Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    no no (chociaz w sumie nie wiedziałam, że szczepiona), ale skoro tak i mamy doradzić to potrzeba więcej danych :P
    szczepiona- tzn odporna na konsekwencje, odpowiedzialna za swoje czyny :D wlosi tak mowia

    moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:31

    iwcia77, moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    aaaa, ok.
    no to niech bierze tą co jej się podoba, a tamte dwa kaszaloty zostawi w spokoju :P taka moja rada.
    no i bardzo dobra rada.w koncu fajniej sie kokosic z kims kto ci sie ewidentnie podoba a nie z kims na kogo patrzec nie mozesz :D

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2016, 13:31

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Mam tyle pracy zaplanowanej na dziś a mojemu dziecko zebrało się na rozmowy z mamą. Jak tylko oddalę się poza zasięg jego wzroku i przestanę do niego mówić zaczyna płakać.

    Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77, Parka, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Witam,

    Mam tyle pracy zaplanowanej na dziś a mojemu dziecko zebrało się na rozmowy z mamą. Jak tylko oddalę się poza zasięg jego wzroku i przestanę do niego mówić zaczyna płakać.
    Mysza dziecię do leżaczka i na stół do kuchni. Mama będzie gotować i z synusiem rozmawiać :)

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    nie mozna chciec wszystkiego :)
    akurat chciec to mozna, miec - roznie bywa...
    iwcia77 wrote:
    foch? moze niebieski kartonik? :D
    chcialabys! niedoczekanie Twoje :P ;)

    iwcia77, Simba, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    chcialabys! niedoczekanie Twoje :P ;)
    to i lepiej :D

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja pierdziu!
    Ok, ok, wygrałam torbę, miałam szczęście, ale mnie już chyba opuściło.
    Wykupiłam dzisiaj abonament premium na cały rok, bo czarne ovu jakoś przygnębiająco na mnie działa. Swoją drogą, to zadziwiająco dobrze w różu się czuję ;)
    Oczywiście godzinę po wykupieniu oni wprowadzają promocję świąteczną! I dodają dwa miesiące gratis! I ja oczywiście nie dostałam tego gratisa... Idę się zamknąć w sobie ;(

    Simba, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Iwone, Bursztyn, Parka, Bozia3 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie leze z dzieckiem i milo mi. I mysle sobie jak zasuwacie w kuchni :-P Ja dzis robie tylko drozdzowke i rybe po grecku, wiec zasuwu nie bedzie raczej. Chyba, ze chlop zacznie sprzatanie z odsuwaniem mebli, wtedy pewnie atmosfera sie zagesci.

    moremi, Simba, iwcia77, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No ja pierdziu!
    Ok, ok, wygrałam torbę, miałam szczęście, ale mnie już chyba opuściło.
    Wykupiłam dzisiaj abonament premium na cały rok, bo czarne ovu jakoś przygnębiająco na mnie działa. Swoją drogą, to zadziwiająco dobrze w różu się czuję ;)
    Oczywiście godzinę po wykupieniu oni wprowadzają promocję świąteczną! I dodają dwa miesiące gratis! I ja oczywiście nie dostałam tego gratisa... Idę się zamknąć w sobie ;(
    Ja bym reklamowała.
    Ostatnio ciotce zamawiałam wizytówki przez internet w vistaprint. Była promocja 50% ale zanim przeszlysmy cała procedurę to sie promocja skończyła. Wiec tam zadzwoniłam i dali nam ten rabat. Chciałam powiedziec zeby Ci dali na dwa lata, ale tak długo to ci w sumie nie bedzie potrzebny ;) wierze ze sie w rok wyrobisz :) <3 nawet te dwa miesiące dodatkowe Ci nie bedą potrzebne :)

    moremi, iwcia77, nick nieaktualny, Parka, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No ja pierdziu!
    Ok, ok, wygrałam torbę, miałam szczęście, ale mnie już chyba opuściło.
    Wykupiłam dzisiaj abonament premium na cały rok, bo czarne ovu jakoś przygnębiająco na mnie działa. Swoją drogą, to zadziwiająco dobrze w różu się czuję ;)
    Oczywiście godzinę po wykupieniu oni wprowadzają promocję świąteczną! I dodają dwa miesiące gratis! I ja oczywiście nie dostałam tego gratisa... Idę się zamknąć w sobie ;(
    Ja mialam to samo w zeszlym roku... Tez sie wkurwilam.

    moremi, Simba, iwcia77, HappyJo, nick nieaktualny, Iwone, Parka lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    A ja sobie leze z dzieckiem i milo mi. I mysle sobie jak zasuwacie w kuchni :-P Ja dzis robie tylko drozdzowke i rybe po grecku, wiec zasuwu nie bedzie raczej. Chyba, ze chlop zacznie sprzatanie z odsuwaniem mebli, wtedy pewnie atmosfera sie zagesci.
    Kto zasuwa, ten zasuwa. Ja mam burdel w mieszkaniu, a z zasuwania w kuchni to tylko pierniki dojrzewające i wczoraj małe pierniczki. I to koniec :-)

    nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja bym reklamowała.
    Ostatnio ciotce zamawiałam wizytówki przez internet w vistaprint. Była promocja 50% ale zanim przeszlysmy cała procedurę to sie promocja skończyła. Wiec tam zadzwoniłam i dali nam ten rabat. Chciałam powiedziec zeby Ci dali na dwa lata, ale tak długo to ci w sumie nie bedzie potrzebny ;) wierze ze sie w rok wyrobisz :) <3 nawet te dwa miesiące dodatkowe Ci nie bedą potrzebne :)
    Ale ja chcę minimum dwoje, a najlepiej troje. W rok się nie da. To zaczy da się, ale nie ze mną ;)

    nick nieaktualny, Simba, iwcia77, HappyJo, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Kto zasuwa, ten zasuwa. Ja mam burdel w mieszkaniu, a z zasuwania w kuchni to tylko pierniki dojrzewające i wczoraj małe pierniczki. I to koniec :-)
    No i piona! Ale wy wybywacie na swieta, a nas jak glod dopadnie w 1 dzien swiat i nie bedzie co jesc,to wyjde na chujowa pania domu. Ale mam to gdzies! W swieta bedziemy fit! O, zwieksze dawke treningow w swieta, to chociaz jakis pozytek z tych wolnych dni bedzie! :-D

    moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Ja mialam to samo w zeszlym roku... Tez sie wkurwilam.
    Pisałaś do nich? Bo ja od razu machnęłam "zgłoś problem" i będę czekać :-)

    Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie śpię od 5ej no to co było robić. Upieklam chyba z 70 pierników alpejskich i zrobiłam sałatkę jarzynowa.
    Tylko oczywiscie kłania mi sie jedno powiedzenie: trzeba byc idiota, zeby postępując ciagle w ten sam sposob, spodziewać sie innego rezultatu.
    Schylalam sie po ziemniaki i znowu mi cos w plecach jeblo. Mam nadzieje ze samo przejdzie. Teraz muszę udawać przed M ze wszystko w porządku. Gratuluje sobie z całego serca. A on od ostatniego pobytu w szpitalu tylko chodzi za mna i powtarza: nie schylaj sie - ja ci podam, nie rób tego - ja to zrobię. No nie przetlumaczysz, nie przetlumaczysz....

    iwcia77, HappyJo, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, paszczakin, nick nieaktualny, Iwone, Bursztyn, nick nieaktualny, SolarPolar, Parka, gosia7122, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Simba, może już nie udawaj, bo ile wytrzymasz? A jak urodzisz przez to w grudniu? No jak się dzieciom wytłumaczysz?

    Simba, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ale ja chcę minimum dwoje, a najlepiej troje. W rok się nie da. To zaczy da się, ale nie ze mną ;)
    Ależ ja cie chętnie przeprowadze przez ciąże mnoga. Wystarczy robić wszystko odwrotnie niż ja i przejdziesz ja śpiewająco.

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Kurcze Simba, może już nie udawaj, bo ile wytrzymasz? A jak urodzisz przez to w grudniu? No jak się dzieciom wytłumaczysz?
    Dzieciom jak dzieciom, ale co ja powiem Paszczy?
    Myśle, ze nie bedzie tak zle jak ostatnio. Cos tak zrobiłam i leże.

    iwcia77, nick nieaktualny, Mega, paszczakin, moremi, Iwone lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 6241 6242 6243 6244 6245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ