Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 24 września 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej laski przeciez na końcu mojego postu jest emotek więc nie bierzcie tego poważnie
    no070.gif
    Reni wrote:
    ni eno teraz tap madl jest z facetami ;-) jeden jest boski latynoski i ten głos ;-)
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100000650858543&fref=ts

    nick nieaktualny, iwcia77, Mega, Simba, Aasiula, mysza1975, moremi, nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 24 września 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaak? zaraz luknę jeszcze raz bo wyłączyłam go.. jakoś nudzą mnie takie filmiki
    1:56 wciągnęło go całego jak spaghetti

    z tego filmu wynika, że plemnik przebija się dwa razy??
    za drugim razem traci kitę
    to ja już nie kumam
    iwcia77 wrote:
    no ja widzialam ze odpadl...:-O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2014, 22:05

    Mega, Aasiula, ania.g, Iwone, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 24 września 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    fajny filmik
    https://www.facebook.com/video.php?v=10152708061354528&set=vb.670264527&type=2&theater
    Piękny...

    Iwone lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 24 września 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę spać
    może zajrzę jeszcze z komóry

    mysza1975, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 24 września 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina i po co się męczyć jakimiś ćwiczeniami..
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2cce418f85a1.jpg

    taaadaam
    Sabina wrote:
    Są sexi pod warunkiem, że lubią siebie takie jakie są, a ja akceptuje, ale fanką moich wałków nie jestem, ot ;) Iwcia TY w ciąży nie będziesz ważyć co ja teraz, taka prawda. A czy przesadzam.... Pewnie tak w końcu kobietą jestem, nie umiem inaczej wieeesz??? :B

    Iwone, mysza1975, iwcia77, Mega, nick nieaktualny, ania.g, Aasiula, Simba, nick nieaktualny, kapturnica, Elfik, caffe, Niuta lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    przebiję was wszystkie z obiadowym leniem - cała rodzina jedliśmy obiad który ugotowała moja mama ;-)
    Też tak mam co któryś dzień, lecę wtedy przez podworko z garkiem do mamy,napełniam go i wracam do domu

    Mega, iwcia77, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Sabina i po co się męczyć jakimiś ćwiczeniami..
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2cce418f85a1.jpg

    taaadaam
    Mądre i jakie życiowe :) Renek zobaczymy ile wytrwam....

    iwcia77, Reni, mysza1975, Mega, Aasiula lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 września 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde padlam ze smiechu :D :D

    ubralam sie w koszule nocna - taka poporodowa do karmienia, bo pidzamki sa za male i cisna , wiec stwierdzilam , ze bedzie mi wygodniej w koszuli szpitalnej...i co? moj Alojz : OO ! jaka ladna sukienka! nowa? :D :D padlam po prostu :) facet jednak prosty jak schemat gwozdzia :D

    mysza1975, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Aasiula, Simba, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 września 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oja , ale fajny filmik :)

    https://www.facebook.com/video.php?v=359317124232057

    Mega, mysza1975, Iwone, kapturnica, Reni lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 24 września 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    oja , ale fajny filmik :)

    https://www.facebook.com/video.php?v=359317124232057
    Ale fajne!

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 24 września 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę w kimono, dobrej nocki wam życzę!

    iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 września 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bardzo sympatyczny :)
    Mega wrote:
    Ale fajne!

    Mega, Iwone lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 24 września 2014, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leci fajny film na TVP 2

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 września 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podaj tytul, bo ja nie lubie ogladac filmow w polowie a poza tym Alojz cos akurat oglada w tv i nie da mi przelaczyc :)
    Iwone wrote:
    leci fajny film na TVP 2

    Iwone lubi tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 24 września 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Mama do wynajęcia" Komedia romantyczna, USA 2008

    Kate Holbrook, zbliżająca się do czterdziestki samotna bizneswoman, zamierza urzeczywistnić marzenie o dziecku. Jednak zdaniem lekarzy jej szanse na zajście w ciążę są bliskie zeru. Po rozważeniu możliwości adopcji, która okazuje się zbyt czasochłonna, Kate decyduje się na wynajęcie matki zastępczej. Jej dziecko ma urodzić Angie Ostrowiski, wyjątkowo nieznośna i niedojrzała dziewczyna. Gdy sprawy zdają się być na dobrej drodze i pozostaje jedynie cierpliwie czekać na potomka, pewnego dnia w drzwiach domu Kate staje Angie.

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:00

    Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, Elfik, Bursztyn, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Kapta za to zeby Holandia chciala mi jeszcze troche poplacic ze dla ich kraju pracowalam i troche zdrowia tu zostawilam :P

    jak muzeum sexu? byłaś już?

    kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 września 2014, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzialam ten film w sierpniu :D w polandii, tez mi sie podobal :)
    Iwone wrote:
    "Mama do wynajęcia" Komedia romantyczna, USA 2008

    Kate Holbrook, zbliżająca się do czterdziestki samotna bizneswoman, zamierza urzeczywistnić marzenie o dziecku. Jednak zdaniem lekarzy jej szanse na zajście w ciążę są bliskie zeru. Po rozważeniu możliwości adopcji, która okazuje się zbyt czasochłonna, Kate decyduje się na wynajęcie matki zastępczej. Jej dziecko ma urodzić Angie Ostrowiski, wyjątkowo nieznośna i niedojrzała dziewczyna. Gdy sprawy zdają się być na dobrej drodze i pozostaje jedynie cierpliwie czekać na potomka, pewnego dnia w drzwiach domu Kate staje Angie.

    Iwone, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 24 września 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ci polece zajebisty film z Sophie Marceau z 2009 " LOL" - nie da sie opisac slowami a nie znalazlam w necie streszczenia, ale o dojrzewaniu nastolatkow i ich rodzicach :) - komedia
    Iwone wrote:
    "Mama do wynajęcia" Komedia romantyczna, USA 2008

    Kate Holbrook, zbliżająca się do czterdziestki samotna bizneswoman, zamierza urzeczywistnić marzenie o dziecku. Jednak zdaniem lekarzy jej szanse na zajście w ciążę są bliskie zeru. Po rozważeniu możliwości adopcji, która okazuje się zbyt czasochłonna, Kate decyduje się na wynajęcie matki zastępczej. Jej dziecko ma urodzić Angie Ostrowiski, wyjątkowo nieznośna i niedojrzała dziewczyna. Gdy sprawy zdają się być na dobrej drodze i pozostaje jedynie cierpliwie czekać na potomka, pewnego dnia w drzwiach domu Kate staje Angie.

    Iwone, kapturnica, Elfik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 24 września 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    kurde padlam ze smiechu :D :D

    ubralam sie w koszule nocna - taka poporodowa do karmienia, bo pidzamki sa za male i cisna , wiec stwierdzilam , ze bedzie mi wygodniej w koszuli szpitalnej...i co? moj Alojz : OO ! jaka ladna sukienka! nowa? :D :D padlam po prostu :) facet jednak prosty jak schemat gwozdzia :D
    Ja sie wlasnie przymierzam do tych koszulek do karmienia, dałabys jakiś cynk gdzie to to sie kupuje? Chyba jestem w proszku z przygotowaniami

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 4612 4613 4614 4615 4616 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ