X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2020, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak powoli zaczytuje sie we wczesniejsze posty (ilez tego jest) i staram sie pozytywnie nastawic do tego wszystkiego :)

    Trzymam mocno kciuki i niech sie urzeczywistniaja Wasze plany i marzenia.... moze i nam sie uda :)

    Liuliu79, Allende lubią tę wiadomość

  • Liuliu79 Przyjaciółka
    Postów: 64 75

    Wysłany: 14 marca 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Jestem zalamana
    Na srode mialam zaplanowany crio transfer
    Niestety koronawirus mi pokrzyzowal plany
    Transfer sie nie odbedzie
    Wszystkie zabiegi zostaly odwolane
    Martwie sie tym wszystkim
    Dajcie znac jak u was
    Dodam ze mieszkam w belgii i tu sytuacja nieciekawa jest

    Pozdrawiam

    Liuliu79
  • poprostuinna Autorytet
    Postów: 519 865

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liuliu79 wrote:
    Witam

    Jestem zalamana
    Na srode mialam zaplanowany crio transfer
    Niestety koronawirus mi pokrzyzowal plany
    Transfer sie nie odbedzie
    Wszystkie zabiegi zostaly odwolane
    Martwie sie tym wszystkim
    Dajcie znac jak u was
    Dodam ze mieszkam w belgii i tu sytuacja nieciekawa jest

    Pozdrawiam

    Ja też miałam zaplanowany na połowę marca transfer i też niestety został odwołany, i też mnie to mocno zdołowało.

    No ale wszystkie chyba jesteśmy w podobnej sytuacji i nie pozostaje nam jak uzbroić się w cierpliwość i czekać!!! Trzymajmy się

    Liuliu79 lubi tę wiadomość

  • Anka.Ja Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 9 kwietnia 2020, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wszystkie niestety jedziemy na tym samym wózku :( ciekawe ile to wszystko potrwa

    Liuliu79 lubi tę wiadomość

  • Liuliu79 Przyjaciółka
    Postów: 64 75

    Wysłany: 1 maja 2020, 01:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobre wiesci
    Od pondz 4 maja ruszaja u mnie z zabiegami
    Nadzieja wrocila

    A jak u was?
    Dajcie znac

    Pozdrawiam
    Liuliu

    ev. lubi tę wiadomość

    Liuliu79
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2020, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest tu jakaś osóbka, która miała problemy z endometrium niejednorodnym i pogrubionym, prawdopodobnie polipowatym?

  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 5 maja 2020, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liuliu79 wrote:
    Dziewczyny dobre wiesci
    Od pondz 4 maja ruszaja u mnie z zabiegami
    Nadzieja wrocila

    A jak u was?
    Dajcie znac

    Pozdrawiam
    Liuliu
    Hej, dołączam się do wątku 😊
    My także wszystko mieliśmy wstrzymane przez pandemie i 1 maja ogłosili ze w UK procedury będą wracać od 11 maja. Co za ulga bo myślałam ze to już nigdy nie nastąpi.
    Co prawda moja klinika jest w szpitalu publicznym i maja bardzo dużo procedur i wymagań do spełniona zabim wszystko wznowią ale i tak jest nadzieja 🍀🍀🍀
    Może jeszcze się uda zajść w ciąże przed 36 urodzinami 🤞🏻

    Liuliu79 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • klaudia.kol Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 5 maja 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś leczy się w Invikcie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani zagladasz tu czasem? Co u Ciebie?

    Dani lubi tę wiadomość

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 21 maja 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Hej, dołączam się do wątku 😊
    My także wszystko mieliśmy wstrzymane przez pandemie i 1 maja ogłosili ze w UK procedury będą wracać od 11 maja. Co za ulga bo myślałam ze to już nigdy nie nastąpi.
    Co prawda moja klinika jest w szpitalu publicznym i maja bardzo dużo procedur i wymagań do spełniona zabim wszystko wznowią ale i tak jest nadzieja 🍀🍀🍀
    Może jeszcze się uda zajść w ciąże przed 36 urodzinami 🤞🏻

    o to super, że wszystko ruszyło z powrotem. :) A długo się staracie?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • Madzia123 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 22 maja 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudia.kol wrote:
    Ktoś leczy się w Invikcie?

    jest chyba oddzielny wątek o invikcie

  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 23 maja 2020, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem tutaj nowa. Staramy sie z mezem o kolejne dzieciatko. Na poczatku kwietnia poronilam 😭. Zaczynamy teraz od nowa. Zycze wam wszystkim brzuszkow w niedlugim czasie.

    f2wl2n0amwelqrbt.png
  • Aishkamsterdam Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 maja 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie staraczki. W lipcu płynie mi 36 lat, nigdy nie byłam w ciąży, a testy ciążowe zawsze wychodzą negatywnie. Nie powiem żebym była bardzo zaangażowana tan na 200 % W starania ale to dlatego że obawiam się o moje zdrowie psychiczne myślę że w moim wypadku poświęcenie tak wiele ( metoda in vitro te całe zastrzyki i kontrole lekarskie i cały ten proces- naprawdę podziwiam kobiety które się na to decydują i to nawet kilka razy) A potem brak rezultatu byłby strasznym przeżyciem i nie chciałabym aby brak posiadania dziecka odbierał mi radość z życia nie wiem czy mnie rozumiecie ale bardzo chciałabym zostać mamą naprawdę bardzo ale jednocześnie nie chce aby to był główny cel dla którego żyje. Ja znam swoją głowę i wiem że tylko takie myślenie mnie nie wwala w depresję więc co będzie to będzie A jak nie to też tragedii nie ma najwyżej sobie kotka sprawie jak już będę miała dość 😁po prostu nie chce skupiać się tylko na jednym, bo wtedy stalabymsię toksyczna dla siebie jak i dla męża tak myślę.
    Ok. A teraz przedstawię inne sprawy zdrowotne. Najprawdopodobniej mam PCOS i IO pisze najprawdopodobniej bo to zależy od lekarza jeden to potwierdza drugi nie zauważa ale z objawów by się zgadzało: owłosienie na brodzie i trochę na piersiach otyłość brzuszna, i te nieszczęsne nieregularne miesiączki bywają bardzo dlugiebcykle 35, 40, 60 dni no chyba że biorę dupka to wtedy regularne i bardziej obfite. Ale w tym miesiącu nie brałam to okres się pojawił ale po 37 dniach i jest naprawdę bardzo skapy i wygląda na to że jutro już słuch po nim zaginie o to właśnie mnie martwi bo czy to oznacza że moje endometrium jest słabe i czy mozna to jakoś poprawić np dietetycznie czy myślicie że lepiej byłoby stosować dupka

  • Blondie81 Autorytet
    Postów: 480 617

    Wysłany: 25 maja 2020, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja.
    Trzymam kciuki dziewczyny 🙂

  • wdrodze82 Koleżanka
    Postów: 100 11

    Wysłany: 27 maja 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2023, 10:57

  • Liuliu79 Przyjaciółka
    Postów: 64 75

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, a ja mam pytanie. Czy wysoki poziom AMH przekłada się na jakość komórek jajowych?

    Liuliu79
  • Liuliu79 Przyjaciółka
    Postów: 64 75

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, a ja mam pytanie. Czy wysoki poziom AMH przekłada się na jakość komórek jajowych?
    Hey
    Wysoki poziom amh nie swiadczy o jakosci komorek jedynie o szansie na wyprodukowanie wiekszej ich ilosci i tym samym zwieksza szanse na ciaze

    Pozdrawiam

    Liuliu79
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 8 czerwca 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1510 wrote:
    Dziewczyny, a ja mam pytanie. Czy wysoki poziom AMH przekłada się na jakość komórek jajowych?

    Na jakość nie, tylko na ilość, Ale tu uwaga- ilość pęcherzyków A nie komórek jajowych. Cześć z tych pęcherzyków może być pusta, A część ze złej jakości komórkami...tak więc wysokie AMH to jeszcze nie wszystko :/

  • Klaska Debiutantka
    Postów: 14 4

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a szkoda ;)

  • natalia_nyk Autorytet
    Postów: 321 116

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jaaaaa, jaki wątek! Wprost dla mnie :)) 35+ starania o pierwsze dziecko. To ja tutaj zatrzymam się na dłużej ! Pozdrawiam was wszystkie mocno

‹‹ 1200 1201 1202 1203 1204 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ