Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Kometa a co z Twoja kuzynka co wczoraj rodzila?
    o własnie, co u niej?

    nick nieaktualny, malgos741, anna maria, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    też pała!
    ej no weź ;)
    ja po ośmiu godzinach mam prawo nie jaźyć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 21:39

    Aasiula, anna maria, nick nieaktualny, kapturnica, Mega, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Ja pierdeole a ja w ogole nie wiem o co chodzi hyhyhyhyhyyh :)
    Asiula- dobra rada: nie zagłębiaj się w odmęty mojej wypowiedzi, bo zatoniesz w nich jak ja i titanic :)
    czytaj dalej :) hehehee

    ale swoją drogą naprawdę się zdziwiłam że Wacia, to co masz w avatarze można uznać za dzieciaka w słuchawkach 2smiech2.gif

    malgos741, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    macie pały z czytania ze zrozumieniam ;-)
    No ja zrozumialam do momentu zwidu w dolnym rogu dziecka ze slucawkami :) i ze to Mega :) apozniej to hmmmm jakby to powiedziec no kuwa no namieszaly hyhyhyhyh ;D

    malgos741, nick nieaktualny, kapturnica, ComeToMeBaby, Mega, gosia7122, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość


  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    A co ona chce druga dziurke?
    nooo I nie zawaha sie przylozyc jak jej wywrozycie chlopaka XD

    malgos741, Aasiula, anna maria, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    a co bys chciala to bedzie;-)pewnie synus sie marzy:-)
    a mnie się wszystko marzy :)
    no dobra ,mnie się siostra dla Nadii marzy,a dala mnie córeczka i synek.No i nie mogę się zdecydować ;) Najlepiej to dwójka za jednym zamachem,prościej by było :)

    Aasiula, anna maria, nick nieaktualny, kapturnica, gosia7122, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Kometa a może Tobie nadmiar sexu szkodzi...
    ooooo nie, ooooo nie.... akurat mnie zalało i od 2 dni post.
    i własnie ustaliliśmy, że robimy post przed badaniem m, więc nie zanosi się w najbliższym czasie. myślę, że to raczej syndrom braku ;)

    malgos741, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Asiula- dobra rada: nie zagłębiaj się w odmęty mojej wypowiedzi, bo zatoniesz w nich jak ja i titanic :)
    czytaj dalej :) hehehee

    ale swoją drogą naprawdę się zdziwiłam że Wacia, to co masz w avatarze można uznać za dzieciaka w słuchawkach 2smiech2.gif
    aaaaa to juz kumamm 2smiech.gif tosss namieszala hyhyhy

    nick nieaktualny, kapturnica, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Asiula- dobra rada: nie zagłębiaj się w odmęty mojej wypowiedzi, bo zatoniesz w nich jak ja i titanic :)
    czytaj dalej :) hehehee

    ale swoją drogą naprawdę się zdziwiłam że Wacia, to co masz w avatarze można uznać za dzieciaka w słuchawkach 2smiech2.gif

    tia...

    Aasiula lubi tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ooooo nie, ooooo nie.... akurat mnie zalało i od 2 dni post.
    i własnie ustaliliśmy, że robimy post przed badaniem m, więc nie zanosi się w najbliższym czasie. myślę, że to raczej syndrom braku ;)
    oooo to współczuję ;)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    nooo I nie zawaha sie przylozyc jak jej wywrozycie chlopaka XD

    jakby co, ostrzegałam ;-)

    anna maria, kapturnica, Aasiula lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra to nie mowcie jej o tym;-)
    kapturnica wrote:
    nooo I nie zawaha sie przylozyc jak jej wywrozycie chlopaka XD

    kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    ooooo nie, ooooo nie.... akurat mnie zalało i od 2 dni post.
    i własnie ustaliliśmy, że robimy post przed badaniem m, więc nie zanosi się w najbliższym czasie. myślę, że to raczej syndrom braku ;)


    masz dreszcze?
    pocisz się?
    jestes niespokojna?
    splątana?

    zespół odstawienny jak nic

    Buuursztyyyn!!!!!!!!!!!!!

    anna maria, Aasiula, ComeToMeBaby, malgos741, kapturnica, nick nieaktualny, Mega, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CO Z TYM PORODEM WCZORAJSZYM?
    ComeToMeBaby wrote:
    ooooo nie, ooooo nie.... akurat mnie zalało i od 2 dni post.
    i własnie ustaliliśmy, że robimy post przed badaniem m, więc nie zanosi się w najbliższym czasie. myślę, że to raczej syndrom braku ;)

    nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Kometa a co z Twoja kuzynka co wczoraj rodzila?
    a :)
    ze szczątkowych informacji smsowych mieli ją wczoraj zostawić na patologii ciąży.
    dziś pisałam do niej to odpisała, że leży na tej patologii, ale dziś żadnej konsultacji nie było, będzie jutro więc jutro coś będzie wiedzieć (w każdym razie okazało się ze nie rodzi, już nie dopytałam co to za wody w takim razie jej poszły). nudzi się jej bo nie ma tv to dostała lekturki i sie zaczytuje, najważniejsze że z dzieckiem wszystko ok. nadal walczy z kaszlem, ale to pewnie jutro się tym zajmą, czekała na obchód dzisiaj.

    i uwaga: nius: powiedzieli jej że z usg wynika że jest w 35 tc, a nie 32 jak ma w swojej księdze ciążowej wpisane. Zresztą ona tak podejrzewała, ze jej ciąża jest starsza, ale jej gin się uparł i wpisał po swojemu, w związku z tym jest taka rozbieżność.

    anna maria, nick nieaktualny, malgos741, Aasiula, nick nieaktualny, moremi, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi przyszło do głowy...
    ten gin mi każe przyjeżdzać, grzebie tam i grzebie...

    może coś zgubił?
    jakis sygnet albo obrączkę...;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 marca 2015, 22:04

    anna maria, Aasiula, malgos741, ComeToMeBaby, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Mega, Zofia8, Parka, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    CO Z TYM PORODEM WCZORAJSZYM?
    no wlasnie Cometa czekam.gif

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość


  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwojka tyz piknie ale roboty oooooo,pogadaj z simba:-)
    Magda* wrote:
    a mnie się wszystko marzy :)
    no dobra ,mnie się siostra dla Nadii marzy,a dala mnie córeczka i synek.No i nie mogę się zdecydować ;) Najlepiej to dwójka za jednym zamachem,prościej by było :)

    Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a :)
    ze szczątkowych informacji smsowych mieli ją wczoraj zostawić na patologii ciąży.
    dziś pisałam do niej to odpisała, że leży na tej patologii, ale dziś żadnej konsultacji nie było, będzie jutro więc jutro coś będzie wiedzieć (w każdym razie okazało się ze nie rodzi, już nie dopytałam co to za wody w takim razie jej poszły). nudzi się jej bo nie ma tv to dostała lekturki i sie zaczytuje, najważniejsze że z dzieckiem wszystko ok. nadal walczy z kaszlem, ale to pewnie jutro się tym zajmą, czekała na obchód dzisiaj.

    i uwaga: nius: powiedzieli jej że z usg wynika że jest w 35 tc, a nie 32 jak ma w swojej księdze ciążowej wpisane. Zresztą ona tak podejrzewała, ze jej ciąża jest starsza, ale jej gin się uparł i wpisał po swojemu, w związku z tym jest taka rozbieżność.


    Ej to może ona się posikała, a nie wody jej odeszły ;-)

    anna maria, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 9 marca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zacznij przec moze Jakis Gold wyskoczy,a moze i nawet cus z brylantem sie znajdze;-)
    macduska wrote:
    Tak mi przyszło do głoey...
    ten gin mi każe przyjeżdzać, grzebie tam i grzebie...

    może coś zgubił?
    jakis sygnet albo obrączkę...;-)

    Aasiula, kapturnica, malgos741, nick nieaktualny, moremi, Mega, iwcia77, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

    201407014965.png
‹‹ 7932 7933 7934 7935 7936 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ