Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    peppapig wrote:
    Elfik Mieszko mi się podoba ale u mnie nie przejdzie,syn chce Jacka ją nie bardzo córka Marcela mąż Kajtka a mi się Ivo też podoba haha,ciekawe na czym się skończy? ;)

    bólem głowy i III wojną światową.. :)))))

    u mnie o dziwo rodzina się nie narzuca z typami :)
    wychowani są dobrze po poprzedniej ciąży, hehe ;)

    kapturnica, efcia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Efcia a co to sa te bloki?

    bloki to chyba tak ogolnie nazywaja przysłany materiał do badań

    Zofia8, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    to nie zdrobnienie, koleżanko...
    nie uważało się na lekcjach ;)
    No tak moge tylko na swoja obrone powiedziec ,ze budyn rzuca sie na oczy
    Mieszko -Miesiuniunio :P

    efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia, to trzymam kciuki żebyś szybko się dowiedziała gdzie tkwi problem i jak szybko zaatakować i zwalczyć sk...
    :)

    efcia lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Jakos mi sie wydawalo, ze Stas jest starszy :-) No tak, na piersi gluten po 6 miesiacu, na sztucznym pozniej.
    U nas Sinlac lyzeczka, ale to jest tak drobna kaszka, ze z butli tez pojdzie. Proporcji do butli nie podam, musisz raczej obczaic sama, zeby bylo tresciwe, ale jednak lecialo. Na opakowaniu jest przepis chyba.
    Na piersi wprowadza się gluten od 5 miesiąca.

    Ogólnie trzeba to zrobić nie później niż do 6 miesiąca.

    Simba, Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tylko powiem, że jak ktoś ma fobię na super zdrowe żywienie, to sinlac odpada...
    słodkie jak ...
    córka piła, własnie również w celu podtuczenia...
    :)
    nie ma ideałów..

    caffe, moremi, nick nieaktualny, anna maria, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • mandragora Autorytet
    Postów: 1632 2944

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Jakos mi sie wydawalo, ze Stas jest starszy :-) No tak, na piersi gluten po 6 miesiacu, na sztucznym pozniej.
    U nas Sinlac lyzeczka, ale to jest tak drobna kaszka, ze z butli tez pojdzie. Proporcji do butli nie podam, musisz raczej obczaic sama, zeby bylo tresciwe, ale jednak lecialo. Na opakowaniu jest przepis chyba.
    Na opakowaniu jest tak jak do lychy przepis. Oki pokombinuje bo kleik kukurydziany nie zrobił wrażenia, może za mało sypie. Ale dzięki za info. ;)

    moremi, Dziobak, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    bi7ym6k5itohspij.png17u9tgf6v5o8sce7.pngw5wqzbmhga0rplar.png
  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Zofia, to trzymam kciuki żebyś szybko się dowiedziała gdzie tkwi problem i jak szybko zaatakować i zwalczyć sk...
    :)

    Akurat z tego wyniku nic nie wynika :-( Zapalenie moze byc przyczyna poronienia ale poronienie moze byc przyczyna zapalenia. Na razie martwy punkt. Dalej czekam na wyniki badan cytogenetycznych i bede drazyc i drazyc az sie dowiem ! :-)

    efcia, Reni, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gretka, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Na piersi wprowadza się gluten od 5 miesiąca.

    Ogólnie trzeba to zrobić nie później niż do 6 miesiąca.
    Kurde, chyba musze sie wyposazyc w jakas literature na ten temat.

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    tak tylko powiem, że jak ktoś ma fobię na super zdrowe żywienie, to sinlac odpada...
    słodkie jak ...
    córka piła, własnie również w celu podtuczenia...
    :)
    nie ma ideałów..
    To już wiemy dlaczego u Dziobaka dupa rośnie.

    Dziobak, Reni, nick nieaktualny, gretka, Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Na piersi wprowadza się gluten od 5 miesiąca.

    Ogólnie trzeba to zrobić nie później niż do 6 miesiąca.
    Bobovita mowi, ze jak sie nie zdazy, to mozna i pozniej. Ja zaczelam sporo po 6 i jest ok.
    Mysle, ze zakladaja, ze wiekszosc kobiet konczy karmienie w okolicach 6 miesiaca, wiec zalecaja w 5, zeby jeszcze troche osliny bylo.
    A najwazniejsze chyba, to zeby dawac male dawki i stopniowo zwiekszac ilosc.

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    To już wiemy dlaczego u Dziobaka dupa rośnie.
    Wydalo sie! Zawsze resztki po Adasiu wyjadam!

    moremi, nick nieaktualny, megan8, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zofia8 wrote:
    Akurat z tego wyniku nic nie wynika :-( Zapalenie moze byc przyczyna poronienia ale poronienie moze byc przyczyna zapalenia. Na razie martwy punkt. Dalej czekam na wyniki badan cytogenetycznych i bede drazyc i drazyc az sie dowiem ! :-)
    poronienie było dlatego że pęcherzyki były puste...czy mi sie wydaje?

    moremi, efcia, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Kurde, chyba musze sie wyposazyc w jakas literature na ten temat.
    Strona Bobovity jest fajna. I apke tez maja super.

    Simba lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Kurde, chyba musze sie wyposazyc w jakas literature na ten temat.
    Znajdź tabele żywieniowe w necie i będziesz wiedziała co i jak. One się między sobą różnią, ale niewiele.

    Natomiast polecam Ci powrót do żywienia chłopaków stałymi pokarmami. To bardzo ważne, koniecznie łyżeczką. Na początku się pomęczysz, a potem będzie bez problemu.
    Możesz im już kupić kubeczki do picia 4m+. Ja swojemu tak robiłam. teraz bez problemu pije ze szklanek, kubków i ostatnio prosto z butelki.
    Mój do picia dostaje tylko wodę. Soki ma bezpośrednio w owocach i warzywach.
    Z domowych soków ma robione kisielki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2015, 12:40

    Simba, moremi, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Strona Bobovity jest fajna. I apke tez maja super.
    Ja zawsze dla porównania czytam różne strony. Taka już jestem, ze chcę sobie sama zdanie wyrobić :)

    Simba, Dziobak, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, gretka, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    poronienie było dlatego że pęcherzyki były puste...czy mi sie wydaje?
    Dobrze się wydaje. I zapalenie też od tego. To tak jakby martwa tkanka w środku.

    efcia, Zofia8, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Znajdź tabele żywieniowe w necie i będziesz wiedziała co i jak. One się między sobą różnią, ale niewiele.

    Natomiast polecam Ci powrót do żywienia chłopaków stałymi pokarmami. To bardzo ważne, koniecznie łyżeczką. Na początku się pomęczysz, a potem będzie bez problemu.
    Możesz im już kupić kubeczki do picie 4m+. Ja swojemu tak robiłam. teraz bez problemu pije ze szklanek, kubków i ostatnio prosto z butelki.
    Mój do picia dostaje tylko wodę. Soki ma bezpośrednio w owocach i warzywach.
    Z domowych soków ma robione kisielki.
    Bardzo Ci dziekuje caffe. Ja caly czas probuje. Nasz pediatra uwaza, ze dzieciom najlepiej smakuje z talerzy rodzicow i potem latwiej ich nauczyc tego co jedza rodzice. Wiec regularnie bierzemy ich na kolana zeby widzieli co jemy i probujemy im przemycic rozne rzeczy.
    Myslisz ze tez zaczac im dawac wode w takim kubeczku, czy nawet to mleko ktore dostaja z butli?

    caffe, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Dobrze się wydaje. I zapalenie też od tego. To tak jakby martwa tkanka w środku.
    więc czego tu dociekać?

    efcia lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 19 maja 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Strona Bobovity jest fajna. I apke tez maja super.
    Ale ta apka jest troche prymitywna jak na razie - dwa sloiczki na przemian z butelkami :-/

    a8vSp1.png
‹‹ 9399 9400 9401 9402 9403 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ