Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Finów ???
    Tablet ;) poprawiłam :D

    moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Małżonek wraca, pomysł o bzykaniu ;)
    Myslisz ,że samo myślenie pomoże ? ;)

    moremi, Mega, ania.g, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Tez nie lubię kobiet Finów, rok do jednej chodziłam i powiedziałam sobie nigdy wiecej!
    Jak byłam po usunięciu włókniaka z piersi i rana nie chciała się goić i zbierała się ropa, to jedna taka mówi do mnie "a co to? To ja wycisnę". Jak to, kurwa, bolało. Tego samego dnia byłam na izbie przyjęć i lekarz zdziwił się metodą "wyciskania". W każdym razie zraziła mnie strasznie.

    kapturnica, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wole delikatnego zboka niz niedelikatna babę.

    Ile razy się zdarzy że mnie jakaś bada ( na szczećie tylko w szpitalu) to mam wrazenie że przy okazji chce mi zbadać migdałki przez pochwę.
    okropnąsć.

    A jedna babka zapomniała położyć zel na głowicę do USG dopochwowego - masakra...
    Ja tam po swoich przejsciach stricte ginekologicznych tylko do mężczyzn chodze... :)

    Mega, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Myslisz ,że samo myślenie pomoże ? ;)
    Na razie musi wystarczyć ;) ale potem.... hmmm.... bedą wióry leciały :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2014, 08:40

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Myslisz ,że samo myślenie pomoże ? ;)
    Ty nie myśl, tylko działaj. I-o i-o ;)

    Mega, malgos741, kapturnica, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Na razie musi wystarczyć ;)
    Pierdole jaka jestem przytepiona :( Nie wiem normalnie nic mi sie nie chce, nic mnie nie cieszy..SKS?

    Mega, ania.g, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)
    ja też do faceta gina chodzę ;)

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ty nie myśl, tylko działaj. I-o i-o ;)
    Moj dopiero jutro na wieczor zjezdza..Także działac nie wczesniej niz w niedziele bedziemy..Ale i tak mam nastawienie ,że uja z tego :-/ Cała para pojdzie w gwizdek..A wogole dupa tam

    moremi, malgos741, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Pierdole jaka jestem przytepiona :( Nie wiem normalnie nic mi sie nie chce, nic mnie nie cieszy..SKS?
    witaj w klubie

    kapturnica, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Moj dopiero jutro na wieczor zjezdza..Także działac nie wczesniej niz w niedziele bedziemy..Ale i tak mam nastawienie ,że uja z tego :-/ Cała para pojdzie w gwizdek..A wogole dupa tam
    Ogarnij się weź kobieto. Nawet jeżeli chuj bombki strzeli, to próbować trzeba.

    Mega, Bursztyn, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Jak byłam po usunięciu włókniaka z piersi i rana nie chciała się goić i zbierała się ropa, to jedna taka mówi do mnie "a co to? To ja wycisnę". Jak to, kurwa, bolało. Tego samego dnia byłam na izbie przyjęć i lekarz zdziwił się metodą "wyciskania". W każdym razie zraziła mnie strasznie.
    Tak, baby bywaja strasznymi sukami. Ja mam regularnie torbiele w piersiach i jakos tak po roku staran o dziecko, mialam robiona punkcje z piersi. I tez sie jedna nade mna pastwila. Poleciala tez z tekstem: dzieci trzeba rodzic, to przejdzie, a nie kazda teraz o karierze mysli! Suka jedna - nie zna mnie, nie wie jakie mam problemy z plodnoscia i kurwa dobre rady daje.

    kapturnica, Mega, Bursztyn, malgos741, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ogarnij się weź kobieto. Nawet jeżeli chuj bombki strzeli, to próbować trzeba.
    Wiem wiem..Ale czasem sie ma takie gorsze dni...

    Mega lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Moj dopiero jutro na wieczor zjezdza..Także działac nie wczesniej niz w niedziele bedziemy..Ale i tak mam nastawienie ,że uja z tego :-/ Cała para pojdzie w gwizdek..A wogole dupa tam
    Nastawienie jak najbardziej prawidłowe ;) bedzie dobrze, zobaczysz :)

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Pierdole jaka jestem przytepiona :( Nie wiem normalnie nic mi sie nie chce, nic mnie nie cieszy..SKS?
    A mi właśnie przeszło bo siedzę pod szkolnym dzwonkiem i właśnie zadzwonił. Teraz jestem głucha.

    kapturnica, paszczakin, Bursztyn, Simba, Reni, Mega, malgos741, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi oczywiście chłopczyk ze szczeniakiem w wodzie, i pani z tonącym koniem

    jogurt już gdzieś widziałam

    dzbry
    Bozia3 wrote:
    oglądnijcie - świetne zdjęcia - szczególnie spodobało mi się - "jogurt, brzoskwinia i jabłka.." :)

    http://www.boreddaddy.com/some-of-the-best-photography-of-the-year-editors-choice/

    Mega, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Tak, baby bywaja strasznymi sukami. Ja mam regularnie torbiele w piersiach i jakos tak po roku staran o dziecko, mialam robiona punkcje z piersi. I tez sie jedna nade mna pastwila. Poleciala tez z tekstem: dzieci trzeba rodzic, to przejdzie, a nie kazda teraz o karierze mysli! Suka jedna - nie zna mnie, nie wie jakie mam problemy z plodnoscia i kurwa dobre rady daje.
    Ja pierdzielę ale rura!

    Simba, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    standardowo ..zawsze tak jest szczególnie jak jest sporo ludzi

    ja Wam zazdroszczę - mi tego brakuje - u mnie w pracy nie ma tego, szef szefów nie spoufala się z ludźmi, ma ich w dupie a my jego
    muszę zmienić pracę, bo nienawidzę tego miejsca
    macduska wrote:
    Nie o to chodzi, większosć lubię, resztę toleruję tylko u nas się tak dziwnie zrobiło bo my ten opłatek robimy sami.
    Sami musimy przygotować, kupić, przyrzadzic itp....
    I zawsze jest że jedni robią dużo,inni mało a jeszcze inni wcale... i się robi niefajnie.

    Dużo by pisać.

    Mega, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dzien dobry

    Czy to mozliwe ze rano jest coraz ciemniej? jak w najciemniejszej dupie...
    Dzis po robocie mam romantyczny lunch z mezem w wege top restaurant,i to jest jedyna rzecz jaka sparawia ze nie dalam sie jeszcze wciagnac ziejacemu z wszechstron dolowi.

    Ania, ciesze sie bardzo ze corka odwazyla sie wyjsc i zycze jej bardzo zeby nowa terapeutka okazala sie pomocna.
    Bozia, jestem zauroczona Kajtkiem i tak juz zostanie :)

    Tez chodze do chlopow gienkow, i wali mnie jakimi motywami sie kierowal wybierajac specjalizacje, wazne zeby byl dobry w tym co robi.

    Simba, Mega, ania.g, kapturnica, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, gosia7122, gretka, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zien dobry!!!! ostatni dzin w fabryce w tym roku, jeeeeee!
    nawet beznadziejna pogoda i zapowiedziane demonstracje nie sa w stanie tego popsuc, no chyba, ze nie bede mogla wyjsc z pracy. Ale moze rolniki nie przyjada, bo nasz efektywny Tusk tak ladnie poprowadzil szczyt, ze ten sie juz skonczyl. Na pohybel rolnikom, co mieli go dzis sabotowac ;)

    Ania, super, ze mloda poszla do szkoly- mam nadzieje, ze wyjdzie zadowolona i ze jej sie spodoba.

    Iwcia- brzusio klasa.. A ta szkole rodzenia to Ty chyba robisz za siebie i za wszytkie inne zaciazone na forum- ilez mozna sie na ten temat uczyc.. Czy ty trenujesz, zeby potem wykladac? ;)

    Ja wszelkie party swiateczne lubie, nawet pracowe. U nas tez wszytko szykuja ludzie, ale chyba kazdy przynosi fajne zarlo i picie, tak ze zawsze jest az za duzo.. No i czesciowo w czasie pracy balujemy z szefem takze..

    Simba, Mega, ania.g, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
‹‹ 6191 6192 6193 6194 6195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ