Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !!!
    u nas widać dzisiaj ewidentnie,ze to pierwszy dzien jesieni :) raz słonce a raz deszcz ale chłodno bo tylko 14 stopni.
    Alis <3 <3 <3
    Bozia <3 <3 <3

    A czytam Was i pekam ze śmiechu :D :D :D :D
    dobrego dnia Wam życze <3

    Alis, Aasiula, malgos741, megan8, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 23 września 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Hej !!!
    u nas widać dzisiaj ewidentnie,ze to pierwszy dzien jesieni :) raz słonce a raz deszcz ale chłodno bo tylko 14 stopni.
    Alis <3 <3 <3
    Bozia <3 <3 <3

    A czytam Was i pekam ze śmiechu :D :D :D :D
    dobrego dnia Wam życze <3
    A u Ciebie wszystko oki Inessko ?
    Jak się czujesz kofana ?;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DoPPPPra pierogen gotowen....Za chwile szybkie zakupy(leje dalej :-/ ) i po mlodego pod szkole...Pocieszyli ,ze taka pogoda ma byc do konca tygodnia a w next ma wrocic ciepelko..Sie zobaczy :)

    Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    DoPPPPra pierogen gotowen....Za chwile szybkie zakupy(leje dalej :-/ ) i po mlodego pod szkole...Pocieszyli ,ze taka pogoda ma byc do konca tygodnia a w next ma wrocic ciepelko..Sie zobaczy :)

    Teeee, Martha Stewart, nie denerwuj ludzi tymi pierogami..
    Ja mam resztki z wczoraj, a chwalić Allaha, cos wczoraj było...

    Gdybym tylko miała tamta patelnie...:-) :-) :-) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 13:18

    Mega, kapturnica, Aasiula, Iwone, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka jest fajna reklama ranigastu z księdzem po kolędzie...!

    Brawo za pomysł i odwagę;-)

    Mega, kapturnica, nick nieaktualny, Alis, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 września 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie chlebek już w piekarniku, trzecie pranie sie obraca, masa na oponki na blacie leży, zabieram sie za pieczarki i piersi ;)

    kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Jaka jest fajna reklama ranigastu z księdzem po kolędzie...!

    Brawo za pomysł i odwagę;-)
    Na chwile zniknie , jest taki jeden bodajże Nowak sie nazywa co mu wszystko przeszkadza wiec ich pozwie do sadu, za obrazę kościoła ;)

    Elfik, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Teeee, Martha Stewart, nie denerwuj ludzi tymi pierogami..
    Ja mam resztki z wczoraj, a chwalić Allaha, cos wczoraj było...

    Gdybym tylko miała tamta patelnie...:-) :-) :-) :-)
    Mam ruskie i ze szpinaczkiem ;D

    Aasiula, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    A u mnie chlebek już w piekarniku, trzecie pranie sie obraca, masa na oponki na blacie leży, zabieram sie za pieczarki i piersi ;)
    Hmm oponki..Brzmi smacznei ale czemu az tak kalorycznie :(
    Swoja droga nosi mnie na ajkies ciacho..Tylko pytanie jakie????

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 23 września 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Mam ruskie i ze szpinaczkiem ;D
    O żesz Tyyy ;D mniam

    Mega, Elfik, kapturnica lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 23 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    A u mnie chlebek już w piekarniku, trzecie pranie sie obraca, masa na oponki na blacie leży, zabieram sie za pieczarki i piersi ;)
    I oponki buuuuu
    Ale smaka robią no ! :)

    Mega, kapturnica, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dzieki w miare ok sie czuje :) nie moge w nocy spać oczy jak 5 zł i tylko przekrecam sie z boku na bok a rano nie moge wstac. No i mdłosci ale narazie da sie z nimi życ :P i zmeczenie - ardzo szybko sie mecze.

    Ale robicie obiady,ciasta no szok :)

    Aasiula, moremi, Mega, Elfik, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, BISCA lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 23 września 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    A dzieki w miare ok sie czuje :) nie moge w nocy spać oczy jak 5 zł i tylko przekrecam sie z boku na bok a rano nie moge wstac. No i mdłosci ale narazie da sie z nimi życ :P i zmeczenie - ardzo szybko sie mecze.

    Ale robicie obiady,ciasta no szok :)

    oj bede Ci zazdraszczać ( oczywiście pozytywnie :) ) nawet tego żygania;D
    Trzymam kciukasy :)

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis krupnik, zwany inaczej "kasza dla psa" ( kochamy kasze, a w krupniku lyzka musi stac ;) ). Dziecie spi w bujaczku ( Caffe, slyszysz? ;) ), ja przygotowuje kreacje i gadzety do sesji ( jakkolwiek by to nie brzmialo ). Tak, pewnie zaraz bede musiala pisac, czy latex i pejcz juz spakowany. ;) :P Suknia koktailowa w kolorze burgunda juz jest, jakby co. ;)

    Mega, caffe, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Eeee, nie wiem o co chodzi.. Pusur sama pisała, ze wstawiała tu zdjęcie z szesciopakiem, a ja je tylko wykorzystalam ... ;-)
    Toc ja pisalam o szesciopaku Zywca, glupolku. :P Taka okolicznosciowa fotka z pikniku. ;)

    Mega, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 września 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    U mnie dzis krupnik, zwany inaczej "kasza dla psa" ( kochamy kasze, a w krupniku lyzka musi stac ;) ). Dziecie spi w bujaczku ( Caffe, slyszysz? ;) ), ja przygotowuje kreacje i gadzety do sesji ( jakkolwiek by to nie brzmialo ). Tak, pewnie zaraz bede musiala pisac, czy latex i pejcz juz spakowany. ;) :P Suknia koktailowa w kolorze burgunda juz jest, jakby co. ;)
    A spakowany? :P

    moremi, nick nieaktualny, mysza1975, Iwone lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    A spakowany? :P
    Spakowany! :P
    Jeszcze chlop przyjdzie i pewnie swoje 3 grosze dorzuci. ;)

    moremi, Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    U mnie dzis krupnik, zwany inaczej "kasza dla psa" ( kochamy kasze, a w krupniku lyzka musi stac ;) ). Dziecie spi w bujaczku ( Caffe, slyszysz? ;) ), ja przygotowuje kreacje i gadzety do sesji ( jakkolwiek by to nie brzmialo ). Tak, pewnie zaraz bede musiala pisac, czy latex i pejcz juz spakowany. ;) :P Suknia koktailowa w kolorze burgunda juz jest, jakby co. ;)
    Słyszę ;)

    nick nieaktualny, moremi, Simba, Mega lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Toc ja pisalam o szesciopaku Zywca, glupolku. :P Taka okolicznosciowa fotka z pikniku. ;)

    Toc przecia wiem gupolku :-) :-) :-) :-) :-) :-)


    Ja ci zazdroszcze, do tej pory się na sesje nie umowilismy, a miala być po porodzie...:-(
    Super pomyśl

    A wiecie, moja mama się nie mogła doczekać, zęby kupić dziennik baltycki i wyborcza z dodatkiem dziciowym ze zdjęciem swojej wnuczki...
    Zdjęcia oczywiście nie było, bo fotografa nie wpuszcaja na intensywna terapię..
    Czasem jak je widzę, to mnie cos ukluje, może wyśle np. do mazynu moje dziecko?
    Trzy lata po porodzie, ale babcia będzie "swoje" zdjecie w gazecie miała..:-) :-) :-)

    nick nieaktualny, moremi, Aasiula, kapturnica, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik twoja córka to duży wczesniak?

‹‹ 4579 4580 4581 4582 4583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ