Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Witam zerkam,co tam?

    $#@~%^&*+=√~@#$%^&*+=

    widzę Pepa że tryskasz humorem ;-)

    moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evans wrote:
    No to Tylko cieszyc sie, ze Ty jestes taka wyksztalcona, ja gratuluje I dumna jestem dla Ciebie, ale to Brzydko komus mowic Inaczej. No ale nic to , szkoda czasu :)
    Wzruszyła mnie Twoja historia.

    Mega lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nie zebym się czepiała, ale zawsze mnie intrygowało dlaczego Evans nagminnie uzywa wielkich liter w środku zdania.

    Simba, Iwone, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    witam nowa forumowiczke, farciara z ciebie, bo komitet powitalny w dobrym nastroju ;D

    fakt- trza czekac na Polara..albo na Kapcie ( pierwsza jest ordynatorem naszej kliniki a druga zastepca ;D- sa tak przebadane , ze wiedza wiecej niz jeden endokrynolog i ginekolog-szperacz )- takze easy i dostaniesz odpowiedz pisemna :D

    moremi- racuchy zrobione!, wyszly pyszne, ale nie jestem przekonana co do konsystencji ciasta...zrobila mi sie breja i ciezko bylo mi to na patelni wykladac..nie wspomne, ze do ciasta dodalam tylko poltorej jablka a nie 3 , bo wyszlyby jablka w ciescie...wogole tego ciasta nie wyszlo duzo...aha dodam tylko , ze dla mnie szklanka to 200 ml ale moze mialas na mysli 250 ml?

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9aa71153c551.jpg
    Pięknie wyszły :-) szklanka to 200 ml. Mi zdarza się nawet 4 jabłka dodać i wychodzi ok. Co do konsystencji, to nie wiem. Ja gotuję z przypadku, więc się nie znam :-)

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi, jak było na rejsie?
    Bo byłaś na rejsie ostatnio?
    Czy znowu coś poplątałam?

    kapturnica, iwcia77, Iwone, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wzruszyła mnie Twoja historia.
    Chlop zywemu nie przepusci widze. ;)

    Mega, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos sie pusto zrobilo. To moze ja opowiem, jak dzis szamboman gowna reka wyciagal? ;) :D

    kapturnica, iwcia77, Simba, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Parka, ania.g, Mega, BISCA lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Jakos sie pusto zrobilo. To moze ja opowiem, jak dzis szamboman gowna reka wyciagal? ;) :D
    ten odcinek to juz byl :D

    anna maria, SolarPolar, Iwone, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Chlop zywemu nie przepusci widze. ;)
    Przepuści. Ty sie nie boooj.

    anna maria, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ten odcinek to juz byl :D
    Ale jaki byl ekscytujacy. Mozna go opowiadac w te i wewte. :P

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Pięknie wyszły :-) szklanka to 200 ml. Mi zdarza się nawet 4 jabłka dodać i wychodzi ok. Co do konsystencji, to nie wiem. Ja gotuję z przypadku, więc się nie znam :-)
    no to jak to jest w koncu z ta konsystencja? bo ciasto bylo bardzo geste i bylo go malo , kleilo sie do lyzki, ciezko sie to nakladalo na patelnie, nie wspomne juz o ksztalcie...robilam takie kleksy jak widac na zdjeciu.

    Mega lubi tę wiadomość

  • Evans Autorytet
    Postów: 400 538

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Wzruszyła mnie Twoja historia.
    OMG , czy naprawe nie masz co robic ? Po co takie rzeczy wypisywac , to nic nie wnosi, a i milo wcale nie jest. A tak na marginesie, nie znasz mojej historii, I napewno nie uda Ci sie poznac
    Pozdrawiam.

    f2wle6ydurxmnzb6.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ale jaki byl ekscytujacy. Mozna go opowiadac w te i wewte. :P
    No dobra zapach juz znamy z opowiesci ale kolor!!!jaki byl kolorek gownobagna??

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur nie byłaś pierwsza. Kartka wszystkim się podobała.


    []

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 22:50

    Simba, iwcia77, Bozia3, Mega lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no to jak to jest w koncu z ta konsystencja? bo ciasto bylo bardzo geste i bylo go malo , kleilo sie do lyzki, ciezko sie to nakladalo na patelnie, nie wspomne juz o ksztalcie...robilam takie kleksy jak widac na zdjeciu.
    Kurde tez dzisiaj marzyłam o tych racuchach ale nie mam siły :(

    iwcia77, SolarPolar, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    No dobra zapach juz znamy z opowiesci ale kolor!!!jaki byl kolorek gownobagna??
    Rudo brazowy. O konsystencji slabo stezonej galaretki. Jeszcze jakies szczegoly? ;)

    iwcia77, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Pusur nie byłaś pierwsza. Kartka wszystkim się podobała.
    A kim jest mlody czlowiek?
    Pewnie, ze nie bylam pierwsza. Pierwsze to byly pewnie jakies przedpotopowe wikingi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 22:29

    kapturnica, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak mozna zapytac ile lat juz nie mieszkasz w PL?
    Evans wrote:
    OMG , czy naprawe nie masz co robic ? Po co takie rzeczy wypisywac , to nic nie wnosi, a i milo wcale nie jest. A tak na marginesie, nie znasz mojej historii, I napewno nie uda Ci sie poznac
    Pozdrawiam.

    Simba, moremi lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no to jak to jest w koncu z ta konsystencja? bo ciasto bylo bardzo geste i bylo go malo , kleilo sie do lyzki, ciezko sie to nakladalo na patelnie, nie wspomne juz o ksztalcie...robilam takie kleksy jak widac na zdjeciu.
    Latwiej sie naklada i formuje jesli przed nałozeniem ciasta na łyzke wlozysz ja do wody.
    Jesli ciasto masz za geste wystarczy didac troche mleka lub wody kto co woli..Albo na odwrot jesli za rzadkie troche maki..Ciasto drozdzowe i tak wyrosnie , ciezko je zepsuc 8)
    Ps a najlepiej dwoma łyzkami sie naklada

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 22:22

    iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Rudo brazowy. O konsystencji slabo stezonej galaretki. Jeszcze jakies szczegoly? ;)
    slabo stezona??znaczy za malo kolagenu w diecie =D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2014, 22:22

    moremi, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
‹‹ 6093 6094 6095 6096 6097 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ