Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mnie wkurza jest niedziela wypogodzilo sie a po centrum lataja same dzieciaki zamiast wziasc jedno z drugim na spacer wykorzystac jeszcze sloneczko to ciagaja za pazurki te biedne maluchy ktore tak glosna rycza i protestuja ja rozumiem ze czasami w niedziele przypada wlasnie wyjazd do centrum handlowego na zakupy ale tu,sa wciaz Ci sami

    nick nieaktualny, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    tak od rana pijesz ? ;)


    Hehe, od wczoraj mnie trzyma, do 2 pilam...
    A nie slyszalas, że alk dobry na zagnieżdżanie?:-) :-) :-) :-) :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ello!
    U mnie dzis wieje, mamy relaks pod kocem. ;-)
    Alis, ja uzywam chusteczek, ale i jednorazowych gazikow, ktore tylko mocze woda. Tu tez mowia, ze woda najlepsza do mycia. ;-)
    Elfik, fajny zlobek jest miedzy przychodnia na Jagiellonskiej a Piastowska, obok przedszkola Fantazja. Chyba, ze wlasnie tam chodzicie.
    Samira, ja tez nie widzialam fotki!
    A w ogole mam dzis lenia. Adas w nocy wisial przy cycku non stop, mialam wrazenie, ze to noc polarna...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, moremi, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 21 września 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciśnienie i cukier mam w normie a robi mi się słabo i kręci w głowie. O co chodzi? I ta cholerna ręką mi drętwieje. Jeszcze 29 dni do porodu...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Ciśnienie i cukier mam w normie a robi mi się słabo i kręci w głowie. O co chodzi? I ta cholerna ręką mi drętwieje. Jeszcze 29 dni do porodu...
    Mlode pewnie gdzies na zyly uciska i stad takie problemy. Ja mdlalam przy kazdym usg, po 3 minutach plasko na plecach mialam zjazd i usg konczone bylo na boku.
    Odpoczywaj moze wiecej i pozycje zmieniaj czesto.

    ania.g, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 21 września 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Pusur, spróbuję może coś pomoże.
    Ale słodziak z Twojego Adamka :) Miło się na zdjęcie patrzy.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, ja wiem po sobie, ja byłam ze trzy razy, bo korytarze długie proste rowne, chcialam zeby się młoda rozpędziła, bo ona się na liściu potykala...ale wiem o czym mówisz, ten artykuł o ludziach którzy oddają dziecko o 9 na placyk i odbierają o 21 z pełna pielucha, pica nie zostawia, i telefonów w trakcie nie odbierają..
    Choć trudno uwierzyć, ze to prawda

    Kap, mój by pewnie udawał ze mnie nie zna..nie wpadlby na to, zęby moje zwłoki przykryć... Za malo mamy praktyki, raczej nie pijemy często, ale jak będę starać się 54 cykl to pewnie będę juz zaawansowaną alkoholiczką...:-(

    nick nieaktualny, moremi, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, iwcia77, Simba, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur łączę się w bólu, dziś jak się wyspalam to wszystko mi sie podoba łącznie z szarym niebem..
    Ale jadę po dzidzia, który na pewno u babci spal do 10..
    Będziemy do siebie w nocy sygnały latarka wysyłać:-) :-) :-) :-)
    Sąsiadko...:-)

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Pusur łączę się w bólu, dziś jak się wyspalam to wszystko mi sie podoba łącznie z szarym niebem..
    Ale jadę po dzidzia, który na pewno u babci spal do 10..
    Będziemy do siebie w nocy sygnały latarka wysyłać:-) :-) :-) :-)
    Sąsiadko...:-)
    Z tymi sygnalami to niestety tylko w wakacje. Tak na codzien to ja juz tam nie bywam ;-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Mała, ja wiem po sobie, ja byłam ze trzy razy, bo korytarze długie proste rowne, chcialam zeby się młoda rozpędziła, bo ona się na liściu potykala...ale wiem o czym mówisz, ten artykuł o ludziach którzy oddają dziecko o 9 na placyk i odbierają o 21 z pełna pielucha, pica nie zostawia, i telefonów w trakcie nie odbierają..
    Choć trudno uwierzyć, ze to prawda
    :-(
    Mnie sama zlosc bierze a co dopiero takiego Szkraba wszyscy tacy sie nowoczesni zrobili a jestesmy dopiero pierwszym pokoleniem ery komputerow wszyscy tacy "amerykanscy" sie zrobili... ja nie mowie ze to zle bo wszystko jest dla ludzi ale z umiarem i rozwaga

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Etap obcinania włosów mam już za sobą. Zawsze korciło mnie aby ściąć na bardzo krótko i zrobiłam tak dwa lata temu. Masakra i nigdy więcej. Miałam strasznego doła, wstydziłam się wyjść z domu. Teraz już je całkiem podhodowałam i bardzo je lubię.
    Ja nie. Co jakiś czas odhodowuję i później ścinam. To było zaledwie rok temu. (również bez cytowania proszę)

    były zdjęcia i już ich nie ma :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 13:12

    Elfik, Parka, ania.g, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira daj sesję bo ja nic wczoraj nie widziałam ;)

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 21 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja nie. Co jakiś czas odhodowuję i później ścinam. To było zaledwie rok temu. (również bez cytowania proszę)
    Moremi, no fajnie wyglądasz ;)

    moremi, Elfik lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi , ty masz jaja...
    No, z pazurem..
    To byś dala na awatar, a nie tego obroślucha..;-)
    :-)

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam wiecznie krotkie wlosy, No moze czasem troche dluzsze, bo sie zapuszcze iomijam fryzjera... i nie tylko dlatego ,ze lubie ale rowniez bo moje wlosy to sztuk 3na krzyz i jak tylko sa trochu dluzsze to wygladaja jak mop =D Takze co 4tyg podcinanie koncowek coby w miare jakos sie ukladaly,,
    Moremi grzywa zaczeszysta.. Masz geste wlosy 8)

    Elfii moj aniele wiesz ,ze ja Ci zycze zeby to byl ostatni..No =D

    moremi, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 21 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Z tymi sygnalami to niestety tylko w wakacje. Tak na codzien to ja juz tam nie bywam ;-)


    Oj tam, oj tam, INO mocniejszą latarkę kup...;-) damy radę :-)

    A gdzie rezydujesz?

    nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 21 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Kapta umnie pewnikiem kapa, tempka spada, brzuch mnie pobolewa, stawiam ze we wtorek będzie @
    Ty sie mi ociagasz widze....Kop na rozruch??

    Elfik, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 21 września 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi, super zdjątka. Fryzura wyrazista, tzn z charakterem - lubię takie :)

    Elfik lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 21 września 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi ale Ty wyglądasz super a ja wygladałam jak pół dupy za krzaka.

    moremi lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 21 września 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Moremi , ty masz jaja...
    No, z pazurem..
    To byś dala na awatar, a nie tego obroślucha..;-)
    :-)
    ale ja wyglądam prawie identycznie jak ten obrośluch, no zobacz. wybitne podobieństwo, nie?
    tu był pirat :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 13:15

    Elfik, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 4533 4534 4535 4536 4537 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ