Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 16 lutego 2017, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczynki, Ania i Ana <3 :****

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 16 lutego 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret spoznione 100000 lat, nie było mnie w Wawie, dopiero wrocilismy. Lece do sklepu bo pustki, miłego dnia :) wszystkim.

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 16 lutego 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki kochana :* gdzie sie szlajaliscie?

    Milego dnia dziewczynki :)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 16 lutego 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołączyć chce do życzeń spóźnionych ale szczerych. Wszystkiego dobrego Margaret!!!

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 16 lutego 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym roku juz oficjalnie moge dołączyć do staraczek po 35 roku,
    Czy mi sie zdaje czy jestem jedyna bezdzietna w tym wieku :(((.

  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 16 lutego 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Krakowie bylismy ale wole Wawe -Krakow piekny jednak do mnie nie trafia to miasto.

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • aszencja Autorytet
    Postów: 348 318

    Wysłany: 16 lutego 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    W tym roku juz oficjalnie moge dołączyć do staraczek po 35 roku,
    Czy mi sie zdaje czy jestem jedyna bezdzietna w tym wieku :(((.
    ja tez ale BYLAM, czyli da sie :) witam :)

    CarPer lubi tę wiadomość

    Na gorze róże na dole fiolki a my sie trykamy jak dwa poznańskie koziołki.
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 16 lutego 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    To i ja dołączyć chce do życzeń spóźnionych ale szczerych. Wszystkiego dobrego Margaret!!!

    Dziękuje Bulkaasia :****

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 lutego 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magi duzo duzo zdrowka <3 miłości, szczescia i zeby ci czas szybko zlecial do tego pierwszego momentu kiedy trzymasz w ramionach swoja niuncie <3

    Przepraszam za spóźnienie, ale wczoraj wklepalam wiadomosc i mi nie zapisalo...a ze nerwow nie mialam to tem tego :P

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 16 lutego 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Magi duzo duzo zdrowka <3 miłości, szczescia i zeby ci czas szybko zlecial do tego pierwszego momentu kiedy trzymasz w ramionach swoja niuncie <3

    Przepraszam za spóźnienie, ale wczoraj wklepalam wiadomosc i mi nie zapisalo...a ze nerwow nie mialam to tem tego :P

    Dzieki Kotek <3 eee tam nie ma sprawy i wybaczam spoznienie ;)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj na badaniach prenatalnych i na ten moment jest idealnie :) jestem przeszczesliwa <3 z usg dzisiaj zaczelismyc14tc :) moj babelek, uparciuch po mamusi hehe miał/miala gdzies badanie i mielismy 5 podejsc hehehe pierwsze dwa to tak skarbek lezał ze nic nie dalo sie zmierzyc, kolejne trzy po kawałku i wszystko sie udalo :) spedzilam w przychodni 3,5godz musialam isc cos zjesc i duzo pic no i caly czas chodzic zeby sie pokazalo moje kochanie hehe

    MoBo, nick nieaktualny, Ylya, Ania1602, Phyllis, bulkaasia, Bąbelek1980, Moko lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Ylya Autorytet
    Postów: 555 1124

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magi, rozbijasz bank :-) Gratulacje, kochana! Płci za przeproszeniem nie pokazał?


    Cześć CarPer! Zdaje Ci się, zdaje.. Jest nas więcej, niż myślisz :-) Wbijaj do nas i szybko zachodź!

    Margaret.Se, CarPer lubią tę wiadomość

    hashi, mthfr a1298 c, (*) 16.X.14 5/6tc, IUI 19 X 2016 :-( , IUI 14 XII 2016 :) synek Dawid urodzony 9.9.2017 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 16 lutego 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    Magi, rozbijasz bank :-) Gratulacje, kochana! Płci za przeproszeniem nie pokazał?


    Cześć CarPer! Zdaje Ci się, zdaje.. Jest nas więcej, niż myślisz :-) Wbijaj do nas i szybko zachodź!

    Hehehe a jak :D cos Ty ciotka moje kochanie mialo gdzies zeby mamusi pokazac to co ma miedzy nozkami :) dopiero za czwartym razem lekarka mogla sprawdzic nozki i raczki bo wczesniej bąbelek tak sie kamuflował :)

    Czekam z niecierpliwoscia na Twoje relacje <3

    Witaj CarPer! :) zapraszamy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 06:18

    Ylya lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 16 lutego 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret super :) Możesz już trochę odetchnąć :)

    Jagna gdzie jesteś? Wszystko ok? Brakuje twoich codziennych wieczornych wpisów :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 23:15

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 17 lutego 2017, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Margaret super :) Możesz już trochę odetchnąć :)

    Jagna gdzie jesteś? Wszystko ok? Brakuje twoich codziennych wieczornych wpisów :)

    Ojjjj troszke to na pewno :) Czekamy jeszcze na wynik testu pappa i całosciowy wynik no ale to juz tylko formalnosc :D

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • mmdw Przyjaciółka
    Postów: 70 51

    Wysłany: 17 lutego 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie serdecznie,

    jestem tu nowa...walkę o maleństwo toczę już baaaaaaaaardzo długo, w tym roku kończę 37 lat ale jestem pełna nadziei i optymizmu, że w końcu spełni się moje życiowe marzenie...

    :)

    Magdusia06, CarPer, Ylya lubią tę wiadomość

    mmdw
  • Magdusia06 Przyjaciółka
    Postów: 104 54

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    W tym roku juz oficjalnie moge dołączyć do staraczek po 35 roku,
    Czy mi sie zdaje czy jestem jedyna bezdzietna w tym wieku :(((.

    Nie jestes jedyna kochana!

    CarPer lubi tę wiadomość

    12tc ❤ trojaczki 2012r [*]

    Hashimoto, niedoczynnosc tarczycy,hiperprolaktynemia
  • Bąbelek1980 Autorytet
    Postów: 309 394

    Wysłany: 17 lutego 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret :) najlepszego! Też urodzinki masz 15.02 jak ja, więc spóźnione, ale od serca życzenia spełnienia najskrytszych marzeń!

    @mmdw - ja skończyłam 2 dni temu 37. Też długo się staraliśmy, raz straciliśmy...
    Teraz jestem pełna obaw, ale szczęśliwa, czekam na 2.03 mam prenatalne i im bliżej tym bardziej się boję.
    Uważam, że każdy ma prawo do szczęścia i przyjdzie do Ciebie Twoje szczęście! Zobaczysz!<3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2017, 23:04

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    f2wl4z17q60magcw.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 18 lutego 2017, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Margaret super :) Możesz już trochę odetchnąć :)

    Jagna gdzie jesteś? Wszystko ok? Brakuje twoich codziennych wieczornych wpisów :)
    Jestem jestem,podczytuje czasem :-)
    My zaczelismy 20tydzien ale ciaza jest starsza,mój synek nabiera masy i ja tez :-)
    http://static.pokazywarka.pl/g/e/d/c4560d181fae10960277480494e51516_orig.jpg

    Kinga40, Bąbelek1980, Ylya, Phyllis, bulkaasia, Margaret.Se, Ania1602, MoBo lubią tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 18 lutego 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magi,Bąbelek spóznione zyczenia,Zdrówka zycze i szybkiego spelnienia marzen,niech wam sie darzy w tym roku

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
‹‹ 1008 1009 1010 1011 1012 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ