Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no jakie fajne gifty dla kartofla- super!

    ale wam fajnie- ja nie dostałam kompletnie nic,
    wszystkie dzieci w rodzinie młodsze...

    tak marzyłam, ze teraz będę zbierać po wszystkich a tu dupa...

    Simba, Iwone, moremi lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co do mieszkania w mieszkaniu/domu.. mieszkalam w mieszkaniu w kamienicy przez 6 lat w Bru i.. nigdy wiecej.. Dusze sie miescie, hak, ze tu trzeba cos non stop robic- robimy kiedy chcemy. Od momentu jak wyporwadzilam sie za miasto moj komfort zycia przynajmniej sie podwoil, jak nie wiecej.. No ale dodam, ze mam pociag 5 minut od domu dowozacy mnie pod sama prace- inaczej bym wszystkie pierdoly na drogach pozabijala..

    SolarPolar, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, kapturnica, moremi, Mega, Bozia3, HappyJo lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    ale wam fajnie- ja nie dostałam kompletnie nic,
    wszystkie dzieci w rodzinie młodsze...

    tak marzyłam, ze teraz będę zbierać po wszystkich a tu dupa...
    a czemu dupa? przeciesz sie starasz o dziecia...:-O cos przeoczylam?

    moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    angielskie kanony estetyki i czystosci mnie powalily. ja to bym sie wstydzila podarowac ( co dopiero pozyczyc) ciuchy bardzo zuzyte czy poplamione..., wygniecione itp...nie wiem moze to ja mam natrectwa ....ale nawet ciuchy po sobie jak komus biednemu zanosze to sa wyprane, wyprasowane i ulozone...
    mnie nie dziwi, mojego męża siostra cioteczna dała mi jakieś 6 lat temu ubranka z dwa worki i wózek spacerówkę ( gondole gdzieś ma w piwnicy to miała dać później co i tak przez 6 lat jej nie wyciągnęła) i łóżeczko turystyczne, wyobraź sobie że akurat kumpela rodziła to jej chciałam pożyczyć i zaczęłam wszystko oglądać bo wcześniej nie zaglądałam i dobrze zrobiłam że zaglądnęłam ciuszki nie dość że brudne to jeszcze takie szmaty że bym wstydziła się dać komuś, wózek zepsuty a łóżeczko połamane, wszystko poszło na śmieci jedyna rzecz która była dobra to laktator aventi.

    iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Boziu, ja wychowana jestem w domu wolnostojącym i tak mieszkam teraz,
    gdybym mogła wolałabym duże mieszkanie w bloku- człowiek ma spokojniejszą głowę,
    płacisz czynsz i masz wszystko w dupie - to bardzo upraszcza zycie.

    Może lepiej sprzedajcie to nowe, swoje wynajmij a kupcie większe w bloku?


    Masz duzo racjii problem w tym, ze za pieniadze, ktore mialm moglam kupic segment pod Warszaw 150 m2 lub 38 m 2 w Warszawie - prawie w Centrum. Aby miec apartament w miescie to tak 2 milioniki trzeba posiadać - kwesta potrzeb ale mam na mysli porownywalny metraz. Jesli bym miala taka kase to i owszem fajnie miec super apartament - nawet z basenem wspólnym i blisko do pracy:-)

    iwcia77, caffe, moremi, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    ale wam fajnie- ja nie dostałam kompletnie nic,
    wszystkie dzieci w rodzinie młodsze...

    tak marzyłam, ze teraz będę zbierać po wszystkich a tu dupa...


    no dla mnie rewelacja.. szczegolnie, ze dostaje rzeczy, ktore rodzice tamtych dzieci uznali za przydatne..

    SolarPolar, Simba, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    tylko, ze obroze to sa bardziej prewencyjne i moj taka nosil poki Alojz nie stwierdzil, ze mi moze zaszkodzic jej wdychanie ...teraz zabuli za leczenie psa.
    No właśnie bayer tępi larwy. Żadne krople u nas tak nie zadziałały jak te obroże. Tylko drogie są. Około 100 zł.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    ale wam fajnie- ja nie dostałam kompletnie nic,
    wszystkie dzieci w rodzinie młodsze...

    tak marzyłam, ze teraz będę zbierać po wszystkich a tu dupa...
    Magduska pociesz się, ja miałam tak samo. Wszystko od podszewki musiałam kupić i do starszego i młodszego.

    Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    helol babyjagi

    na miejscu Evans nie dalabym Wam satysfakcji i nie zniknela z forum
    Pewnie ze nie - przecież czytać dalej moze :)

    nick nieaktualny, paszczakin, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Magduska pociesz się, ja miałam tak samo. Wszystko od podszewki musiałam kupić i do starszego i młodszego.
    I tak jak my.
    Iwone - spełnienia marzeń! :)

    Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze apropos swiatecznych zakupow zywnosciowych- Bru jest sporo drozsza od Polski, no ale nie az tak jak No. Niemniej- 1000PLN, czyli jakies 250 euraczy spokojnie wystarczyloby na wszytskie produkty na potrawy swiateczne- nie przesadzajmy, to nie sa jakies super ekskluzywne rzeczy- kapusta kiszona i maka na pierogi ;)

    U nas najdrozszy bedzie karp, bo na zamowienie z Polski, no i grzyby pewnie tez by nas kosztowaly, ale tego tez mam zapasy. Mysle, ze w 250€ to ja zamawianymi rzeczami (ciasto i moze sie w tym roku na jakiegos wodnego robala giganta szarpne) i z alko sie nawet zmieszcze (bo ja nie pije, hehe). No ale z drugiej strony u nas wina są u nas o wiele tansze niz w PL..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 13:46

    Simba, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Mega, HappyJo lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    a czemu dupa? przeciesz sie starasz o dziecia...:-O cos przeoczylam?

    nie przeoczyłaś, staram się ale nic z tego nie wychodzi...

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Pewnie ze nie - przecież czytać dalej moze :)


    A moze redaguje posta?

    nick nieaktualny, Simba, iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Na taki domek na obrzeżach miasta w lesie to bym polecała się skusić. Ja się z bloku przeniosłam właśnie w takie miejsce. Ale to fakt, ze w domu i koło niego zawsze jest co robić. Kwestia tego czy to lubisz i już.
    To tak jak ja..jestem wychowaniec blokowy..Po slubie rpzyszlam mieszkac do domku malza..I powiem Wam ,ze nie wrocuila bym sie na ciasnote w bloku..Mam swoj ogrod,sad :)

    Iwone, caffe, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Kapta a gdzie Twoj wykres? Masz zastrzezony tylko dla przyjaciółek?
    to zostan moim przyjacielem ;)

    iwcia77, Mega, HappyJo lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Masz duzo racjii problem w tym, ze za pieniadze, ktore mialm moglam kupic segment pod Warszaw 150 m2 lub 38 m 2 w Warszawie - prawie w Centrum. Aby miec apartament w miescie to tak 2 milioniki trzeba posiadać - kwesta potrzeb ale mam na mysli porownywalny metraz. Jesli bym miala taka kase to i owszem fajnie miec super apartament - nawet z basenem wspólnym i blisko do pracy:-)

    ale mi nie chodzi żeby mieszkać w centrum czy na obrzezach tylko, ze w mieszkaniu masz spokojny beret
    nie wiem moze po roku mieszkania w bloku wyprowadziłabym się z krzykiem ale w tej chwili koniecznosć remontowania wszystkiego i pilnowaniaporzadku, koszenia trawy i takich tam wkurwia mnie, nie mamy ani chwili luzu
    ( z tym, ze ja mam w cholerę tej działki)

    Iwone, SolarPolar, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega, Bozia3, HappyJo lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    A moze redaguje posta?
    I myśl

    Mega, HappyJo lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaraziłam się smakiem na jabłkowe racuchym będę robić,






    iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Pewnie ze nie - przecież czytać dalej moze :)
    sio! racuchy zrobione ? ;D :D

    Simba, SolarPolar, nick nieaktualny, HappyJo lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    zaraziłam się smakiem na jabłkowe racuchym będę robić,
    niezle- jak dobrze pojdzie to caly forumowy tydzien zleci nam na racuchach ;D

    nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

‹‹ 6118 6119 6120 6121 6122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ