Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 1 października 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    hahahaha! :) niezle :)
    dobrze ze nie przynioslas w torebce kserokopiarki ;)
    trzymajac ja kurczowo pod pacha ;)

    Albo szefa !

    nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 1 października 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w pracy jak ktoś wyszedł to pakowalismy mu do torby ryze papieru..lub dwie ;-) ale sobie nigdy haha
    Bursztyn wrote:
    hahahaha! :) niezle :)
    dobrze ze nie przynioslas w torebce kserokopiarki ;)
    trzymajac ja kurczowo pod pacha ;)

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 października 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A propos wiary i wolności - przed chwilką przeczytałam:
    http://iv.pl/images/08524898760302182664_thumb.jpg



    Kilka godzin temu rozmawialysmy z sis ktora jest UK na ten temat....

    KuRFFa mac we wlasnym kraju se gosc nie moze pojodlowac......
    I dlatego nie powiem co powinno sie z nimi zrobic ..Mam na mysli muzulmanow 8)

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Kilka godzin temu rozmawialysmy z sis ktora jest UK na ten temat....

    KuRFFa mac we wlasnym kraju se gosc nie moze pojodlowac......
    I dlatego nie powiem co powinno sie z nimi zrobic ..Mam na mysli muzulmanow 8)
    ale sklepy miesne mogliby zamknac ;)
    to tak odnosnie koncowki napisu na tym plakacie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 22:07

    mysza1975, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 października 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    hahahaha! :) niezle :)
    dobrze ze nie przynioslas w torebce kserokopiarki ;)
    trzymajac ja kurczowo pod pacha ;)
    Kiedyś przyniose. Potem przewinę, nakarmię i ululam do snu.

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77, malgos741, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 1 października 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    My w pracy jak ktoś wyszedł to pakowalismy mu do torby ryze papieru..lub dwie ;-) ale sobie nigdy haha
    Ehehehe piekne :)

    iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:17

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 października 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale sklepy miesne mogliby zamknac ;)


    Ale oni przeciez zreja mieso..tylko wp nie jedza 8)


    Hmmm ja tam im bym podrzucila jakas zdechla swinie..Z domu by nie wyszli hłe hłe...
    Bursztyn sorryy jestem miesozerna =D
    EDIT

    Teraz juz wiem do czego nawiazalas z tymi sklepami..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2014, 22:10

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba oplulam tableta :)

    Reni masz racje te tabletki to cudo i jeszcze opakowanie kosztuje ok 3 zl

    Reni, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Kiedyś przyniose. Potem przewinę, nakarmię i ululam do snu.
    slusznie, tylko skad wezmiesz taka wielka pieluche? ;)

    kapturnica, nick nieaktualny, BISCA, mysza1975, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ale oni przeciez zreja mieso..tylko wp nie jedza 8)


    Hmmm ja tam im bym podrzucila jakas zdechla swinie..Z domu by nie wyszli hłe hłe...
    Bursztyn sorryy jestem miesozerna =D
    wiem, tylko na tym zdjeciu na samym koncu bylo o sklepach miesnych :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 października 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    slusznie, tylko skad wezmiesz taka wielka pieluche? ;)
    tena sa 8) Nawet dla takich powyzej 130kg

    mysza1975, iwcia77, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 października 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wiem wiem..Doczytalam edyt

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta jak nie wiedza to i wieprzowine zjedza
    Ja mieszkajac w Egiptowie czasami czestowalam kumpli moimi zapasami , co niektorzy wiedzac co jedza mowili ze im smakuje a ci co nie wiedzieli wpierdalali az im sie uszy trzesly :P

    caffe, ania.g, nick nieaktualny, Simba, mysza1975, iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 października 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Kapta jak nie wiedza to i wieprzowine zjedza
    Ja mieszkajac w Egiptowie czasami czestowalam kumpli moimi zapasami , co niektorzy wiedzac co jedza mowili ze im smakuje a ci co nie wiedzieli wpierdalali az im sie uszy trzesly :P
    Puscilabym ich z dymem..Mam na mysli tych radykalnych...

    mysza1975, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 1 października 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    tena sa 8) Nawet dla takich powyzej 130kg
    omg162.gif

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, Reni, malgos741, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 października 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Kapta jak nie wiedza to i wieprzowine zjedza
    Ja mieszkajac w Egiptowie czasami czestowalam kumpli moimi zapasami , co niektorzy wiedzac co jedza mowili ze im smakuje a ci co nie wiedzieli wpierdalali az im sie uszy trzesly :P
    Jak mieszkalam w irlandii poznalam raz takiego i on bezczelny mi lewa łape wystawia do witania sie...Jak mnie wkurfffill bo to oznacza,ze ma mnie za gorsza-te niewierna... -lewa reka sie chVj podciera.0vomit.gif ..Prawa podaja tylko swoim.Oni raczej papiera nie uzywaja ....To tak na marginesie...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77, malgos741, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 1 października 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    omg162.gif
    Nawet zdarzalo mi sie takie zmieniac..Jestem opiekunem medycznym 8)

    I uwierz da sie!!! 01icon_lol2.gif

    Bursztyn, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77, Mega, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 1 października 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Poza tym, co chwile mam uwalone bluzki, bo to co normalnie ladowaloby na podłodze laduje na brzuchu.
    Przynajmniej nie musisz się daleko schylac :P

    Simba, Alis, mysza1975, Mega, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapta to serio h.. nie myty

    A papier uzywaja do osuszania ;)

    Choc trzeba przyznac ze te kibelki odrazu z bidetem sa zajebiste :)

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 4737 4738 4739 4740 4741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ