrrrr...
    Milej niedzieli
    U mnie dzisiaj tez :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek
    Oczywiscie milej niedzieli zycze wszystkim :-)

    Elfik, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Dorka, ja z Gorzowa Wlkp.!
    to w drodze do Zielonej wpadam tam na jedzonko :-)

    nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 21 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z lubuskiego więc Dorka nie jesteś sama

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja jestem pilot oblatywacz wszystko co po drodze z Poznania do Zielonej to mnie rajcuje podobaja mi sie te okolice, w tym roku na wakacjach zwiedzalismy troche tego wojewodztwa i jest na prawde sliczne bynajmniej jak dla mnie uwielbiam trase od Zielonej w strone Wroclawia i te widoki jakie sie zaczynaja te wzniesienia, gory, szczyty, a docelowo zakochana jestem w Swidnicy (rodzinnym miescie mojego pieknego) stamtad rzut beretem do fajnych miejscowosci a i widok z balkonu mnie powalil na nogi w dwoch stronach dwa rozne szczyty ktore juz zaliczylam pomimo urazu kolana :-)

    Mega, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac jak bedziesz!
    Mala79 wrote:
    to w drodze do Zielonej wpadam tam na jedzonko :-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Daj znac jak bedziesz!
    alez nie ma sprawy :-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    no i dzien dobry.. z lozka.. wstalam grzecznie o 7.30, umylam sie, zrobilam make-up (w koncu na rynek mialam jechac) i jak lazlam robic siadanie, to mie tesciowka z lozka powiedziala, ze nie jedziemy, bo a)pada, b) cala noc nie spala.. no to co, zjadlam cos, i poszlam spac, wlasnei sie obudzilam ;)
    przynajmniej zaliczylas dodatkowa porcje snu :-) a to na zle nigdy nie wychodzi tylko na dobre....

    Mega, moremi, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 21 września 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    A mąż na pewno nie jest gejem a wy nie jesteście jego przykrywką?;-)
    :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


    A serio, pisalam juz, ze jestem pijana?
    :-) :-) :-)

    Mój chodzi sam na zakupy, ale widok stołów z rzeczami jest dla niego nie do zniesienia..
    Jedzie do galerii, wkłada głowę do sklepu i jak cos zobaczy (opcja przejrzenia wieszakow nie wchodzi w gre) wpada, mierzy, kupuje i ucieka...
    To pewnie sklepofobia...:-)
    tak od rana pijesz ? ;)

    paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 21 września 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry,
    ja też niedawno wstałam, piję w łóżeczku kawkę i jem śniadanko. Gdy zeszłam do kuchni odkryłam dwie małe główki wpatrzone w TV, coby nie budzić mamy. No, dobrze wychowane :)

    Nie załapałam się na sesję Samiry. Samira, daj znać, o której będzie powtórka :)

    Bozia już drugą dobę w szpitalu, to jest nadzieja, że jutro ją wypiszą z Kajetankiem i coś do nas skrobnie. Boziu, nie mogę się doczekać relacji!

    Mega, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    tak od rana pijesz ? ;)
    Mega Elfik nie wytrzezwial od wczoraj ...:)

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 września 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis, ja używam chusteczek nawilżanych od początku i małemu nic się nie dzieje. Nieraz nawet sama se ryja przemyję takową i mnie nie zmasakrowało ;)

    Woda i mydło wysusza, więc uważam, że nie ma się co nakręcać.

    Mega, nick nieaktualny, paszczakin, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Simba, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:

    Bozia już drugą dobę w szpitalu, to jest nadzieja, że jutro ją wypiszą z Kajetankiem i coś do nas skrobnie. Boziu, nie mogę się doczekać relacji!
    Jeśli u niej się leży dwie doby to i dzisiaj może wyjść :)

    Parka, Aasiula, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 21 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    Mega Elfik nie wytrzezwial od wczoraj ...:)
    aaaaa i wszystko jasne... ;)

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 21 września 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Jeśli u niej się leży dwie doby to i dzisiaj może wyjść :)

    Ano :)

    Aasiula, caffe lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 września 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Bozia to wszytko ekspres, pewnie juz wychodzi.. a w niedziele mozna, czy to nie ma znaczenia jaki dzien? bo ja kontakt ze szpitalami mialam w polsce tylko 100 lat temu i "w niedziele nie bylo wypisow" ;)
    W szpitau, w którym ja byłam, to leży się dwie doby i wypisy są w każdym dniu. Ale moze w innych jest inaczej, nie wiem.

    Parka lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hajoo..Ja wstalam przed 11..Wiem , krotko spalam..Ale jak za oknem deszcz naprdala o parapet to kto bedzie wstawal sam z siebie w niedziele , nie majac niemowlaka w domu????Chyba tylko masochista =D

    Ewcia zes sie niezle uchlała na tym weselisku...Pewnie po 2drinkach lezalas pod stolikiem a chlop nakryl cie marynarka od garniaka coby ludzie nie widzieli 8)
    Paszcza w Pl to rozniejak gdzie..U ejdnych wypisuja w niedziele u innych wypis w sobote ejst problemem..Przykladowo w mojej wiosce to szpital robi wypisy tylko w sobote w niedziele nie ma opcji...

    A tak poza tym to sie mi kurFFa mac nic nie chce....Dajcie jakie dobre newsy, ktora zaciONzyla..Bozia w koncu fotel zwolnila..Takze ruCHac sie!!Bo ja do emerytury sie nie dopcham !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 11:54

    Parka, Mega, nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, BISCA, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 21 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Bozia to wszytko ekspres, pewnie juz wychodzi.. a w niedziele mozna, czy to nie ma znaczenia jaki dzien? bo ja kontakt ze szpitalami mialam w polsce tylko 100 lat temu i "w niedziele nie bylo wypisow" ;)

    Może w niedzielę lekarze nie pracowali ;) i kazali czekać z porodami, wypisami i takie tam do poniedziałku?

    Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 21 września 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Hajoo..Ja wstalam przed 11..Wiem , krotko spalam..Ale jak za oknem deszcz naprdala o parapet to kto bedzie wstawal sam z siebie w niedziele , nie majac niemowlaka w domu????Chyba tylko masochista =D

    Ewcia zes sie niezle uchlała na tym weselisku...Pewnie po 2drinkach lezalas pod stolikiem a chlop nakryl cie marynarka od garniaka coby ludzie nie widzieli 8)
    Paszcza w Pl to rozniejak gdzie..U ejdnych wypisuja w niedziele u innych wypis w sobote ejst problemem..Przykladowo w mojej wiosce to szpital robi wypisy tylko w sobote w niedziele nie ma opcji...

    A tak poza tym to sie mi kurFFa mac nic nie chce....Dajcie jakie dobre newsy, ktora zaciONzyla..Bozia w koncu fotel zwolnila..Takze ruCHac sie!!Bo ja do emerytury sie nie dopcham !!!
    Kapta umnie pewnikiem kapa, tempka spada, brzuch mnie pobolewa, stawiam ze we wtorek będzie @

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    u nas dzisiaj pada jest mgła i spać sie chce !!!
    ja robie obiad na całe szczescie z rana mnie nie mdli dopiero popołudniu zaczyna i w nocy sie konczy :P
    od wczoraj mam smaki na wszystko i co chwile co innego :P raz coś słodkiego a za chwile to zagryzam czymś ostrym lub kwaśnym!!!
    Marta Didino ja w Gorzowie co 2 tygodnie jestem :)
    Samirko ja też chce zdjecie :D :D :D
    Dobrej niedzieli :D

    Mega, ania.g, megan8, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4532 4533 4534 4535 4536 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ