Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wy to macie sny ;)
    Ja dzisiaj śniłam o pantofelku takim co sie uczyliśmy na biologi takie cos płaskie
    Popierdalał po stole a wyjęłam go z włosów
    Błeeeee

    Elfik, nick nieaktualny, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, mysza1975, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość


  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    A Ratlerka Hitlerka w snie widziała ? XD Albo wujcia stalinka ? :P

    a nie, mnie się zawsze śnią jakieś ekstremalne sytuacje starszne, najczęściej takie gdzie muszę dokonać jakiegoś wyboru, czy kogoś ratować, czy zareagować, co zrobić żeby przeżyć, czy się próbowac sama zabić czy iśc na tortury..

    Stalin i Hitler byli pojedynczy, ale oni tylko wydawali rozkazy, wykonywały je w terenie całe masy "zwykłych ludzi", często z gorliwością..:(
    Równie przerażający..

    A własnie czytam "Złodziejkę książek" ale dopiero od wczoraj..
    Nie widziałam filmu, chciałam najpierw przeczytać książkę.
    to chyba nie jest dobry wybór na ciążę :)

    Aasiula, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boszszs wstalam dziec śpi chłop w Kraku dzisiaj a ja siedzę i pije kawę
    Patrzę tu syf tam syf trzeba odkurzyć ale udaje ze tego nie widzę nie chce mi sie nic robic ;/
    I jeszcze na zakupy trzeba jechać
    A tam dzikie tłumy :/

    Elfi jak juz zajdę to poproszę o namiary gdzie robiłaś ta amnio
    Bo z tego co pisałaś bardzo profesjonalnie to robia ;)
    I ty tez zadowolona , bo ja tez bede chciała zdobić ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeej, ale ja wiem, że czasami brzuch dosyć wczesnie wyłazi. Tam zdjęcia powrzucały te, które żadnych brzuchow nie mają. To mnie bawi ;-)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Elfik, kapturnica, Aasiula, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, iwcia77, Bozia3 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    I ty tez zadowolona , bo ja tez bede chciała zdobić ;)
    Ja wiem... Tutaj wszystkie uzdolnione, ale jak można ozdobić amnio?

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Elfik, kapturnica, Aasiula, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam wcześniej napisać, jak u którejś szlajają się "Wysokie obcasy" jeszcze nie przeczytane, to złapać i czytać.

    Jest wstępniak o cellulicie, jakbym go sama napisała..Może zrobię fotkę i wkleję, dla wszystkich goniących za ideałem...:)

    Artykuł o kobietach w Afryce rozbieranych przez mężczyzn do naga za nieodpowiedni strój.

    I świetny artykuł "po latach".
    Przed 7 laty zamieścili wywiad z dziewczyną, która urodziła się bez rąk, świetnie dawała sobie radę i własnie zaszła w ciąże..
    Pamiętam, że czytałam i myślałam o nieodpowiedzialności przyszłej matki, zwłaszcza, że było wiadomo, że ojciec się nie zaangażuje.
    Teraz dziennikarz przeprowadził z nią kolejny wywiad, babka sobie radzi, jeździ samochodem, ma prace, remontuje dom, wychowuje córkę.
    Twierdzi, że brakowało jej rąk kiedy córka uczyła się chodzić i uciekała od niej . Poza tym z czterolatką gotują budyń, a córeczka jest zadbana i szczęśliwa.
    Bohaterka twierdzi, że to zdrowi ludzie widzą i tworzą problemy, natomiast ona sobie radzi.
    Powiem tak, czytałam, ale wciąż coś we mnie jednak podpowiada, że ktoś bez rąk nie powinien decydować się świadomie na dziecko..
    Chociaż pani radzi sobie lepiej niż niejedna zdrowa samotna matka!
    Ciekawe jestem jakie wy macie odczucia.
    http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,127763,17662499,Kiedy_pielegniarka_przyniosla_mi_dziecko__po_raz_pierwszy.html#NiePrzeg


    Z jednym zdaniem bohaterki zgadzam się całkowicie:
    "Oczywiście jak człowiek chce się nad sobą poużalać, to zawsze znajdzie jakiś powód. Do tego wcale nie trzeba być osobą niepełnosprawną. Ja mogłabym np. płakać, że mam jedną nogę dłuższą, a drugą krótszą. Jedną stopę większą, a drugą mniejszą."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2015, 10:54

    nick nieaktualny, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Eeej, ale ja wiem, że czasami brzuch dosyć wczesnie wyłazi. Tam zdjęcia powrzucały te, które żadnych brzuchow nie mają. To mnie bawi ;-)

    A to rozumiem! :)
    uwielbiam takie fasolkowe mamy. Wiem, że bardzo chcą coś zobaczyć, hehe
    jak weszłam na wrzesniówki na samym początku, a tam już o kilkakrotnym dziennie smarowaniu cyców i reszty kremami - to zeszłam...
    Fiolet to mój ulubiony kolor, ale w ciąży wolę róż ;)

    nick nieaktualny, moremi, ComeToMeBaby, kapturnica, Aasiula, Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, mysza1975, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:

    Elfi jak juz zajdę to poproszę o namiary gdzie robiłaś ta amnio
    Bo z tego co pisałaś bardzo profesjonalnie to robia ;)
    I ty tez zadowolona , bo ja tez bede chciała zdobić ;)
    ,

    kochana, to już ci powiem, że robiłam u Preisa.
    On pracuje w Gamecie w Gdyni, robi to na nfz, ale nie musisz iśc do żadnego szpitala, co dla mnie ważne, jest tam gabinecik, 3 minuty i po sprawie...
    Żadnych chorych ludzi na korytarzu i czekania.
    A czy polecę to powiem za parę tygodni, oby wszystko było dobrze.
    Preis jest osobą, która w ogóle zaczęła robić te zabiegi w pomorskim, założyłam, że ma doświadczenie, do studenta bym nie poszła :)

    Ale Preis jest specyficzny. Dla mnie ok, ale fasolkowe mamy na pewno nie są jego fankami.Zero owijania w bawełnę, czysty pragmatyzm.

    moremi, nick nieaktualny, Aasiula, Dziobak, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Poka jakiego linka, bo na tel siedzę i nie wiem gdzie szukać
    Tu się zaczynają https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/listopadowki-2015,6633,142.html

    BISCA lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie, gdzie chodzisz na jogę?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfi nie wiem czy potrafilabym powiedzieć jakiejś kobiecie, Ty nie powinnas mec dziecka, bo jesteś niepelnosprawna i mam tu na myśli niepelnosprawnosc ruchową, nie intelektualną. Z prostego powodu, my nie możemy przewidzieć co może stać się z nami. Może nas dosięgnąć choroba, możemy mieć wypadek itp itd.

    kapturnica, Aasiula, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, Parka, BISCA, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    a nie, mnie się zawsze śnią jakieś ekstremalne sytuacje starszne, najczęściej takie gdzie muszę dokonać jakiegoś wyboru, czy kogoś ratować, czy zareagować, co zrobić żeby przeżyć, czy się próbowac sama zabić czy iśc na tortury..

    Stalin i Hitler byli pojedynczy, ale oni tylko wydawali rozkazy, wykonywały je w terenie całe masy "zwykłych ludzi", często z gorliwością..:(
    Równie przerażający..

    A własnie czytam "Złodziejkę książek" ale dopiero od wczoraj..
    Nie widziałam filmu, chciałam najpierw przeczytać książkę.
    to chyba nie jest dobry wybór na ciążę :)

    Widzialam i czytalam. Wg mnie warto :-) ale czy w ciazy ;-)

    Elfik lubi tę wiadomość

    Zofia8
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ,

    kochana, to już ci powiem, że robiłam u Preisa.
    On pracuje w Gamecie w Gdyni, robi to na nfz, ale nie musisz iśc do żadnego szpitala, co dla mnie ważne, jest tam gabinecik, 3 minuty i po sprawie...
    Żadnych chorych ludzi na korytarzu i czekania.
    A czy polecę to powiem za parę tygodni, oby wszystko było dobrze.
    Preis jest osobą, która w ogóle zaczęła robić te zabiegi w pomorskim, założyłam, że ma doświadczenie, do studenta bym nie poszła :)

    Ale Preis jest specyficzny. Dla mnie ok, ale fasolkowe mamy na pewno nie są jego fankami.Zero owijania w bawełnę, czysty pragmatyzm.
    No wlasnie wiem ze on taki jest
    Byłam u niego jak moja siostra była w ciazy
    Boże co on jej nagadał wtedy :(
    Miałam ochotę mu nawrzucac ...
    Na szczescie nic z jego prognoz sie nie potwierdziło
    Ale wiem ze jest podobno najlepszy u nas

    Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja wiem... Tutaj wszystkie uzdolnione, ale jak można ozdobić amnio?
    Hahaha no widzisz Morka jakie my zdolne ;D

    moremi, paszczakin, Mega lubią tę wiadomość


  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ,

    kochana, to już ci powiem, że robiłam u Preisa.
    On pracuje w Gamecie w Gdyni, robi to na nfz, ale nie musisz iśc do żadnego szpitala, co dla mnie ważne, jest tam gabinecik, 3 minuty i po sprawie...
    Żadnych chorych ludzi na korytarzu i czekania.
    A czy polecę to powiem za parę tygodni, oby wszystko było dobrze.
    Preis jest osobą, która w ogóle zaczęła robić te zabiegi w pomorskim, założyłam, że ma doświadczenie, do studenta bym nie poszła :)

    Ale Preis jest specyficzny. Dla mnie ok, ale fasolkowe mamy na pewno nie są jego fankami.Zero owijania w bawełnę, czysty pragmatyzm.

    Dla mnie wazne by lekarz byl dobrym specjalista. Moze byc mrukiem a na pewno nie mam nic przeciwko takiemu, co nie owija w bawelne.

    nick nieaktualny, moremi, Parka, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Tam są pierwsze wybrzuszenia, powiedziałabym :-)
    To gazy sOM kurde a nie brzuchy hehehe
    No jaja jakies ;)

    nick nieaktualny, moremi, Elfik, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam powinny byc zdjecia: przed i w trakcie :-)

    Zofia8
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    No wy to macie sny ;)
    Ja dzisiaj śniłam o pantofelku takim co sie uczyliśmy na biologi takie cos płaskie
    Popierdalał po stole a wyjęłam go z włosów
    Błeeeee

    Asiula, lamiesz moje serce. ;-)

    Pantofelek wcale nie jest plaski - to w ksiażce to rysunek przekrojowy! :-D

    You made my day!

    nick nieaktualny, Aasiula, moremi, Elfik, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja wiem... Tutaj wszystkie uzdolnione, ale jak można ozdobić amnio?

    Wężykiem, wężykiem...:-)

    nick nieaktualny, Aasiula, Zofia8, moremi, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    ,

    kochana, to już ci powiem, że robiłam u Preisa.
    On pracuje w Gamecie w Gdyni, robi to na nfz, ale nie musisz iśc do żadnego szpitala, co dla mnie ważne, jest tam gabinecik, 3 minuty i po sprawie...
    Żadnych chorych ludzi na korytarzu i czekania.
    A czy polecę to powiem za parę tygodni, oby wszystko było dobrze.
    Preis jest osobą, która w ogóle zaczęła robić te zabiegi w pomorskim, założyłam, że ma doświadczenie, do studenta bym nie poszła :)

    Ale Preis jest specyficzny. Dla mnie ok, ale fasolkowe mamy na pewno nie są jego fankami.Zero owijania w bawełnę, czysty pragmatyzm.
    Ja go bardzo dobrze odbierałam jako stazystka, jego humor mi odpowiada, a fachowcem jest. Odwrotnie Olszewski, wrr jako studentka i jako pacjentka kiedyś...

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 8423 8424 8425 8426 8427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ