X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Dani trzymamy kciuki ;)

    Dani lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 5 września 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu.ta.kryska wrote:
    Pragne podzielic sie z wami mala rewelacja z wlasnego cyklu. Otoz od 9 dc mam rozciagliwy sluz. OK, zdarza sie. Ale. W 11 dc doszla lekka smuga krwi. Tez sie zdarza, plamienie okoloowulacyjne to sie nazywa. Ale najlepsze przed nami, bo wczoraj juz niby nic, sucho i spokojnie, wiec mysle sobie, wczesna owu, krotki cykl. Nic bardziej mylnego, gdyz dzis powtoreczka: w rozciagliwym sluzie kolejna krwawa niteczka. I teraz zagadka? Pekly dwa pecherzyki? Czy to jakas endometriozopodobna przypadlosc? Panikowac? Czy zyc sobie dalej jakby nigdy nic?

    Ciekawe to bardzo O.o hmmm i co z tym zrobic fantem? moze to jakis pojedynczy wyskok i nie trza sie tym martwic. Jakbys plamila kilka dni i powracalo kilka cykli to trza by bylo to sprawdzic.

    Znowu.ta.kryska lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 5 września 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani ja tez kciuki zaciskam.

    Dani lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 5 września 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    loret1 wrote:
    ... jeszcze tylko dodam, ze Moko , Mobo i Jusst juz gratulowalam i dzieki Wam za slowa wsparcia Cmok:)

    Zycze kazdej bez wyjatku powodzenia w staraniach i upragnionego bobasa co wywroci zycie do gory girami:)

    Jagna-u mnie tez Antek:)

    dobra, nie zasmiecam watku staraniowego: trzymajcie sie dziewczyny, walka trudna i nierowna ale jak widac moze sie udac...
    Jezeli, ktoras jest z Wawy to moge podac namiar na kekarke u ktorej mi sie udalo od rau napisze ze nie uznaje ona naprotechnologii...i jest specyficzna ale walczy o bobasa:)

    to paaaa

    Ja poprosze o namiary :)

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 5 września 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za kciuki kochane! Na razie to bol gardla stal sie nie do zniesienia i rano glos stracilam , ale po kawie odzyskalam choc z chrypka. Czuje sie ogolnie dosyc kiepsko, taka przeziebiona. Zakladajac hioptetycznie ze jestem w ciazy, co moge brac, jakie medykamenty bezpiecznie? Trzymac sie natury samej (imbir, czosnek) czy moge cos ssac z apteki? Kupilam cos do ssania bo nie moglam zasnac tak mnie drapalo w gardle a tam w skladzie jest lokalnie dzialajacy antybiotyk. Czy to jest ok?

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani, ja bym nie ryzykowała. Może poproś w aptece o coś dla kobiet w ciąży.

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 5 września 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, dziś mam 8 dpo, byłam w pracy jak gdyby nigdy nic , zjadłam śniadanie a tu ni z gruszki, ni z pietruszki świat mi zawirował. Musiałam aż klapnąć na mój szacowny tyłek. Od 2 dni kiepsko wyglądam jakbym rozpalona była, milion pryszczy jak u nastolatki wylazło. Ogólnie sie dziwnie czuję, źle śpię, dziś o 3 rano Grę o tron oglądałam :/ Ale by się narobiło jakbym "zaskoczyła" po pijaku :D Niezbyt odpowiedni moment ale byśmy się cieszyli jak wariaty. Wcale jakoś nie myślę o tym, ale jak się mi zawróciło w głowie to pierwsza myśl była... w ciąży jestem. Teraz czekamy na @ albo i nie :)

    niezapominajka2017, Znowu.ta.kryska, Moko, Fiona 30, MoBo, Jusst1, Dani, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 6 września 2017, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore oby 'albo i nie' :) kciuki

    Lore lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 6 września 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Lore oby 'albo i nie' :) kciuki
    MoBo z poprzednim partnerem się staraliśmy 4 lata, u mnie ok było, jego nasienie z lekka słabe. Ale każdego miesiąca miałam nadzieję, wariacje i te sprawy. Tym razem nas poniosło po imprezie, nie zerkałam w kalendarzyk, że oho, w ten dzień owulka czy coś. Po prostu się sobą cieszyliśmy. Po 2 dniach przyszło olśnienie, że to mogły być te dni (bo nie monitoruję tak dokładnie jak kiedyś) Mój M nie pamięta dokładnie czy coś ten teges mogło być :D twierdzi, że nie, ale był zawiany jak ja, to kto wie :D Czekamy :D

    Dani, Fiona 30, MoBo, Moko, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • FinnRasiel Ekspertka
    Postów: 140 74

    Wysłany: 6 września 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona 30 wrote:
    FinnRasiel, doskonale Cię rozumiem. Mi Ovitrelle rozwaliło cykl kompletnie. Też mi się skrócił z 31 do 27 dni. Najlepsze jest to, że w tym cyklu miałam dwie owulacje, potwierdzone testami i bólami jajników. Jeszcze wczoraj miałam 14 punktów za oznaki ciąży, a dzisiaj zniknęły i ovufriend przesunęło mi owu z 25 sierpnia na 1 września :/

    Fiona, dzięki, że się tym podzieliłaś bo już cały net przewertowałam, żeby sprawdzić, czy więcej kobiet tak reaguje. U mnie cykle 27-dni - teraz mają 23-24 :(
    Ja się tych zawirowań obawiam, bo zawsze miałam cykle jak w zegarku. Teraz przestaję czuć własne cykle :(
    Mam wrażenie, że dobrze zrobiłam z tym wzięciem Lametty teraz, bo to co miałam to ewidentnie było jak skąpa @. Zrobiłam betę i progesteron i beta ujemna a progesteron 5,93 - tak jakby się zbierało z 1 fazy, powoli na owulację. Czyli wygląda na to, że intuicja mi dobrze podpowiedziała. Nie wykluczam, że jeśli jajeczko na Lammecie się wyhoduje, to może pęknąć porzed zastrzykiem w Ovitrelle, który mam na poniedzialek zaplanowany.

    Liuliu79 - ja nie mam w zasadzie stwierdzonych nieprawidłowości. Hormony w normie, jajniki po HSG sprawdzone, drożne i żadnych nieprawidłowości macicy ani jajowodów.
    Ale...mam endometrium nienajgrubsze i niestety AMH 0,9 :( więc byłam/jestem przygotowana, że czeka mnie walka o ciążę (mój mąż miał jak dotąd świetne wyniki badań, teraz mamy zamiar sprawdzić aktualne, bo może coś się pogorszyło, w końcu, choć jest 5 lat młodszy ode mnie to nie młodnieje :P)

    Fiona 30, Liuliu79 lubią tę wiadomość

    # mother, you're mumbling...
    36l
    AMH- 1,2 (2016) 0,9 (2017) 0,9 (2018)
    LUF - niepotwierdzone
    (I) ICSI (Marzec 2019)przez torbiel procedura przerwana
    03. 2019 Laparoskopia Endometrioza IV stopnia, liczne zrosty, większość usunięta, nie wdrożone leczenie - naturalne starania (?)
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 6 września 2017, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ... jesień idzie .... wstałam o 7 a o 10 zrobiłam drzemkę .... ja chcę lato jeszcze .... buuu

    MoBo lubi tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • FinnRasiel Ekspertka
    Postów: 140 74

    Wysłany: 6 września 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore - Zimno i pada we Wro u mnie...a ja pracuję z domu z laptopem i gorącym termoforem na kolanach.
    Dziś ostatni dzień Lametty i zostanie mi Ovitrelle w poniedziałek a potem już tylko nadzieja. Dobrze, że mam sporo pracy bo mogę mniej myśleć o tym co się dzieje z tymi cyklami moimi.

    # mother, you're mumbling...
    36l
    AMH- 1,2 (2016) 0,9 (2017) 0,9 (2018)
    LUF - niepotwierdzone
    (I) ICSI (Marzec 2019)przez torbiel procedura przerwana
    03. 2019 Laparoskopia Endometrioza IV stopnia, liczne zrosty, większość usunięta, nie wdrożone leczenie - naturalne starania (?)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FinnRasiel wrote:
    Fiona, dzięki, że się tym podzieliłaś bo już cały net przewertowałam, żeby sprawdzić, czy więcej kobiet tak reaguje. U mnie cykle 27-dni - teraz mają 23-24 :(
    Ja się tych zawirowań obawiam, bo zawsze miałam cykle jak w zegarku. Teraz przestaję czuć własne cykle :(
    Mam wrażenie, że dobrze zrobiłam z tym wzięciem Lametty teraz, bo to co miałam to ewidentnie było jak skąpa @. Zrobiłam betę i progesteron i beta ujemna a progesteron 5,93 - tak jakby się zbierało z 1 fazy, powoli na owulację. Czyli wygląda na to, że intuicja mi dobrze podpowiedziała. Nie wykluczam, że jeśli jajeczko na Lammecie się wyhoduje, to może pęknąć porzed zastrzykiem w Ovitrelle, który mam na poniedzialek zaplanowany.

    Liuliu79 - ja nie mam w zasadzie stwierdzonych nieprawidłowości. Hormony w normie, jajniki po HSG sprawdzone, drożne i żadnych nieprawidłowości macicy ani jajowodów.
    Ale...mam endometrium nienajgrubsze i niestety AMH 0,9 :( więc byłam/jestem przygotowana, że czeka mnie walka o ciążę (mój mąż miał jak dotąd świetne wyniki badań, teraz mamy zamiar sprawdzić aktualne, bo może coś się pogorszyło, w końcu, choć jest 5 lat młodszy ode mnie to nie młodnieje :P)

    FinnRasiel możemy sobie rękę podać. Mój jest młodszy ode mnie o 6 lat :) Będzie komu chodzić na wywiadówki, bo ja już za stara będę :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2017, 15:59

    Znowu.ta.kryska, Dani, Millaa lubią tę wiadomość

  • evaness Ekspertka
    Postów: 149 258

    Wysłany: 6 września 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    Zakladajac hioptetycznie ze jestem w ciazy, co moge brac, jakie medykamenty bezpiecznie? Trzymac sie natury samej (imbir, czosnek) czy moge cos ssac z apteki? Kupilam cos do ssania bo nie moglam zasnac tak mnie drapalo w gardle a tam w skladzie jest lokalnie dzialajacy antybiotyk. Czy to jest ok?

    Dani ja brałam takie ziołowe tabletki na gardlo i zwyczajne cukierki ziołowe jakieś znalazłam w drogerii i pomogło :) ...na ciążę też ;) trzymam kciuki!

    35 lat, 1.08.2017 - IUI :) <3
    14.04.2018 SYN <3
  • FinnRasiel Ekspertka
    Postów: 140 74

    Wysłany: 7 września 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiona 30 wrote:
    FinnRasiel możemy sobie rękę podać. Mój jest młodszy ode mnie o 6 lat :) Będzie komu chodzić na wywiadówki, bo ja już za stara będę :D

    Hahaha ;) To samo mojemu powiedziałam...ale już widzę, jak "wywiadówkowe matki" wodzą za nim rozmarzonym wzrokiem ;) Nie jestem pewna, czy go samego puścić :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2017, 08:37

    Fiona 30, Znowu.ta.kryska lubią tę wiadomość

    # mother, you're mumbling...
    36l
    AMH- 1,2 (2016) 0,9 (2017) 0,9 (2018)
    LUF - niepotwierdzone
    (I) ICSI (Marzec 2019)przez torbiel procedura przerwana
    03. 2019 Laparoskopia Endometrioza IV stopnia, liczne zrosty, większość usunięta, nie wdrożone leczenie - naturalne starania (?)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze, chyba się zastanowię nad tymi wywiadówkami :D

    Znowu.ta.kryska, FinnRasiel lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 7 września 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaABC wrote:
    Ja też mam mało Wit D, suplementowałam i nadal nie wskakuje na właściwy poziom.
    ja brałam 10.000 j przez 2 mies to wzrosło do 58 ;) a teraz jestem na 6000j bo na 4000j spadał mi poziom szybko.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 9 września 2017, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.Jestem zalamana .Dziś byłam na pierwszej wizycie w Invikcie i niestety załamka.Moje AMH 1.1 i w lewym 2 pecherzyki i jeden już w 6 dc ma 11 mm ,a w prawym 4 pecherzyki.Lekarz powiedział że już nie potrzebuje widzieć fsh.LH i estradiolu bo widzi amh i pecherzyki .Powiedział że mam 25% szans.Ale jeszcze na genetyke trzeba poczekać i zaawansowane badanie nasienia.Moje amh w zeszłym roku było ponad 2 .Masakra .Co myslicie.Nie wiem co zrobię jak jeszcze geny będą do bani.Zalamie się chyba:(

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 10 września 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwale się moim skarbem:)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2a254da0e773.jpg

    niezapominajka2017, ana167, Kamska, MisiaABC, Znowu.ta.kryska, Jot, evaness, Flowwer, Liuliu79, sandzu, Fiona 30, Lore, Dani, FinnRasiel, Aqu, tAnia, Jastin76, Moko, Jusst1, Millaa, Ania1602, bulkaasia lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 10 września 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudna Laurunia :) Gratulacje Margaret!!!

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
‹‹ 1088 1089 1090 1091 1092 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ