Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wiem, tak sobie kombinuje. Jak nie on to może Tajner? On też leci na turniej 4 skoczni... ;-)
    Popłakałam się ze śmiechu :)

    iwcia77, moremi, Bozia3, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • HappyJo Ekspertka
    Postów: 191 799

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mam taki zapiernicz w pracy, że nie wiem w co ręce włożyć najpierw.
    Kładąc Młodego spać sama zasypiam, potem wstaję i mam jeszcze pracę do zrobieni . Teraz skończyłam. Padam na twarz, ad do tego czuję, że ta wredna małpa się zbliża.
    W dupę z tym wszystkim. Oby do Świąt przetrwać.

    Całusy dobranocne.
    Mam nadzieję, z Wy w lepszych nastrojach niż ja dzisiaj.

    Buźka, MUAHHH!!! <3

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, ania.g lubią tę wiadomość

    gg64j44jipdfhvk5.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-O to chyba jakis kit...

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/189b62989d2a.jpg

    ania.g, moremi, Reni, Bozia3, nick nieaktualny, Mega, Simba lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, Cejrowski też nie a w ogóle to on ma jakieś dzieci?
    Nakarmiłam Marcela i idziemy spać. Jutro w szkole wigilia o 8 i moja starsza chce ze mną wejść do szkoły i klasy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    iwcia77, moremi, Bozia3, Iwone, Mega, nick nieaktualny, Simba, gretka lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4d7bee11ed97.jpg

    Bozia3, Iwone, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Reni, Cejrowski też nie a w ogóle to on ma jakieś dzieci?
    Nakarmiłam Marcela i idziemy spać. Jutro w szkole wigilia o 8 i moja starsza chce ze mną wejść do szkoły i klasy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Trzymam kciuki :-)

    iwcia77, Iwone, Mega, nick nieaktualny, ania.g lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Reni, Cejrowski też nie a w ogóle to on ma jakieś dzieci?
    Nakarmiłam Marcela i idziemy spać. Jutro w szkole wigilia o 8 i moja starsza chce ze mną wejść do szkoły i klasy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Ania- oby sie udalo! <3 kibicuje <3

    Iwone, Mega, ania.g lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja glosowalam na Jarosława ale on też odpadł on ma tylko kota
    ania.g wrote:
    Reni, Cejrowski też nie a w ogóle to on ma jakieś dzieci?
    Nakarmiłam Marcela i idziemy spać. Jutro w szkole wigilia o 8 i moja starsza chce ze mną wejść do szkoły i klasy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    iwcia77, moremi, Bozia3, Mega, kapturnica, Simba, ania.g lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawy filmik, jak w prosty sposób oddzielić żółtko od białka ;)

    https://www.youtube.com/watch?v=iAp8pEaWB1Y&feature=youtu.be

    Bozia3, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oglądnijcie - świetne zdjęcia - szczególnie spodobało mi się - "jogurt, brzoskwinia i jabłka.." :)

    http://www.boreddaddy.com/some-of-the-best-photography-of-the-year-editors-choice/

    Iwone, Mega, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    ciekawy filmik, jak w prosty sposób oddzielić żółtko od białka ;)

    https://www.youtube.com/watch?v=iAp8pEaWB1Y&feature=youtu.be
    to już tak działasz w ramach przygotowań do Świąt..;)?

    Iwone, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    to już tak działasz w ramach przygotowań do Świąt..;)?
    szukam sposobów żeby wszystko zrobić, a się nie narobić :D

    Bozia3, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Ania- oby sie udalo! <3 kibicuje <3
    Ja tez :)

    Iwone, ania.g, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które mają koty w domu, u Was też tak wyglądają święta? :D :P

    https://www.facebook.com/video.php?v=985078004840350

    Mega, ania.g, moremi lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczytałam, pooglądałam...ale nie kumam jak te żółtka do butelki wchodzą..hmmm...znając moja zdolność do takich rzeczy na pewno by mi sie rozlały i byłaby jajecznica ;)
    I tym optymistycznym akcentem żegnam sie, zmykam w poduchy ;) jeszcze tylko jutro i wolne od szkoły! :) dobranoc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2014, 00:30

    moremi, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    swoja droga..macie jakas teorie na temat : dlaczego facet idzie na ginekologie???
    Bo to kurwa sa zboczency. Nie chodze do facetow bo wlasnie mam takie zdanie i gowno mnie obchodzi, ze sa delikatni grzebiac w cipce i ogladajac podpaski. Zboki zwykle.

    nick nieaktualny, ania.g, iwcia77, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Popłakałam się ze śmiechu :)
    Jak Tajner to Ania jest zona Wisni, macocha Fabienne, Xaviera i ilus tam jeszcze dzieciakow.

    nick nieaktualny, Niuta, Mega, ania.g, moremi, iwcia77, Bursztyn, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • HappyJo Ekspertka
    Postów: 191 799

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloł Dziewczęta,jak dobrze, że już piątek :-D
    w końcu się wyspie.
    Dobrego i b.miłego dnia Wam życzę :-)
    i mam nadzieję, że w końcu uda mi się Was ponadrabiać (20 stron...)

    Mega, moremi, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

    gg64j44jipdfhvk5.png
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dzisiaj same spiochy.

    ania.g, moremi, nick nieaktualny, iwcia77, Simba lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 grudnia 2014, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Reni, Cejrowski też nie a w ogóle to on ma jakieś dzieci?
    Nakarmiłam Marcela i idziemy spać. Jutro w szkole wigilia o 8 i moja starsza chce ze mną wejść do szkoły i klasy. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Powodzenia Ania!

    Mega, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 6189 6190 6191 6192 6193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ