Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    nie przeoczyłaś, staram się ale nic z tego nie wychodzi...
    ..nie od razu Rzym zbudowali ;D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    sio! racuchy zrobione ? ;D :D
    Tam racuchy :) ja sie zywie hejtowaniem ;)

    paszczakin, moremi, Mega, HappyJo lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje racuchy, w sumie wyszlo 20 pokaźnych placków.


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5aa0f3c35d83.jpg


    Zastanawiam sie. Robilama to ok. 1 godz a gdzie pierogi, barszcz, krokiety, sledzie, makowce itd. Matko ja juz sie smazeniem tych racuchow ( wyszly strasznie tluste, tak ma byc?) zmeczylam a gdzie reszta dań ? Jak wy to robicie? Ide polezec:-)

    Ugotowalam rowniez zupe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 14:06

    iwcia77, Simba, caffe, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Mega, Bozia3, HappyJo, megan8 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to wyprobowałam przepis na pierniczki i dzis je zrobilam..Wiem ze ciasto powinno dojrzewac dluzej ale i tak pieknie wyrosly..Z tym ,ze jak chcecie drobniejsze to trzeba mniejsze wykrawac bo dosc rosna w piekarniku..Ja robilam te w ksztalcie serduch z dzemorem.Ale mlody pojechal z fantazja i zrobil nawet z dzemorem w ksztaltach choinki , ksiezyca itd =D

    paszczakin, iwcia77, caffe, nick nieaktualny, moremi, HappyJo lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Moje racuchy, w sumie wyszlo 20 pokaźnych placków.


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5aa0f3c35d83.jpg


    Zastanawiam sie. Robilama to ok. 1 godz a gdzie pierogi, barszcz, krokiety, sledzie, makowce itd. Matko ja juz sie smazeniem tych racuchow ( wyszly strasznie tluste, tak ma byc?) zmeczylam a gdzie reszta dań ? Jak wy to robicie? Ide polezec:-)

    Ugotowalam rowniez zupe.
    no nie powinny byc tluste..Zwl ze zaraz po smazeniu kladziesz je na papier by odciekly...

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Moje racuchy, w sumie wyszlo 20 pokaźnych placków.


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5aa0f3c35d83.jpg


    Zastanawiam sie. Robilama to ok. 1 godz a gdzie pierogi, barszcz, krokiety, sledzie, makowce itd. Matko ja juz sie smazeniem tych racuchow ( wyszly strasznie tluste, tak ma byc?) zmeczylam a gdzie reszta dań ? Jak wy to robicie? Ide polezec:-)

    Ugotowalam rowniez zupe.
    Ładne :)
    No polar trza se robotę na kilka dni rozłożyć

    iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A tak wogole to wyprobowałam przepis na pierniczki i dzis je zrobilam..Wiem ze ciasto powinno dojrzewac dluzej ale i tak pieknie wyrosly..Z tym ,ze jak chcecie drobniejsze to trzeba mniejsze wykrawac bo dosc rosna w piekarniku..Ja robilam te w ksztalcie serduch z dzemorem.Ale mlody pojechal z fantazja i zrobil nawet z dzemorem w ksztaltach choinki , ksiezyca itd =D


    pokazalabys! ktore robilas i gdze ten dzem wepchaliscie?

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, HappyJo lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    niezle- jak dobrze pojdzie to caly forumowy tydzien zleci nam na racuchach ;D


    to ja jestem chyba jedyna na forum, ktora racuchow nie lubi..

    iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Moje racuchy, w sumie wyszlo 20 pokaźnych placków.


    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5aa0f3c35d83.jpg


    Zastanawiam sie. Robilama to ok. 1 godz a gdzie pierogi, barszcz, krokiety, sledzie, makowce itd. Matko ja juz sie smazeniem tych racuchow ( wyszly strasznie tluste, tak ma byc?) zmeczylam a gdzie reszta dań ? Jak wy to robicie? Ide polezec:-)

    Ugotowalam rowniez zupe.
    twoje to za racuchami to wygladaja, moje mialy forme niesprecyzowana :)
    ile jablek dalas?
    przeciez w przepisie wyraznie napisala , ze odsaczyc...choc ja lubie tlusciutkie :) poza tym czy mozna by bylo dodac spirytus do racuchow zeby tluszczu nie chlonely?

    Simba lubi tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ładne :)
    No polar trza se robotę na kilka dni rozłożyć


    A ja bede na wigilie barszcz z Twojego przepisu Simba robic- ostatnio 2 lytry sama wciagnelam ;)

    iwcia77, Simba, nick nieaktualny, moremi, HappyJo lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    no nie powinny byc tluste..Zwl ze zaraz po smazeniu kladziesz je na papier by odciekly...
    Acha, mowisz:-) to next time tak zrobie:-)

    iwcia77, kapturnica, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    to ja jestem chyba jedyna na forum, ktora racuchow nie lubi..
    ale robic czy jesc? ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Jaglanka ze śliwkami, ciekawe. Tzn suszone śliwki jakos gotowane? Jak robione?
    O, gołąbki, z grzybami suszonymi? Z cebulka? Duszone i mielone?
    Zarówno golabki jak i pierogi ruskie pojawiły się u nas wraz z.moją bratowa z Przemysla. Golabki są z ryżem i suszonymi grzybami, u niej robi się jeszcze ziemniaczane ale nam nie smakują. Kasza jaglana jest gotowana na mleku, dodaje się suszone śliwki z pestkami. Jaglanke lubię tylko ja i mama.
    Moremi u nas wigilia jest bezmiesna, z ciast wieczorem jemy tylko makowiec

    iwcia77, caffe, nick nieaktualny, Mega, HappyJo lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    twoje to za racuchami to wygladaja, moje mialy forme niesprecyzowana :)
    ile jablek dalas?
    przeciez w przepisie wyraznie napisala , ze odsaczyc...choc ja lubie tlusciutkie :) poza tym czy mozna by bylo dodac spirytus do racuchow zeby tluszczu nie chlonely?
    Dalam trzy jablka - pokroilam w duza kostke. Konsystencja ciasta - gestej ale lejacej sie smietany.

    iwcia77, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    pokazalabys! ktore robilas i gdze ten dzem wepchaliscie?
    No wykrawałam 2kółka Na srodek jednego dawalam dzemora przykrywalam drugim kolkiem lekko dociskalam i wykrwalam foremke..Ladnie dzemorek jest w srodku...A nie sa skonczone bo na razie tylko upieczone i czekaja az za kilka dni je poleje polewa//
    No i sa trochu wieksze jak te na zdj u tej babki
    http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-nadziewane

    paszczakin, Simba, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Acha, mowisz:-) to next time tak zrobie:-)
    we wloszech to i pulpety i frytki wlasnie tak sie odsacza ..na tych reczniczkach papierowych kuchennych :)

    moremi lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Dalam trzy jablka - pokroilam w duza kostke. Konsystencja ciasta - gestej ale lejacej sie smietany.
    no widzisz , ja mialam konsystencje ciasta do pizzy :-O

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    ale robic czy jesc? ;D

    Robic moge, jesc nie ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    we wloszech to i pulpety i frytki wlasnie tak sie odsacza ..na tych reczniczkach papierowych kuchennych :)
    No ja wsio co smaze odsaczam na recznikach..

    iwcia77, Simba, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no widzisz , ja mialam konsystencje ciasta do pizzy :-O
    Za malo mleka dodalas.

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

‹‹ 6119 6120 6121 6122 6123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ