Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    robisz kupę na stacji?
    a w domu nie możesz?.... 036.gif
    nie ;)

    wiecie co, byłam tutaj niedawno w urzędzie pracy, spędziłam tam równą godzine, w tym czasie:
    - dostałam porade w jakim sektorze powinnam szukac pracy
    - namiar na najbliższy urząd który nostryfikuje dyplomy
    - rade że najlepiej żebym poszla na kurs językowy i czy mam z kim zostawic dziecko bo jakbym nie miała to mi znajda kurs językowy ze złobkiem w mojej okolicy, szkoła napisze za mnie list do urzedu miejskiego o finansowanie tego kursu
    - wydruki wszystkich ofert pracy ktore nie wymagaja dobrej znajomosci języka
    - info jak załatwiać rehab.dla synka (jest opcja że rehabilitant przychodzi do domu)
    - mam mu emilowo zdawac raport jak sobie radze, moze byc po angielsku on zrozumie

    byłam zarejestrowana w Cieszynie w UP jako bezrobotna,tam tylko jedno pytanie:
    - znalazła pani prace? nie? to nastepny termin...góra 3 minuty



    BISCA, ComeToMeBaby, Zofia8, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dziobak, ania.g, Magdala, Bozia3, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    nie ;)

    wiecie co, byłam tutaj niedawno w urzędzie pracy, spędziłam tam równą godzine, w tym czasie:
    - dostałam porade w jakim sektorze powinnam szukac pracy
    - namiar na najbliższy urząd który nostryfikuje dyplomy
    - rade że najlepiej żebym poszla na kurs językowy i czy mam z kim zostawic dziecko bo jakbym nie miała to mi znajda kurs językowy ze złobkiem w mojej okolicy, szkoła napisze za mnie list do urzedu miejskiego o finansowanie tego kursu
    - wydruki wszystkich ofert pracy ktore nie wymagaja dobrej znajomosci języka
    - info jak załatwiać rehab.dla synka (jest opcja że rehabilitant przychodzi do domu)
    - mam mu emilowo zdawac raport jak sobie radze, moze byc po angielsku on zrozumie

    byłam zarejestrowana w Cieszynie w UP jako bezrobotna,tam tylko jedno pytanie:
    - znalazła pani prace? nie? to nastepny termin...góra 3 minuty


    UP te polskie powinny zostać zlikwidowane, tak samo jak darmowe ubezp. zdrowotne dla wiecznych bezrobotnych.... 40 % bezrobotnych trwale unika podjęcia pracy, a rejestrują się w Urzędach tylko po kwit do lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 20:28

    megan8, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kissia trzymaj sie :-)
    Krakonko a Tobie duzo zdrowia zycze :-)

    nick nieaktualny, Krakonka lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    U mnie jutro dwie cyfry według om. Suwak do terminu porodu ustawiony i go nie przestawiam.

    Paszcza, z walizkami widziałam dziewczyny na porodówce :-) a szlafrok fajny był w biedrze - taki cieniutki peniuar :-)


    peniuar, fajne slowo..
    ja mam taki frote- od tesciowej kiedys dostalam, lezal sobie gdzies w odmętach strychu, wypralam i wzielam.. Nie chodze w szlafroku normalnie, wiec inwestowac nie bede..

    ciekawe ile tych rzeczy z listy ze szpitala mi sie nie przyda ;)

    mamam trojki- ja nawet nie wiem co "w razie gdyby" moglabym mauzowi w domu zostawic do przywiezienia.. w gruncie rzeczy to on oprocz ciuchow dziecka to ogarnia wszytko w domu, wiec znajdzie jakby co.. Dla mnie wazne, zebym miala wszytko to co wymagaja na sam porod, potem na pobyt to sie latwiej zorganizowac..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 20:46

    nick nieaktualny, moremi, Simba, megan8, iwcia77, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    peniuar, fajne slowo..
    ja mam taki frote- od tesciowej kiedys dostalam, lezal sobie gdzies w odmętach strychu, wyprala i wzielam.. Nie chodze w szlafroku normalnie, wiec inwestowac nie bede..

    ciekawe ile tych rzeczy z listy ze szpitala mi sie nie przyda ;)

    mamam trojki- ja nawet nie wiem co "w razie gdyby" moglabym mauzowi w domu zostawic do przywiezienia.. w gruncie rzeczy to on oprocz ciuchow dziecka to ogarnia wszytko w domu, wiec znajdzie jakby co.. Dla mnie wazne, zebym miala wszytko to co wymagaja na sam porod, potem na pobyt to sie latwiej zorganizowac..


    No to się nie stresuj :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    EE mi tam tez sie ciagnie .Bo to tak jest , ze zapitala czyjs a nasz sie ciagnie jak flaki z olejem


    ja tam juz jestem 3 rok w ciazy, jak slonie..

    http://emoticoner.com/files/emoticons/onion-head/wait-onion-head-emoticon.gif

    kapturnica, nick nieaktualny, moremi, Elfik, Simba, Magdala, malgos741, iwcia77, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie teraz mnie korci, zeby szukac info o miesniakach ale musze sie opanowac. Nic teraz nie zrobie.
    Odpowiadajac Mamie: od jutra dolacze do tych, co sie kluja.
    Moremi-powiedzial, ze super, ze biore acard i o Clexane sama zapytalam. Dzieki :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 20:35

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Simba, Magdala, iwcia77, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    EE mi tam tez sie ciagnie .Bo to tak jest , ze zapitala czyjs a nasz sie ciagnie jak flaki z olejem


    Ale, kurwa, narzekacie... W ciążę nie zachodziłyście to narzekałyście, teraz jesteście tez narzekacie, urodzicie też będziecie narzekać... Cholera, nie dogodzisz tym babom!
    A co my, które staramy się przez xxx cyklów mamy powiedzieć...??? Jak narzekamy to dostajemy opitol, że trzeba być cierpliwym...

    Zofia8, nick nieaktualny, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, Parka, moremi, Elfik, Magdala, Krakonka, malgos741, megan8, iwcia77, Niuta, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    UP te polskie powinny zostać zlikwidowane, tak samo jak darmowe ubezp. zdrowotne dla wiecznych bezrobotnych.... 40 % bezrobotnych trwale unika podjęcia pracy, a rejestrują się w Urzędach tylko po kwit do lekarza.
    tutaj tez sa pewnie wieczni bezrobotni a serwis jest jaki jest
    w pl nigdy mi nie zaoferowali żadnej pracy przez 2 lata...nawet jednej

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    tutaj tez sa pewnie wieczni bezrobotni a serwis jest jaki jest
    w pl nigdy mi nie zaoferowali żadnej pracy przez 2 lata...nawet jednej


    nie chce Cię matwić, ale u naszego sąsiada jest gorzej z robotą, high-life'u nie ma...

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa, nie cykaj. Nie warto. Ok, troche boli ale o wiele nieprzyjemniejsza jest wizyta u dentysty. Luzik. Idziesz do przodu. To sie liczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 20:40

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, moremi, Magdala, iwcia77, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Ale, kurwa, narzekacie... W ciążę nie zachodziłyście to narzekałyście, teraz jesteście tez narzekacie, urodzicie też będziecie narzekać... Cholera, nie dogodzisz tym babom!
    A co my, które staramy się przez xxx cyklów mamy powiedzieć...??? Jak narzekamy to dostajemy opitol, że trzeba być cierpliwym...

    Kto kurwa mac narzeka???
    Hę ??
    To ze napisalysmy ze sie ciagnie nie oznacza narzekania. Wiec lagodnie mowiac odpierdol sie ode mnie alboomijaj szerokim łukiem co pisze 8)

    paszczakin lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    nie chce Cię matwić, ale u naszego sąsiada jest gorzej z robotą, high-life'u nie ma...
    ze niby gdzie? na Ukrainie?

    Mega lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    ze niby gdzie? na Ukrainie?


    W Niemczech. Twój mąż ma już pracę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie spożywam kanapkę z chleba razowego z bazylią i pieczonym twarogiem.....mmmmm
    pyyycha :-)

    nick nieaktualny, Zofia8, Magdala, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna76 wrote:
    Ale, kurwa, narzekacie... W ciążę nie zachodziłyście to narzekałyście, teraz jesteście tez narzekacie, urodzicie też będziecie narzekać... Cholera, nie dogodzisz tym babom!
    A co my, które staramy się przez xxx cyklów mamy powiedzieć...??? Jak narzekamy to dostajemy opitol, że trzeba być cierpliwym...


    cierpliwym, cierpliwym.. ja tam sobie narzekanie wyczekalam i wystaralam- 3 lata, u gina normalnego, 2 kliniki nieplodnosci potem, hormony do konca zycia, 5 IUI i 1 IVF..

    kapturnica, Luna76, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, Elfik, Reni, Simba, Magdala, malgos741, iwcia77, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    W Niemczech. Twój mąż ma już pracę?
    przestań....nie ma o czym mówić, nie porównuj pl do de bo niema czego porównywać

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    wlasnie powiedziałam mojemu m, że się wybieram jutro do szpitala zarejestrować się na HSG.
    mówię mu, że potem będę srała żarem ze strachu, bo to niezbyt przyjemne badanie.
    a on na to, że wierzy, ale na pewno nie będzie tak źle.
    opowiedziałam mu co mi będą robić.
    rozszerzyły mu się nieco źrenice.


    dasz rade kometka, to wiecej strachu niz bolu.. znaczy boli, ale sekunde..

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, Magdala, iwcia77, Aasiula, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    w moim własnym kraju czułam sie w UP jak jakiś upierdliwy owad chciaz nie byłam wiecznym bezrobotnym...tutaj nawet urzędnik przyszedł po mnie bo czekałam na parterze a spotkanie było na 1szym pietrze, przyszedł i mnie poprosił...kurwa

    Magdala, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    dasz rade kometka, to wiecej strachu niz bolu.. znaczy boli, ale sekunde..

    a może u komety robią tak jak u mnie w szpitalu powiatowym?
    w znieczuleniu?

    nie bój nic, najpierw wypytaj co i jak- potem będziesz się bać jakby co.

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby, moremi, nick nieaktualny, Elfik, Magdala, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 8515 8516 8517 8518 8519 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ