Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam już święta, wszystko zrobione

    Iwone, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwcia, tak pomyślałam - maż Waci to moze Waciak?

    Iwone, Mega, Simba, paszczakin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już prawie mam pogotowane. Zostało mi jeszcze dokończyć sprzątanie.

    Paszczakin dzięki za prezent pod choinkę :) <3 Magnesik właśnie dotarł i już wisi na lodówce. Kartkę zakosił najmłodszy i postawił na biurku;)

    paszczakin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    No wlasnie, chlop moj obecny se jedzie do mamy... Z racji km stwierdzil, ze lepiej zebym sie nie meczyla w podrozy i zostala w domu
    Za to moj byly, ojciec Dawida zaproponowal, ze mnie i Syna zabierze do swoich rodzicow na swieta, ale ja odmowilam powiedzialam tylko, zeby zabral Mlodego bo wiem jak bardzo teskni za dziadkami

    Tak wiec Maly spakowany siedzi i czeka na Tate :-)
    Acha czyli dla "twojego dobra" zostawia cie zupełnie sama na święta??? Fajnie...

    Simba, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    to on woli z mama niz z toba?

    Nie komentuje, tego znamy sie od prawie 5 lat, a od roku jestesmy para, pierwszy raz mi taki numer zapodal, ze jedzie do mamuski, hmm sama nie wiem, co mam juz myslec....

    Ale latwo mi z tym nie jest,to fakt.... :-(

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    No wlasnie, chlop moj obecny se jedzie do mamy... Z racji km stwierdzil, ze lepiej zebym sie nie meczyla w podrozy i zostala w domu
    hmm.... i tak zespokojnym sumieniem bedzie palaszowal potrawy z mamusia, wiedzac ze Ty sama siedzisz w pustym domu?

    Simba, paszczakin, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    Acha czyli dla "twojego dobra" zostawia cie zupełnie sama na święta??? Fajnie...

    Zapowiadaja mi sie po prostu super swieta.... Staram sie, nie okazywac smutku przy Malym....

    Ale kurcze uwierz mi, ze jak dorwe to suchej nitki nie zostawie na starym baranie i wygarne co sadze, o takim potraktowaniu....

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    hmm.... i tak zespokojnym sumieniem bedzie palaszowal potrawy z mamusia, wiedzac ze Ty sama siedzisz w pustym domu?

    Ja juz podjelam decyzje, jade do mamy i siostry swojej, reszta mnie MTV duzymi literami ,sama kuzwa nie bede siedziala o nie, nie!

    Iwone, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, Viv78, moremi lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Ja też już prawie mam pogotowane. Zostało mi jeszcze dokończyć sprzątanie.

    Paszczakin dzięki za prezent pod choinkę :) <3 Magnesik właśnie dotarł i już wisi na lodówce. Kartkę zakosił najmłodszy i postawił na biurku;)
    Ja właśnie skończyłam sprzatanie :)

    Iwone, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z innej beczki.
    Ostatnio byla mowa o tym, ze faceci ginowie to dewianci i tak sie zaczelam nad tym zastanawiac i dochodze do wniosku, ze jak taki gin zaglada pod maske, to te miejsca moga mu sie kompletnie nie kojarzyc ze strefami erogennymi. Rownie dobrze, mozna by to samo powiedziec o laryngologu. W dodatku taki gin, dostaje jeszcze za swoje przeglady bonusy w postaci szczesliwych kobiet, ktore rodza dzieci.
    Natomiast proktolog, mile panie - cale zycie w dupie...

    anna maria, Iwone, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, HappyJo, nick nieaktualny, iwcia77, Bursztyn, Parka, nick nieaktualny, moremi, Bozia3, Niuta lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tylko na sekundę.
    Składamy Wam najlepsze życzenia świąteczne.

    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
    składam najserdeczniejsze życzenia:
    Zdrowia, szczęścia
    i wszelkiej pomyślności.
    Niech to będzie czas refleksji
    i zadumy dotyczący minionego roku,
    a magia tych Świąt
    zjednoczy nas przy wspólnym stole.
    W Nadchodzącym Nowym Roku
    życzę spełnienia marzeń i nadziei na lepsze jutro.

    anna maria, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, iwcia77, Parka, nick nieaktualny, moremi, gretka, gosia7122, malgos741, Bozia3, megan8 lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przemyslenia pani kochana:-)
    Simba wrote:
    Z innej beczki.
    Ostatnio byla mowa o tym, ze faceci ginowie to dewianci i tak sie zaczelam nad tym zastanawiac i dochodze do wniosku, ze jak taki gin zaglada pod maske, to te miejsca moga mu sie kompletnie nie kojarzyc ze strefami erogennymi. Rownie dobrze, mozna by to samo powiedziec o laryngologu. W dodatku taki gin, dostaje jeszcze za swoje przeglady bonusy w postaci szczesliwych kobiet, ktore rodza dzieci.
    Natomiast proktolog, mile panie - cale zycie w dupie...

    paszczakin, Mega, Simba, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Ja też już prawie mam pogotowane. Zostało mi jeszcze dokończyć sprzątanie.

    Paszczakin dzięki za prezent pod choinkę :) <3 Magnesik właśnie dotarł i już wisi na lodówce. Kartkę zakosił najmłodszy i postawił na biurku;)

    Ciesze sie, ze dotarlo..
    prezent to wspolny od cioci Simby i ode mnie! No prosze jaka poczta polska szybka, szybsza niz norweska i francuska ;) Wloskiej, tak jak Iwcia przykazali nie testuje na razie, magnes czeka przygotowany na zlecenie wysylki!

    Iwone, nick nieaktualny, Mega, Simba, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Ciesze sie, ze dotarlo..
    prezent to wspolny od cioci Simby i ode mnie! No prosze jaka poczta polska szybka, szybsza niz norweska i francuska ;) Wloskiej, tak jak Iwcia przykazali nie testuje na razie, magnes czeka przygotowany na zlecenie wysylki!
    W takim razie dziękujemy i cioci Simbie :) <3

    Jeśli chodzi o Włoską pocztę, to do mnie przesyłka od Iwci szybko dotarła ;) Nie wiem jak w drugą stronę.

    paszczakin, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam powiedziec, ze przy szykowaniu karpia do galarety zezarlam go tyle, ze sie nie moge ruszac.. Taki byl wielki, ze nie mialam zadnych wyrzutow sumienia podżerając, mamy dalej jeszczce wiecej niz trzeba ..

    http://emoticoner.com/files/emoticons/onion-head/full-onion-head-emoticon.gif

    a jaki doooobry..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2014, 17:33

    nick nieaktualny, Mega, HappyJo, iwcia77, nick nieaktualny, moremi, malgos741, Bozia3 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak sobie mysle.. robic ciasta dzisiaj, czy jutro? dobrze mi sie lezy ;)

    nick nieaktualny, Mega, Simba, HappyJo, iwcia77, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje ze juz skonczylam :)
    Teraz ide sie wykapac i bede lezec i pachniec :)

    paszczakin, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, gretka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Ciesze sie, ze dotarlo..
    prezent to wspolny od cioci Simby i ode mnie! No prosze jaka poczta polska szybka, szybsza niz norweska i francuska ;) Wloskiej, tak jak Iwcia przykazali nie testuje na razie, magnes czeka przygotowany na zlecenie wysylki!
    Czyżby norweska tez dala ciała? Nic nie bylo u mnie dziś...

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam zajebista drożdżowe i rybę po grecku. Namoczylam sledzie. I se mysle - będzie tego na dziś! Tera rilaks! :-D

    nick nieaktualny, Simba, iwcia77, moremi, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze tylko firankę zawiesić i sałatkę pokroić ;) karnisz na razie działa ;) w sensie jeszcze wisi ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 6243 6244 6245 6246 6247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ