Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 września 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co trzecia kobieta popuszcza.. więc odliczamy... ja jestem pierwsza... druga jest..? a trzecia?
    więc ja nie ;-)
    Aasiula wrote:
    HEHEHE w tym wieku ;D TO JUŻ STANDARD :)
    i żadna gwarancja juz tego nie obejmuje ;D ;D

    Mega, Aasiula, kapturnica, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 września 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis weź może dokumentację Weroniki i idź z nią do lekarza rodzinnego. Wydaje mi się że pediatra mógł by Ci coś więcej wyjaśnić.
    Jaką dokładnie ma mieć operację?

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 września 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis <3

    Alis, Aasiula, mysza1975 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 września 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No oryginalna kosztuje wiecej bo 55 zeta tu jest http://strefadobrychcen.com/pr/index.php?id_product=10442&controller=product
    A te co kupilas to cena naprawde podejrzanie niska bo co to jest 12,50 Az zaniska :-/

    No i troche sie jednak roznia te baterie..Gosc ma suyper sprzedawca wiec mzoe uda Ci sie cos zalatwic..Ale sama wiesz ,ze za latwo nie ebdzie :-/
    Probowac mozesz..Najlepiej zadzwon tam
    babka odpisała mi na maila

    "Ma Pani prawo do reklamowania towaru jeżeli jest wadliwy.
    Proszę odesłać baterię listem poleconym ekonomicznym.
    Nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi od producenta i nie wiem czy taki przypadek miał kiedykolwiek miejsce."

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    babka odpisała mi na maila

    "Ma Pani prawo do reklamowania towaru jeżeli jest wadliwy.
    Proszę odesłać baterię listem poleconym ekonomicznym.
    Nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi od producenta i nie wiem czy taki przypadek miał kiedykolwiek miejsce."
    Znaczy odzew jest
    Ale obawiam sie, ze uznaja ci tylko wadliwa baterie..Kazdy mail zapisuj..A i domagaj sie odpowiedzi w terminie do 30dni...

    Aasiula, Iwone, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona i taka rada Porob zdjecia tej baterii./.Moze w jakis sposob sobie ja zaznacz..Zeby po odeslaniu nie okazalo sie ,ze ktos ja podmieni..Bo i takie cyrki moga sie zdarzyc.,.

    Aasiula, Iwone, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponieważ nie możemy sie doczekac sesji pusura zamieszczam bez jej zgody oczywiscie jej fotkę z domu..

    33384d5b32cb4949med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 11:39

    Mega, kapturnica, Aasiula, moremi, iwcia77, Niuta, mysza1975, paszczakin lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 23 września 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    NIC NIE WIDAĆ :(


  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 września 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Iwona i taka rada Porob zdjecia tej baterii./.Moze w jakis sposob sobie ja zaznacz..Zeby po odeslaniu nie okazalo sie ,ze ktos ja podmieni..Bo i takie cyrki moga sie zdarzyc.,.
    Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie poczekałam na m i kazałam synowi założyć baterię. Do głowy by mi nie przyszło żeby sprawdzać polaryzację. Sprawdzaliśmy jedynie czy na pewno dobrze ją zakłada.
    Mój syn uczy się na elektryka a mój m jest inż elektrykiem :D
    Nagrałam filmik jak sprawdza te baterie i pokazuje na nich błąd.

    Ps. Zapisuję każdy mail. Korzystam z programu pocztowego, ale na serwerze zostają kopie. Tak na w razie co

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 11:40

    Aasiula, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 23 września 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ponieważ nie możemy sie doczekac sesji pusura zamieszczam bez jej zgody oczywiscie jej fotkę z domu..

    33384d5b32cb4949med.jpg
    hahahahah ;D

    hmmm troche chyba wqr... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 11:42

    kapturnica lubi tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 23 września 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ponieważ nie możemy sie doczekac sesji pusura zamieszczam bez jej zgody oczywiscie jej fotkę z domu..

    33384d5b32cb4949med.jpg
    Komus przyłoży na 100 procent dzisiaj ;D

    caffe, kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia trzymam kciuki, tak samo jak u ciebie Alis..

    Aasiula, Alis, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszca wymiatasz, gołabek mnie zabił...:)

    Aasiula, Mega, mysza1975, paszczakin lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni skunksy komunikacyjne tez...
    jezdze, czuję, rozumiem...
    łączę sie w bólu..

    Aasiula, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ponieważ nie możemy sie doczekac sesji pusura zamieszczam bez jej zgody oczywiscie jej fotkę z domu..

    33384d5b32cb4949med.jpg
    hahahahhahahahahh

    Aasiula lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Komus przyłoży na 100 procent dzisiaj ;D
    Wazne ze nie nam ;D

    Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 23 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Alis weź może dokumentację Weroniki i idź z nią do lekarza rodzinnego. Wydaje mi się że pediatra mógł by Ci coś więcej wyjaśnić.
    Jaką dokładnie ma mieć operację?

    Rodzinny totalnie się nie zna... W dodatku ta babka zobaczyła naszą historię choroby i się przestraszyła i nie zgodziła na szczepienia "bo ona się boi". I to mimo,że w zaleceniach ze szpitala było napisane, żeby zaszczepić. Chcę koniecznie zaszczepić małą przed pobytem w szpitalu i teraz nie wiem jak się za to zabrać. Bo u nas szczepią raz w tygodniu i to w ten dzień, kiedy akurat ona tam jest. Inne lekarki w tej przychodni są bardziej sensowne.

    Weronika ma jakieś zwężenia pod nerkami, które blokują odpływ moczu z nerki i ma to być wycięte.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 11:59

    Iwone, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Wazne ze nie nam ;D

    taka fumfela z ciebie....

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis, maleńka przesłodka :)

    Alis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, to permanentna inwigilacja! Skad mialas ta fotke? :P
    Co do reszty pseudo moich fotek. Juz kiedys pisalam, ze focie erotyczne mnie interesuja. A toto na zdjeciu nie ma stanika! :P

    Mega, Reni, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 4577 4578 4579 4580 4581 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ