Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry! :-)

    Nasz ukochany ekspert jednak "odpowiedzial" na pare pytan. Reni, nie wiem, na ile pomogla Ci jego "odpowiedz", dla mnie standardowy belkot. Ale sie nie denerwuje. Mam wolne. Kawa, ciacho, forum... Mmmm... A jak maz wroci z bulkami to bedzie... s....

    moremi, Reni, ania.g, nick nieaktualny, efcia, BISCA, Dziobak, nick nieaktualny, Luna76, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Masz jeszcze trochę wolnego? Ja muszę całą chatę ogarnąć. I codziennie powtarzam sobie "jutro to zrobię".


    Mogę wpaść w sobotę , ale tylko rano . Pózniej muszę się robić na bóstwo bo idziemy "na miasto"

    nick nieaktualny, moremi, Aasiula, efcia, BISCA, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni u mnie dziś na obiad makaron z truskawkami, wpadniesz ?

    nick nieaktualny, moremi, caffe, Reni, Aasiula, nick nieaktualny, efcia, BISCA, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [ A jak maz wroci z bulkami to bedzie... s....[/QUOTE]


    A mógłby przy okazji kupić mi kawę ?
    Koleżanka zapowiedziała się z wizytą , a ja właśnie wypijam resztki

    nick nieaktualny, BISCA, Mega lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Reni u mnie dziś na obiad makaron z truskawkami, wpadniesz ?
    Ja też mogę? Mogę? Proszę...

    beates, Aasiula, nick nieaktualny, efcia, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O , kurcze 3 posty pod rząd moje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Mogę wpaść w sobotę , ale tylko rano . Pózniej muszę się robić na bóstwo bo idziemy "na miasto"
    Ok. My też wybywamy kibicowac bratowej w półmaratonie ;-)

    beates, Zofia8, Aasiula lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    O , kurcze 3 posty pod rząd moje
    Beda trojaczki. Kawe? W piekarni? No co Ty?! :O

    beates, moremi, efcia, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no można zmieniać, ale w obrębie tego samego tematu
    paszczu już zawsze świnią będzie, jedynie co to czapkę jej dorzuciła albo jakiś nóż ;-)
    albo Macduska macica ;-)
    Morka pirat
    Asiuli też innej nie widzę ;-)
    moremi wrote:
    Noooo kiedyś też szalałysmy ze zmianami. Ale trafiłam na swój. Poczekaj, może dziewczyny też znajdą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 10:19

    nick nieaktualny, Aasiula, gretka, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, efcia, BISCA, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, gosia7122 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ja też mogę? Mogę? Proszę...



    Zapraszam !
    Tak myśle czy jeszcze jakiejś zupy do tego nie zrobić .
    Trochę tak głupio- cały dzień woly a tu taki szybki obiad

    moremi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie no można zmieniać ale w obrębie tego samego tematu
    paszczu już zawsze świnią będzie jedynie co to czapkę jej dorzuciła albo jakiś nóż ;-)
    albo Macduska macica ;-)
    Morka pirat
    Asiuli też innej nie widzę ;-)
    A Krycha reklamuje sklep z butami

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2015, 10:13

    Reni, Aasiula, beates, moremi, nick nieaktualny, efcia, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widziałam
    limit opadających rąk wyczerpałam rano, więc to to to to ..nie wiem jak nazwać..olewam ciepłym moczem
    stara.krycha wrote:
    Dzien dobry! :-)

    Nasz ukochany ekspert jednak "odpowiedzial" na pare pytan. Reni, nie wiem, na ile pomogla Ci jego "odpowiedz", dla mnie standardowy belkot. Ale sie nie denerwuje. Mam wolne. Kawa, ciacho, forum... Mmmm... A jak maz wroci z bulkami to bedzie... s....

    nick nieaktualny, Aasiula, moremi, efcia, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Beda trojaczki. Kawe? W piekarni? No co Ty?! :O


    Trudno ,będę musiała sama iść. Bo chyba nie wypada jej poprościć żeby po drodze kupiła

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszly bulki , bedzie s......
    Zajrze do Was, jak ksieciunia na ryby wysle, paps!

    moremi, efcia, BISCA, nick nieaktualny, Luna76, Mega lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://emoticoner.com/files/emoticons/pink-mouse/scooter-pink-mouse-emoticon.gif
    beates wrote:
    Reni u mnie dziś na obiad makaron z truskawkami, wpadniesz ?

    nick nieaktualny, beates, Aasiula, caffe, moremi, nick nieaktualny, efcia, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, paszczakin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    nie no można zmieniać ale w obrębie tego samego tematu
    paszczu już zawsze świnią będzie jedynie co to czapkę jej dorzuciła albo jakiś nóż ;-)
    albo Macduska macica ;-)
    Morka pirat
    Asiuli też innej nie widzę ;-)

    Ja musze przegrac sobie zdjecia od M. Wroce do znakow :-)

    Reni, Aasiula, moremi, efcia, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nooo właśnie :-)
    stara.krycha wrote:
    A Krycha reklamuje sklep z butami

    Aasiula lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    widziałam
    limit opadających rąk wyczerpałam rano, więc to to to to ..nie wiem jak nazwać..olewam ciepłym moczem

    U mnie wymienil kilka mozliwosci ale o tym, ze to moze byc problem z przeszlosci, niezalezny od wieku nie wspomnial ani slowkiem.

    Zofia8
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam troskie posprzatac ale mi sie nie chce ! brrr

    Zofia8
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 14 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propos znaków

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/df2d77451c11.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/5aaa82d3a495.jpg

    a ten chyba na ovu się nadaje hahaha http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dec846e43f00.jpg
    Zofia8 wrote:
    Ja musze przegrac sobie zdjecia od M. Wroce do znakow :-)

    ania.g, Zofia8, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, efcia, BISCA, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Luna76, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, gosia7122 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 9304 9305 9306 9307 9308 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ