Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Martwię się, ale innej opcji nie ma więc szykujemy się do szkoły. Starsza córka jeszcze przez rok będzie z nią w szkole, w innym skrzydle, ale zawsze Helenka będzie miała świadomość, że jest :-) Helena się cieszy... więc ja dramatyzować nie chcę, pewnie się poślinię 1 września i tak :-)

    Kazdy rodzic się martwi ale program jest dostosowany do 6 latków.

    nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytacie o Młodą. Jest dobrze. Kaszel jest jeszcze jak zasnie i katar ma. Ale piszą tym jest ok :-) tylko blada taka i słaba po tym antybiotyku :-( a tu jeszcze do piątku musi go brać :-(

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Kazdy rodzic się martwi ale program jest dostosowany do 6 latków.


    Mnie bardziej wkurza ten badziewny darmowy Elementarz... podobno do bani jest. Coś o tym słyszałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Niby powinni, ale skad niby maja wiedzieć czy dziecko osiagnęło dojrzałość szkolna czy nie?
    Ludzie podejmują czsami dziwne decyzje. Trzymają dziecko w zerówce na siłę z wygodnictwa albo pchają wczesniej z kolei w przekonaniu o jego geniuszu...


    No i po to jest diagnoza gotowości szkolnej w przedszkolu dla 5 latków, u Helenki w grupie tylko 2 dzieci tej gotowości nie uzyskało.

    kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 9 dc tuż po zabiegu zaczęłam brać estradiol w postaci tabsów anty. Jutro wg ovu powinnam dostać @ ale pewnie nie dostanę. Szanowne forum - jak myslicie? Dostanę jak się tabsy skonczą? Tzn ten listek?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Kazdy rodzic się martwi ale program jest dostosowany do 6 latków.
    Ti fakt. Sama się martwię, bo nim się obejrze to moja też pójdzie do szkoły. Ale ona już chce iść! Więc przynajmniej tym się nie muszę martwić ;-)

    nick nieaktualny, kapturnica, Mega, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Pytacie o Młodą. Jest dobrze. Kaszel jest jeszcze jak zasnie i katar ma. Ale piszą tym jest ok :-) tylko blada taka i słaba po tym antybiotyku :-( a tu jeszcze do piątku musi go brać :-(


    Moja przy ostatniej infekcji była tak słaba, ze karmiłam ja, żeby cokolwiek zjadła... blada jak ściana też była.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Mnie bardziej wkurza ten badziewny darmowy Elementarz... podobno do bani jest. Coś o tym słyszałaś?

    Myslę, ze nie lepszy ani gorszy od innych za które trzeba było słono placić. Moje koleżanki na nim pracują, nie slyszalam żeby jakos narzekały. Zresztą najwięcej zależy od nauczyciela.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 marca 2015, 08:40

    kapturnica, Aasiula, gosia7122, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Ti fakt. Sama się martwię, bo nim się obejrze to moja też pójdzie do szkoły. Ale ona już chce iść! Więc przynajmniej tym się nie muszę martwić ;-)

    Sabina a propo chorób to zauwazylam, ze od kiedy w swojej kuchni zaczęłam używać imbiru moje dzieci prawie nie chorują. Naprawdę.

    nick nieaktualny, Mega, Aasiula, moremi lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Niby powinni, ale skad niby maja wiedzieć czy dziecko osiagnęło dojrzałość szkolna czy nie?
    Ludzie podejmują czsami dziwne decyzje. Trzymają dziecko w zerówce na siłę z wygodnictwa albo pchają wczesniej z kolei w przekonaniu o jego geniuszu...
    Inaczej.W oparciu o badania psychoo-fizyczne ;)

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Myslę, ze nie lepszy ani gorszy od innych za które trzeba było słono placić. Moje kolerzanki na nim pracują, nie slyszalam żeby jakos narzekały. Zresztą najwięcej zależy od nauczyciela.

    Tu w szkole była Gra w kolory... koleżanka pracuje w szkole w Lusowie to kilka km ode mnie i mnie straszyła, ze to bubel, ech mi się elementarz Falskiego podoba ;-)

    moremi lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Sabina a propo chorób to zauwazylam, ze od kiedy w swojej kuchni zaczęłam używać imbiru moje dzieci prawie nie chorują. Naprawdę.
    U mnie sos czsonkowo jogurtowy zdaje rezultat.mlody nie choruje praktycznie wogole

    nick nieaktualny, paszczakin, Mega, Aasiula, Bliska 77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Inaczej.W oparciu o badania psychoo-fizyczne ;)


    Na podstawie obserwacji nauczyciela, psychologa z poradni psychologiczno-pedagogicznej, w przedszkolu dzieci maja dziś książki z kartami pracy i widać jak to dziecko ogarnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    U mnie sos czsonkowo jogurtowy zdaje rezultat.mlody nie choruje praktycznie wogole


    Moja 12 latka też nie choruje, ale te dzieci maja już dojrzały system immunologiczny, u młodszych dzieci jest różnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kometa ;-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarka powiedziała że po Zapaleniu płuc będzie łapać.
    Mówicie i imbirze, nie.wiem czy to przejdZie, u mnie gotuje mama.
    A z roślin zdrowych, to córka uwielbia cebulę :-)

    nick nieaktualny, Mega, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Mi lekarka powiedziała że po Zapaleniu płuc będzie łapać.
    Mówicie i imbirze, nie.wiem czy to przejdZie, u mnie gotuje mama.
    A z roślin zdrowych, to córka uwielbia cebulę :-)


    A syrop: miód+ świeży imbir+ cytryna ? ja do herbaty taki robię. Bioaron C jest dobry na odporność.

    moremi lubi tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    W 9 dc tuż po zabiegu zaczęłam brać estradiol w postaci tabsów anty. Jutro wg ovu powinnam dostać @ ale pewnie nie dostanę. Szanowne forum - jak myslicie? Dostanę jak się tabsy skonczą? Tzn ten listek?
    powinnaś dostać ;)
    ps witam się

    nick nieaktualny, Mega, Aasiula, Bliska 77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Mi lekarka powiedziała że po Zapaleniu płuc będzie łapać.
    Mówicie i imbirze, nie.wiem czy to przejdZie, u mnie gotuje mama.
    A z roślin zdrowych, to córka uwielbia cebulę :-)

    Sabina, ja daję w formie przyprawy suchy imbir mielony do wszystkiego. Jak się da szczyptę to nawet trudno go wyczuć. Daję do ciast, do nalesników,lacków, zup, sosów mięsa itp.
    Surowy tylko do herbaty.

    nick nieaktualny, Aasiula, Bliska 77, moremi, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 11 marca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Hej, powinnam dziś dostać okres... i go nie ma. Może mi się coś przez ten zabieg przesunęło :-)
    możliwe, ale przecież jeszcze jest rano. startuje ci rano?
    ja zazwyczaj muszę czekać do późnego wieczora. takiego że niby jeszcze dziś a właściwie zaraz już jutro.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
‹‹ 7963 7964 7965 7966 7967 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ