Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 30 września 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia i znowu gówno na tapecie ;)

    nick nieaktualny, iwcia77, Iwone, Aasiula, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Iwcia i znowu gówno na tapecie ;)
    bo tu często takie "gówniane" tematy hehe ;)

    iwcia77, Iwone, ania.g, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano jakos tak wyszlo...;D
    ania.g wrote:
    Iwcia i znowu gówno na tapecie ;)

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obsmarowalam troche forum gownem...moze bedzie spokoj na jakis czas ;D

    kapturnica, malgos741, Iwone, ania.g, nick nieaktualny, Bursztyn, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 30 września 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiście znam dwie Iwony. Pierwsza to jedna z moich dwóch przyjaciółek. Matko jedyna co my kiedyś razem wyrabiałyśmy...a druga to obecna żona mojego eks. Straszna flądra, przyłożyła konkretnie łapę do braku kontaktów mojego eks z naszą córką.

    nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc laseczki ,miłych snów :)

    iwcia77, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz tez spadam do wyrka. Chlop juz sie ocknal, zobaczyl, ze dziec ciagle spi i ze nadszedl czas, zeby odebrac prezent z okazji Dnia Chlopaka. ;) Wicie rozumicie. ;)


    ania.g, iwcia77, nick nieaktualny, EwaT, malgos741, Bursztyn, Aasiula, Mega, Bozia3, Niuta, nick nieaktualny, mysza1975, Parka lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 30 września 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Wtranżoliłam poł kg sliwek..Ciekawe co nastapi...
    Popij mlekiem to będzie armagedon ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula, Mega, Bozia3, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 30 września 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to do boju Pusur :)

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumim ze idziecie robic Helenke :)
    Pusurek wrote:
    Ja zaraz tez spadam do wyrka. Chlop juz sie ocknal, zobaczyl, ze dziec ciagle spi i ze nadszedl czas, zeby odebrac prezent z okazji Dnia Chlopaka. ;) Wicie rozumicie. ;)

    nick nieaktualny, malgos741, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Jeszcze ja sie nie zwierzylam. ;)
    Reni, kropki sa tylko przez chwile, jesli noga juz sie przyzwyczaila do tego traktowania, chyba, ze jestes z tych co to maja skore jak alabaster. ;)
    Ja depiluje kopyta i pachy juz chyba z 20 lat, skutek jest taki, ze wlosow mam 3 w pieciu rzedach. I uwielbiam ta gladka skore. Kiedys woskowalam i te zbylo fajnie, ale upierdliwa to robota. Namowilam teraz corke na depilator i bardzo zadowolona, chociaz wydziera sie strasznie przy pachach. ;)
    A bikini - maszynka, niestety. Kiedys woskowalam, potem depilowalam, ale ile mozna sie umartwiac? ;) Efekt mozliwy do wyobrazenia, jak zapuszcze bobra ciut dluzszego, to robie sianokosy przez 15 minut i zuzywam 2 maszynki. ;)
    Pusurku ile lat ma Twoja córka?

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja pierdole - ale sie zmęczyłam czytaniem forum...

    a co my mamy powiedziec ..jak my pisalysmy caly dzien ;D

    Iwone, nick nieaktualny, Simba, Bursztyn, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorka1979 wrote:
    Pusurku ile lat ma Twoja córka?
    13,5.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    rozumim ze idziecie robic Helenke :)
    Nie, czara rozkoszy jest jeszcze zamknieta. ;)

    iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, Aasiula, Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-O ahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa no to co innego ;D
    Pusurek wrote:
    Nie, czara rozkoszy jest jeszcze zamknieta. ;)

    malgos741, Mega, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...tzn dostanie karnet do lodziarni ;D

    nick nieaktualny, Bursztyn, Mega, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 30 września 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Nie, czara rozkoszy jest jeszcze zamknieta. ;)
    lepiej przyznaj że jestes ciagle niepewna co do indora ;)

    iwcia77, Bursztyn, Mega, Bozia3, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 30 września 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ...tzn dostanie karnet do lodziarni ;D
    może po prostu DVD do manualu ;)

    iwcia77, Bursztyn, kapturnica, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 30 września 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    watpie :D :D :D
    EwaT wrote:
    może po prostu DVD do manualu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Laski karmiace i w ciazy z prognoza duzego cyca. ;)
    Mam do oddania stanik Triumpha, http://allegro.pl/triumph-biustonosz-mamabel-plain-p-bezowy-95c-i4404886535.html Bardzo fajny stanik, ja go kupilam na poczatku ciazy i to byl blad, bo az tak duza nie uroslam.
    Rozmiar 85D. Na mnie za duzy w obwodzie i miseczce, przymierzylam do tylko i zdjelam. Piore go wlasnie, kto chce, lapka w gore. Raczej na wiekszy cyc. ;) Mozna pewnie przymierzyc w sklepie i sprawdzic. ;)
    Niestety u mni 75I więc nie dla mnie

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 4718 4719 4720 4721 4722 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ