Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_35 wrote:
    Moremi to ja kurna już nic nie rozumiem, jak ja mam zajść w ciąże jak faza lutealna z braniem luteiny trwa max 12 dni. Za mała dawka ? czy co innego mam brac?
    Ola, ale u mnie podobna długość. Może byc za mała dawka. U mnie luteina likwidowała plamienia od 8 dpo, ale jak się pojawiały, to zaraz @ była.

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    A na kiedy masz potencjalny termin miesiączki? o ile się pojawi :-)

    Zawsze normalnie miałam co 27-28 dni, jakiś czas temu się skróciło na 25-26 dni( krótka faza lutealna-chyba? na to wskazywały testy owu i monitoring).

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam tego hangouta na tablecie. Oswieccie blondynkę z czym to się je.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a może alojza użądliły pszczoły

    Iwcia dopytaj się gdzie go trzymał okiej?
    ..chyba jego wlasne baki co przebywaja w poblizu http://emoticoner.com/files/emoticons/smiley_faces/big-grin-smiley-face.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 16:39

    Reni, moremi lubią tę wiadomość

  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moremi zadam Ci kilka pytań na priv , nie chcem tutaj dziewczyn zanudzać.

    moremi lubi tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    A mam tego hangouta na tablecie. Oswieccie blondynkę z czym to się je.
    Wacia- to jest aplikacja do komunikowania sie za free , cos jak whats up, viber, mozesz wysylas fotki, filmiki i smsowac :)

    nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Krakonka Autorytet
    Postów: 1683 7244

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobiały.
    Ja mam dzisiaj SPA. Zrobiłam sobie paznokcie wreszcie. Zacofana jestem, bo mi laska proponowała kolorowy żel, a ja się nie dałam. Jak się nałoży ten czerwony żel i potem ubierze się na niepasujący kolor? A panokcie rosną, to przeciez będzie widać, nie?
    Kazałam zrobić przeźroczysty, po powrocie do domu jeszcze opiłowąłam i mam jak normalne paznokcie. A pomalowac mogę na każdy kolor, jaki chcę.
    Małgośka u babci, synka wywaliłam do jego pokoju, męża do kompa i mam luksus przez kwadrans. Zaraz przyjdzie koleżanka z bliźniaczkami i pojedynkiem. Szkoda, że mojej nie ma akurat.
    Gratuluję kolejnych ciąż :)
    Kurde, też chcę!!!

    iwcia77, ania.g, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    Syn 16.08.99
    Córka 21.05.2013
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Wacia- to jest aplikacja do komunikowania sie za free , cos jak whats up, viber, mozesz wysylas fotki, filmiki i smsowac :)

    Już rozkminiłam. :-)

    iwcia77, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nie piszcie tyle, bo nie nadązam składać liter

    iwcia77, moremi, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Już rozkminiłam. :-)
    No widzisz jak Ci szybko poszlo wystarczyl 1 post Iwcii :-)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ale nie piszcie tyle, bo nie nadązam składać liter
    Hehe ruch w interesie sie zaczal prze Pani :-D

    iwcia77, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Ale nie piszcie tyle, bo nie nadązam składać liter

    Powiało sarkazmem. :-)

    kapturnica, iwcia77, moremi, Aasiula, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprawiłyście mi humor swoimi komentarzami. Nadal jestem w szoku. Powiedziałam mężowi przez telefon i nastąpiła dłuższa cisza, po czym powiedział "o ja pierdolę" Zła jestem bo ta ciąża jest bez kompletnego przygotowania, nie brałam przecież kwasu foliowego ani acardu ( dopiero od wczoraj biorę bo mnie tknęło) Nawet dupka znalazłam w apteczce ale na razie zostawiłam go w spokoju. Zrobię rano kolejny test a betę w poniedziałek. Nie wiem jak ja dam radę z dwójką tak małych dzieci dla mnie to kosmos. Jak zareaguje reszta rodziny? Myślę że będą w jeszcze większym szoku.

    kapturnica, nick nieaktualny, gretka, Natka_79, moremi, iwcia77, ComeToMeBaby, gosia7122, nick nieaktualny, Simba, Aasiula, nick nieaktualny, Zofia8, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, SolarPolar, Mega, Reni, Bozia3, Dorka.1979, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu szok minie, dacie radę, dzieci się razem wychowają. :-)
    Niech będzie dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 17:42

    ania.g, moremi, ComeToMeBaby, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, Mega, Dorka.1979 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I już widzę minę lekarza który pyta " która to ciąża" albo " czy to pierwsza ciąża" nie 8 panie/pani doktor...

    nick nieaktualny, moremi, kapturnica, iwcia77, nick nieaktualny, gosia7122, Aasiula, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, SolarPolar, Mega, Bozia3, Dorka.1979, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    I już widzę minę lekarza który pyta " która to ciąża" albo " czy to pierwsza ciąża" nie 8 panie/pani doktor...
    Pójdziesz do sąsiada?

    moremi, Aasiula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To różnica wyjdzie 14 miesięcy a rocznikowo dwa lata?

    moremi, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ania z rocznym dzieciakiem i noworodkiem napewno nie bedzie łatwo.Ale masz starsze dzieci napewno Ci pomoga...

    moremi, nick nieaktualny, iwcia77, ania.g, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Pójdziesz do sąsiada?
    Macdu ale zawsze wpisuja w karte ile ciaz, ile poronien i porodow.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Macdu ale zawsze wpisuja w karte ile ciaz, ile poronien i porodow.
    Boszzzzzz Kapta... Zlituj się :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 17:52

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 8127 8128 8129 8130 8131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna to poważny stan, w którym zarodek zagnieżdża się poza macicą, najczęściej w jajowodzie. Chociaż początkowo może przypominać prawidłową ciążę, kluczowymi sygnałami ostrzegawczymi są ból podbrzusza, krwawienie oraz nieprawidłowy przyrost hormonu HCG. Poznaj przyczyny tego zjawiska oraz metody diagnostyki i leczenia, które pozwalają chronić zdrowie i przyszłą płodność kobiety.

CZYTAJ WIĘCEJ