Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w tych kupnych jest ten syf rodzynkowy
    Do dupy
    zostały mi białka to zrobię sobie beze na pocieszenie

    kapturnica, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Simba, iwcia77, Iwone, moremi, anna maria, nick nieaktualny, malgos741, Bozia3 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ale w tych kupnych jest ten syf rodzynkowy
    Do dupy
    zostały mi białka to zrobię sobie beze na pocieszenie
    a ty wez zrob " makowca "na kruchym ...tez dobry i prosciej bedzie :)

    Mega, Iwone, nick nieaktualny, anna maria lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ale w tych kupnych jest ten syf rodzynkowy
    Do dupy
    zostały mi białka to zrobię sobie beze na pocieszenie
    A białek w przepisie nie masz czasem do dodania ubitych na koniec do maku??Zeby była puszysta masa?

    iwcia77, nick nieaktualny, moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renik, wybacz, ale nie moge wykrzesac z siebie wspolczucia ;)

    Widze takiego szopa w czapce mikolajowej, ubabranego po lokcie w klejacym ciescie, z opuszczonymi lapkami i nijak wspolczucie nie chce wyjsc ;) Musisz pocierac, pocierac ;)

    Ja wlasnie rozwazam zrobienie makowca, gotuje mak, ale oba piekarniki mam zajete, wec teraz go nie zrobie.. Z tym, ze ja nie robie drozdzowego, tylko na biszkopcie migdalowym, nastepne ekspresowe (to jest to ciasto, co mi jego zdjecie ta je***na cukiernia z holandii pod***ła, powinni mi takie w abonamencie teraz dostarczac)..

    Ale chyba juz mi sie nie chce, zamroze mase.. mam 3 ciasta, pierniki, lody i jakies slodycze, powinnam byc w stanie wykarmic rodzine przez 2 dni.. A potem pojedziemy na gofera..

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77, Iwone, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Czy to prawda, ze jutro jest wigilia, czy to taka plota, żeby mnie z równowagi wyprowadzić? Ja na forum, dziec się bawi, córka śpi, chlop pojechał po śledzie, które nie są słodkie ( w No wszystkie są), wiec poranek idealny. Choinki nie ma, zakupów tez, żarcia niet, nie posprzatane jeszcze. A ja,jak ten kwiat lotosu na tafli jeziora...
    W tym roku ustalilismy, ze maja być bezstresowe swieta ( ubiegloroczne z teściową do tej pory odbijaja się nam czkawka) i nie będziemy się szarpac.
    Wiec czilałcik dziewczęta. Co tam dobrego macie w garnkach? ;-)

    Eh, Pusur, Pusur, u mnie tez choinki niet, za to tesciowa jest i ja juz chce zeby byl koniec pierwszego dnia swiat, bo wtedy juz pojedzie. Nienawidze zle sie czuc we wlasnym domu, wlasnie wrocilam z pracy, a ta za mna drepcze i gada bez konca jak katarynka. Gdzie by tu sie schowac?

    Mega, iwcia77, nick nieaktualny, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni!!!!!!!!!
    Dziekuje za prezent piekny!!!!! Dzis byl sie pojawil w skrzynce i humor mi bardzo poprawil, dziekuje jeszcze raz :D <3

    nick nieaktualny, Reni, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    Eh, Pusur, Pusur, u mnie tez choinki niet, za to tesciowa jest i ja juz chce zeby byl koniec pierwszego dnia swiat, bo wtedy juz pojedzie. Nienawidze zle sie czuc we wlasnym domu, wlasnie wrocilam z pracy, a ta za mna drepcze i gada bez konca jak katarynka. Gdzie by tu sie schowac?
    Biedaku, wiem co czujesz... Oddychają, wytrwaj, bądź jak kwiat lotosu.

    iwcia77, Parka, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Biedaku, wiem co czujesz... Oddychają, wytrwaj, bądź jak kwiat lotosu.

    A wiesz, ze wczoraj przed zasnieciem zrobilam troche assan jogi? I sie uspokoilam, i odprezylam, a tesciowa juz w pokoju pietro nizej sie rozpakowywala....

    W ogole to widze, ze jest podzial na dziewczyny, ktore bardzo duzo robia na swieta i te ktore odpuszczaja. Ja odpuszczam, na wigilie idziemy do moich rodzicow, gdyby wigilia byla u nas to nie wytrzymalabym asysty tesciowej w przygotowaniach, wiec wole isc do swojej mamy. Obawiam sie tylko, ze jak sie spotkaja na kolacji moja mama i tesciowa, to bedziemy sie czuli jak w poczekalni szpitalnej, obie w kolko by trajkotaly o swoich przypadlosciach.

    Iwone, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parka wrote:
    A wiesz, ze wczoraj przed zasnieciem zrobilam troche assan jogi? I sie uspokoilam, i odprezylam, a tesciowa juz w pokoju pietro nizej sie rozpakowywala....

    W ogole to widze, ze jest podzial na dziewczyny, ktore bardzo duzo robia na swieta i te ktore odpuszczaja. Ja odpuszczam, na wigilie idziemy do moich rodzicow, gdyby wigilia byla u nas to nie wytrzymalabym asysty tesciowej w przygotowaniach, wiec wole isc do swojej mamy. Obawiam sie tylko, ze jak sie spotkaja na kolacji moja mama i tesciowa, to bedziemy sie czuli jak w poczekalni szpitalnej, obie w kolko by trajkotaly o swoich przypadlosciach.
    Jest jeszcze jedna grupa do której ja się zaliczam- nie odpuszczam, ale i za dużo nie robię ;) Na cztery osoby nie mam co szaleć :D Robię wszystkiego po troszku :)

    Parka, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Ja właśnie skończyłam sprzatanie :)
    Alleluja :-)

    Iwone, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    w zeszyłym roku też tak było i dlatego ja czekałam na tą promocję i dopiero teraz wykupię abonament :P
    Mnie w tamtym roku nie interesowało za bardzo wykupienie abonamentu, bo miałam wtedy darmowy.

    Iwone, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Mnie w tamtym roku nie interesowało za bardzo wykupienie abonamentu, bo miałam wtedy darmowy.
    mnie też, bo też miałam. Abonament skończył mi się pół miesiąca temu i poczekałam :)

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam gotowe ciasto na pierniki (rolowane), będą więc pierniki jak nie spalę podczas pieczenia...

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, malgos741, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    kupiłam gotowe ciasto na pierniki (rolowane), będą więc pierniki jak nie spalę podczas pieczenia...
    A ja mam całą puszkę (ogromną) pierników robionych przeze mnie. Duma mnie rozpiera :-)

    caffe, nick nieaktualny, anna maria, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, malgos741, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    A ja mam całą puszkę (ogromną) pierników robionych przeze mnie. Duma mnie rozpiera :-)
    to super :) ja pierwszy raz tak olewająco podchodzę do świąt - jeśli chodzi o pichcenie

    anna maria, iwcia77, nick nieaktualny, Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/886dc7aee0df.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, Mega, Aasiula, moremi, Mango, nick nieaktualny, caffe, Parka, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/64ab4a365196.jpg

    nick nieaktualny, Mega, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, caffe, Parka lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7cc50bd41b8c.jpg

    nick nieaktualny, Iwone, Mega, moremi, nick nieaktualny, Simba, Parka, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    kupiłam gotowe ciasto na pierniki (rolowane), będą więc pierniki jak nie spalę podczas pieczenia...
    Ja tez robiłam z gotowca w proszku dr oetker, dodaje sie tylko jajko i masło, nawet dobre wyszły :)

    iwcia77, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plan na dzisiaj wykonany w 100%, zjem kolacje i uciekam sie wymoczyć do wanny w cieplej wodzie, bo mnie kręgosłup napierdziela...

    Iwone, Aasiula, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 6245 6246 6247 6248 6249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ