Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide pasze mezowi zarzucic, bede jutro, pa!

    Simba, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Sie dopytaj dokladnie, bo my tez mysleli, ze nam prywaciarze zrefunduja, a tu dupa i to podwojna!
    dopytam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ola_35 wrote:
    Krycha a w Polsce nie chciałaś robić IVF? Masz blisko do Szczecina, patrzałam tam na stronie VitroLive to IVF to koszt 5500zł, ale się na ty nie znam, więc nie wiem czy to za całość jest. Musiałabys wejść sobie na stronie i zobaczyc tam jest cennik.
    Tez sie zastanawiamy nad Polska coraz intensywniej. Nic, spadam, czesc!

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    To chyba zrozumiałe że pęcherzyk jeżeli 4 tydzień :-)
    Juz napisalam wyzej skarbik skojarzylam z dzieciorem

    Aasiula lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ola_35 Autorytet
    Postów: 625 1872

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Nie sciemniaj olka. Po prostu mam prywatne ubezpieczenie, a nie panstwowe.


    To coś Ciebie źle zrozumiałam na początku. Za dużo tych inf dzisiaj, głowa już tak nie pracuje.

    BISCA lubi tę wiadomość

    km5s8riblmycd0av.png
    iv09ej28sq7xm6o7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia ja do tej pory tylko w spodniach sie lansowałam ;) Ale teraz moja matka ma potrzebę, żeby jej jedyna córka ubrała się jak należy :D znaczy głowę mi truje, żebym kupiła sukienkę, ech

    moremi, nick nieaktualny, Elfik, Aasiula, nick nieaktualny, Simba, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Ide pasze mezowi zarzucic, bede jutro, pa!
    piszesz jak Bursztyn

    SolarPolar, Reni, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    moja tesciowa byla na naszym slubie w spodniach (gajerze).. bialym..

    http://emoticoner.com/files/emoticons/onion-head/woa-onion-head-emoticon.gif

    gdyby byla 40 lat mlodsza mozna by bylo ja za panne mloda wziac..
    mi jakos spodzienie na slub nie pasuja.. chociaz moze zimna zima, to tak..

    Cały biały strój o ile nie jest się panną młoda to przesada...

    Zawsze wbijałam sie w jakąś sukienkę ale:
    - wszystkie obecne, które mam są już "spalone" w tym towarzystwie,
    - zresztą i tak są juz mocno za szerokie
    - wesele będzie jakieś dwa tygodnie po moim zabiegu laparohistero więc jest szansa że będę jeszcze chudsza,
    - o ile w ogóle dam rade pójść...a wypada,
    - dlatego nie chcę inwestować w coś co może być znowu za szerokie- spodnie jakoś tak bardziej sie dopasowują- szczególnie z lycrą,
    - a jak nie pójdę- to na co mi sukienka weselna???

    nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Jak dla mnie odwazna kreejszyn ale ja nigdy ramion zem nie lubila pokazywac swiatu 8)

    a ja i owszem- ramiona jak najbardziej :-)

    moremi, Simba lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Juz napisalam wyzej skarbik skojarzylam z dzieciorem
    No przecież doczytałam :-P

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, Zofia8 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krycha ty zes cos za pyskata jak na nowalijke na forum..Sciemniara ,ze nigdy sie tu nie udzielałas 8)

    moremi, nick nieaktualny, Elfik, nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, BISCA, paszczakin, nick nieaktualny, SolarPolar, Reni, Simba, malgos741, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    piszesz jak Bursztyn
    Ale jest młodsza od Bursztyna. Chyba że kit nam wciska.

    Aasiula, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    a ja i owszem- ramiona jak najbardziej :-)


    Dusia, Ty szczupła, a szczupłemu we wszystkim ładnie, taka prawda :-)

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    No przecież doczytałam :-P
    No widzi to tera wie czemu zglupieliłam sie :-P

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Krycha ty zes cos za pyskata jak na nowalijke na forum..Sciemniara ,ze nigdy sie tu nie udzielałas 8)
    Bo już była ;)

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ale jest młodsza od Bursztyna. Chyba że kit nam wciska.


    obstawiam kit.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Bo już była ;)
    Na bank tylko kituje tu ze podczytywala..Tiaaa akurat XD

    Aasiula, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Cały biały strój o ile nie jest się panną młoda to przesada...

    Zawsze wbijałam sie w jakąś sukienkę ale:
    - wszystkie obecne, które mam są już "spalone" w tym towarzystwie,
    - zresztą i tak są juz mocno za szerokie
    - wesele będzie jakieś dwa tygodnie po moim zabiegu laparohistero więc jest szansa że będę jeszcze chudsza,
    - o ile w ogóle dam rade pójść...a wypada,
    - dlatego nie chcę inwestować w coś co może być znowu za szerokie- spodnie jakoś tak bardziej sie dopasowują- szczególnie z lycrą,
    - a jak nie pójdę- to na co mi sukienka weselna???
    Na naszym weselu jedna ciotka była w białych rurkach i chabrowej koronkowej tunice. Jest laska i wyglądała w tym elegancko :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Na naszym weselu jedna ciotka była w białych rurkach i chabrowej koronkowej tunice. Jest laska i wyglądała w tym elegancko :-)

    i coś takiego mi chodzi po głowie- tylko rurki może jakieś ecri zakupię na wszelki wypadek...

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Jak dla mnie odwazna kreejszyn ale ja nigdy ramion zem nie lubila pokazywac swiatu 8)


    eee, to było na jakąś galę, ja też bym górę ugrzeczniła, ale chodzi mi o sam efekt.
    niby spodnie, a wyglada elegancko :)
    wcale nie jak po ziemniaki do biedronki ;)

    Kapta, ty z terenów inszych, ale powiem ci, że ceny takiego usg to mogą sobie szybować w górę, że hohoho...
    jak masz 4D (moim zdaniem bezsens) to u mnie pewnie i 400..

    Kapta, ja za prenatalne u profesorka płaciłam 300 zł, bez nagrań!!!
    coś mu tam siadło, bo pewnie płytę by mi dał, nie o ten obraz mi chodziło, ale w takim razie ciekawe ile bierze za 4D..
    kluczyki do Toyoty?

    nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, moremi, Simba, Magdala, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 8511 8512 8513 8514 8515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ