Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    taka fumfela z ciebie....
    Tiaaa to zem wyzsza i wieksiejsza od Ciebie nie oznacza ,ze dam sie lac za Twoje pEJnty ;D Trza dbac o facjate..PaCZaj jakie ona ma miesnie??Jednym kciukiem mnie nokautnie i nie bedzie sensu nawet odlicZac 01icon_lol2.gif

    Mega, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Reni, to permanentna inwigilacja! Skad mialas ta fotke? :P
    Co do reszty pseudo moich fotek. Juz kiedys pisalam, ze focie erotyczne mnie interesuja. A toto na zdjeciu nie ma stanika! :P

    wiedziałam że się przyczepisz, ze na tym ujeciu masz za małe cycki..;)

    e tam, cycki matki karmiącej nijak mi się erotycznie nie kojarzą..:)

    kapturnica, Aasiula, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 września 2014, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Rodzinny totalnie się nie zna... W dodatku ta babka zobaczyła naszą historię choroby i się przestraszyła i nie zgodziła na szczepienia "bo ona się boi". I to mimo,że w zaleceniach ze szpitala było napisane, żeby zaszczepić. Chcę koniecznie zaszczepić małą przed pobytem w szpitalu i teraz nie wiem jak się za to zabrać. Bo u nas szczepią raz w tygodniu i to w ten dzień, kiedy akurat ona tam jest. Inne lekarki w tej przychodni są bardziej sensowne.

    Weronika ma jakieś zwężenia pod nerkami, które blokują odpływ moczu z nerki i ma to być wycięte.
    Alis zmienić lekarza a jeśli to nie pomoże, to zmienić przychodnię. Dziwi mnie że lekarz nie chce szczepić jeśli szpital napisał to w zaleceniach.
    Żeby się później nie okazało że operacja się nie odbędzie, bo nie ma szczepień (jeśli dobrze pamiętam powinna dostać kolejną dawkę wzw b)
    W deklaracji podajesz powód zmiany lekarza i nikt ie będzie robił w NFZ problemów.

    Z tego co piszesz, to raczej nie jest to skomplikowana operacja i powinno być dobrze.

    Alis lubi tę wiadomość

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 23 września 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    wiedziałam że się przyczepisz, ze na tym ujeciu masz za małe cycki..;)

    e tam, cycki matki karmiącej nijak mi się erotycznie nie kojarzą..:)

    Bo, żeby się kojarzyły musiałabyś orientację zmienić :P A wierz mi, że niektórym się bardzo kojarzą. Zwłaszcza takim wyposzczonym przez 6 tygogni połogu.

    Elfik, kapturnica, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    wiedziałam że się przyczepisz, ze na tym ujeciu masz za małe cycki..;)

    e tam, cycki matki karmiącej nijak mi się erotycznie nie kojarzą..:)
    Gadasz! Wielkie, twarde melony jak z enedrowskiego pornola nie kojarza ci sie erotycznie? To jak, ze zapytam? Filozoficznie? Politycznie? Moze religijnie? ;) :P


    Alis, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Gadasz! Wielkie, twarde melony jak z enedrowskiego pornola nie kojarza ci sie erotycznie? To jak, ze zapytam? Filozoficznie? Politycznie? Moze religijnie? ;) :P

    jak cieknie z nich mleko to jak ma mi się kojarzyć?
    serotwórczo? :)))))))))

    kapturnica, Alis, nick nieaktualny, Mega, moremi, iwcia77, mysza1975, paszczakin lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    jak cieknie z nich mleko to jak ma mi się kojarzyć?
    serotwórczo? :)))))))))
    Jprdole popluøam sie ;D 0rofl.gif

    Aasiula, Elfik, nick nieaktualny, malgos741, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    jak cieknie z nich mleko to jak ma mi się kojarzyć?
    serotwórczo? :)))))))))
    Ja mysle, ze sa tacy, co by ich krecilo, zeby sobie pociumkac. ;)

    nick nieaktualny, malgos741, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur no przestan!! Pociumkac mleko z cycka ??? 0vomit.gif

    Mega, moremi, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 września 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis, to poproś o oświadczenie, ze małej nie zaszczepią/nie zaszczepili i dlaczego tego nie zrobią.

    Alis, moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/56,79855,11868337,Facebook__zdjecie_2_,,5.html

    Patrzac tu!! To sie nazywa rownouprawnienie!!!Czy te baby nie wygladaja jak facety ??

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Pusur no przestan!! Pociumkac mleko z cycka ??? 0vomit.gif
    No ba! Taki Diaper Lover bylby w siodmym niebie, gdyby mogl sobie pociumciac. :P

    Reni, Elfik, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 września 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodzi Kalisz do lekarza i mówi: panie doktorze, mam synka, a pan mówił, że w moim wieku i z moją otyłością to niemożliwe. Lekarz popatrzył na niego i mówi: wie pan co, był taki myśliwy co poszedł do lasu na polowanie. Wtem widzi dzika więc wycelował broń i strzela. Niestety, broń nie wypaliła a dzik leci prosto na niego. Myśliwy widząc to, podnosi gałązkę i rzuca w dzika, nagle słychać głośny huk a dzik pada nieżywy. Kalisz słysząc to krzyczy: to niemożliwe, ktoś inny musiał strzelić! Lekarz na to: właśnie to staram się panu wytłumaczyć

    Reni, nick nieaktualny, Aasiula, Mega, moremi, ania.g, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 września 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chciałam zaznaczyć, że na zdjęciu, które wstawiłam Pusur jest po lewej stronie.. nie wiem skąd się wziął ten cherlak po prawej stronie..
    prosze mi tu nie wpuszczać w kadry obcych gieniatliowów! qrwa zamotałam się
    geniatoli..genitaliowowywów.. no jajec
    Elfik wrote:
    wiedziałam że się przyczepisz, ze na tym ujeciu masz za małe cycki..;)

    e tam, cycki matki karmiącej nijak mi się erotycznie nie kojarzą..:)

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, Elfik, Mega, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 23 września 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Alis zmienić lekarza a jeśli to nie pomoże, to zmienić przychodnię. Dziwi mnie że lekarz nie chce szczepić jeśli szpital napisał to w zaleceniach.
    Żeby się później nie okazało że operacja się nie odbędzie, bo nie ma szczepień (jeśli dobrze pamiętam powinna dostać kolejną dawkę wzw b)
    W deklaracji podajesz powód zmiany lekarza i nikt ie będzie robił w NFZ problemów.

    Z tego co piszesz, to raczej nie jest to skomplikowana operacja i powinno być dobrze.

    Iwone, to nie jest mój lekarz, ale właśnie ona siedzi w ten dzień, gdy szczepią... Chyba rzeczywiście zmienię przychodnię, choć szkoda mi, bo ta jest pod blokiem. Mnie też dziwi, że nie chce. Aż się sama przestraszyłam szczepień, jak się tak wzbraniała ostatnio. Na żółtaczkę zaszczepili, ale na resztę nie dała zgody, bo się boi... Wysłała nas na kontrolę do neurologa najpierw, żeby odwlec, co jest o tyle śmieszne, ze te płatne szczepionki, o które prosiłam są zalecane własnie przy problemach naurologicznych. W dodatku żadnych problemów neurologicznych nie mamy.

    Iwone, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    chciałam zaznaczyć, że na zdjęciu, które wstawiłam Pusur jest po lewej stronie.. nie wiem skąd się wziął ten cherlak po prawej stronie..
    prosze mi tu nie wpuszczać w kadry obcych gieniatliowów! qrwa zamotałam się
    geniatoli..genitaliowowywów.. no jajec
    Sie kruca bomba przyczailam po lewej. ;) Zamotana elegancko. ;)I z badylkiem w dloni. ;)

    Aasiula, Mega, moremi, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis <3
    A doktorki nie rozumiem, widać z bardzo się boi kobietka.

    Ucaluj ode mnie Weronike :-) będzie dobrze :-)

    Alis, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis, napisz dokładnie szczepienia na co, i dokładnie czego operacja...wiem, ze pisalas, ale żebym czegoś nie pokrecila. Dziś małż będzie gadal ze znajomym lekarzem, leczy dzieciaki a dodatkowo sam ma małego szkraba...

    kapturnica, Aasiula, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 23 września 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee, nie wiem o co chodzi.. Pusur sama pisała, ze wstawiała tu zdjęcie z szesciopakiem, a ja je tylko wykorzystalam ... ;-)

    Dziolchy, kiedyś na innym forum dziewczyny wyhaczyly jakieś inne forum dla poszukujących wrażeń i tam byli tacy co chcieli pocumkac, taka co dala ogłoszenie miala masę odpowiedzi..

    A wyhaczyly to forum bo jeden gość się natretnie dopytywal na forum matek, czy kobiety czują orgazm przy karmieniu piersią i w zasadzie dlaczego nie?

    Kufa, no zbokow nie brakuje...

    kapturnica, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 września 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Iwone, to nie jest mój lekarz, ale właśnie ona siedzi w ten dzień, gdy szczepią... Chyba rzeczywiście zmienię przychodnię, choć szkoda mi, bo ta jest pod blokiem. Mnie też dziwi, że nie chce. Aż się sama przestraszyłam szczepień, jak się tak wzbraniała ostatnio. Na żółtaczkę zaszczepili, ale na resztę nie dała zgody, bo się boi... Wysłała nas na kontrolę do neurologa najpierw, żeby odwlec, co jest o tyle śmieszne, ze te płatne szczepionki, o które prosiłam są zalecane własnie przy problemach naurologicznych. W dodatku żadnych problemów neurologicznych nie mamy.
    U mnie decyzję o szczepieniu podejmuje lekarz prowadzący dziecko. Po co jej pozwolenie od neurologa, jeśli mała ma problemy nefrologiczne i właśnie pod kontem nefrologicznym nie ma przeciwwskazań do szczepień.
    Co na to lekarka która prowadzi Twoje dziecko?

    Alis, moremi lubią tę wiadomość

‹‹ 4578 4579 4580 4581 4582 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ