Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ,ale ostatnio będąc u mamy na świeta upiekłysmy z Nadia tort gwazdkowy,pyszny i bez cukru :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Oj Sabina :-D
    Co się śmejesz ;) Nie mam daru ;)
    Poczekaj na dekoracje ciast wielkanocnych ;)
    Ale wiem, że piekę smacznie i każdemu smakuje :) a w żołądku wygląd już nie ma znaczenia :D

    Ps. Wyobraź sobie, że ma upiec koleżance z pracy 100 rurek z kremem :) Ich na szczęście nie trzeba dekorować, są piękne z natury :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 15:33

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    popieram w 100 %,zgadzam się całym sercem i rozumem :)
    u mnie to jest tak ze jak na impreze sie zbiera to organizaca wszystkiego mnie stresuje i kupuje gotowca.Ale u nas to standard ,pewnie ,ładnie,bez ryzyka i tanio wychodzi ;)
    tu się z Tobą zgadzam...
    a ja durna przed komunią pierworodnego zaczęłam składać tort o dwunastej w nocy, skonczyłam po 3 i po sprztnięciu kuchnie przewróciłam się ze zmęczenia podczas mycia zębów w łazience a na drugi dzień wyglądałam jak zombie...

    i po co mi to było?

    nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Co się śmejesz ;) Nie mam daru ;)
    Poczekaj na dekoracje ciast wielkanocnych ;)
    Ale wiem, że piekę smacznie i każdemu smakuje :) a w żołądku wygląd już nie ma znaczenia :D

    Ps. Wyobraź sobie, że ma upiec koleżance z pracy 100 rurek z kremem :) Ich na szczęście nie trzeba dekorować, są piękne z natury :D
    Nie śmieję się z ciasta tylko z Twojej samokrytyki. grunt że jest smaczne jak sama mówisz. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 15:34

    nick nieaktualny, kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Nie śmieję się z ciasta tylko z Twojej samokrytyki. grunt że jest smaczne jak sama mówisz. :-)
    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Co się śmejesz ;) Nie mam daru ;)
    Poczekaj na dekoracje ciast wielkanocnych ;)
    Ale wiem, że piekę smacznie i każdemu smakuje :) a w żołądku wygląd już nie ma znaczenia :D

    Ps. Wyobraź sobie, że ma upiec koleżance z pracy 100 rurek z kremem :) Ich na szczęście nie trzeba dekorować, są piękne z natury :D


    100 ??/
    to już mała manufaktura. :-)

    uwielbiam rurki, ale nigdy nie piekłam, dla mnie za skomplikowane,
    szacun

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 15:35

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    100 ??/
    to już mała manufaktura. :-)

    uwielbiam rurki, ale nigdy nie piekłam, dla mnie za skomplikowane,
    szacun
    Czekaj poszukam foty :)
    A koleżance mam upiec na komunię jej Julki :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwaga chwalę się ,tort gwiazdkowy z ksylitolem,pyszna masa bito śmietanowo-masapone z prawdziwą wanilią i pestkami granatu :)

    dzieło moje i Nadii :)

    https://picasaweb.google.com/100839819616649429884/TortGwiazdkowy2014?authkey=Gv1sRgCP-O_Oit2KC8uAE#6126470111947823586

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, moremi, megan8, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina widzę że z ciebie też pieczeniowa agentka :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam ten komunijny:

    ............................

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 23:47

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, malgos741, Aasiula, Mango, kapturnica, moremi, gosia7122, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda nie wyświetla się link.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rurka :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4169e6249c75.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, malgos741, Aasiula, kapturnica, moremi, gosia7122, megan8, Mega, ComeToMeBaby, Krakonka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Znalazłam ten komunijny:




    Prze-pię-kny !!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 15:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda* wrote:
    uwaga chwalę się ,tort gwiazdkowy z ksylitolem,pyszna masa bito śmietanowo-masapone z prawdziwą wanilią i pestkami granatu :)

    dzieło moje i Nadii :)
    Piękny i tort i Gwiazdka :) :)


    Zaraz usunę fotk, chciałam, żeby Wacia zobaczyła

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 15:49

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Znalazłam ten komunijny:
    Upieczesz i na komunię mojej!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 15:44

    nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    macduska wrote:
    Znalazłam ten komunijny:

    Prze-pię-kny !!!!!


    Dziękuję. Ja się bawię przy tym i uwielbiam robić dekoracje wszystkiego.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Upieczesz i na komunię mojej!

    :-D

    W sumie jesteśmy sąsiadkami jeśli chodzi o województwa.

    nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Magda nie wyświetla się link.
    moze teraz,powiekszcie sobie zdjecie klikając w nie

    https://picasaweb.google.com/100839819616649429884/TortGwiazdkowy2014?authkey=Gv1sRgCP-O_Oit2KC8uAE

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Moja rurka :)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4169e6249c75.jpg

    i ty tak będziesz siedziec i zawijać?
    wszystkie 100???

    nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    :-D

    W sumie jesteśmy sąsiadkami jeśli chodzi o województwa.
    Ja mam straszny sentyment do Lubelszczyzny :) Spędziłam 5 wspaniałych lat w Lublinie :) Piękne studia miałam :)

    moremi lubi tę wiadomość

‹‹ 8038 8039 8040 8041 8042 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ