Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Ania1602 Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf przykro mi:(
    Jot wiem, pamiętam. Ja już mam dużo mniejszą nadzieję niż przed tą ciążą. Po pierwszym poronieniu miałam dużą nadzieję i wierzyłam, że się uda. Udało się, ale dlaczego znowu to samo?... Teraz nadzieja dużo mniejsza, ale jeszcze jest...

* Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret ja miałam w sobote i w niedziele i poniedziałek miałam wolne. A we wtorek normalnie do pracy poszłam.

Margaret.Se lubi tę wiadomość

• She Wolf Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2015, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka wlasnie nie rozumiem pytan typu: a co zrobisz z psam jak zajdziesz w ciaze? No normalnie oddam do schroniska, bo juz nie beda potrzebne! Sa tepi i nie rozumieja ze zwierzak to czlonek rodziny i u mnie na rownych prawach z innymi jej czlonkami, a o wiele wazniejsze niz wszyscy znajomi razem wzieci :P

Margaret, ja mysle ze nam troche ciezej wyluzowac, bo jest presja czasu, co innego jakby sie mialo 20kilka lat :(

Ania wierze ze Ci jest coraz ciezej. Nawet nie ma takich slow ktore by Cie pocieszyly. Po prostu staraj sie jakos trzymac :*

Ja mam dzisiaj bardzo placzliwy dzien, chociaz myslalam , ze sie trzymam. Pewnie jeszcze bede ryczec jak T wroci z pracy.
    Ale dalam rade zrobic kolejna czesc pracy z matmy, a zaraz robimy na szybko grilla i winko juz do mnie jedzie ze sklepu :D Jutro bedzie bol glowy ;)

aszka, Margaret.Se, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

b3Xi.png
    Encorton, Clexane, Acard, Cyclogest

25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] <3 <3

41 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Margaret.Se Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Aszka wlasnie nie rozumiem pytan typu: a co zrobisz z psam jak zajdziesz w ciaze? No normalnie oddam do schroniska, bo juz nie beda potrzebne! Sa tepi i nie rozumieja ze zwierzak to czlonek rodziny i u mnie na rownych prawach z innymi jej czlonkami, a o wiele wazniejsze niz wszyscy znajomi razem wzieci :P

Margaret, ja mysle ze nam troche ciezej wyluzowac, bo jest presja czasu, co innego jakby sie mialo 20kilka lat :(

Ania wierze ze Ci jest coraz ciezej. Nawet nie ma takich slow ktore by Cie pocieszyly. Po prostu staraj sie jakos trzymac :*

Ja mam dzisiaj bardzo placzliwy dzien, chociaz myslalam , ze sie trzymam. Pewnie jeszcze bede ryczec jak T wroci z pracy.
    Ale dalam rade zrobic kolejna czesc pracy z matmy, a zaraz robimy na szybko grilla i winko juz do mnie jedzie ze sklepu :D Jutro bedzie bol glowy ;)

Wlasnie a u mnie ta czworka z przodu to juz porazka prawie ehhh

Kochana a kto takie durne pytania zadaje o psa? Ja bym odpowiadala jeszcze durniejsza odpowuedzia ze uspie. Ludzie mozg gdzies po drodze gubia w swoim zyciu. Chcialabym psiaka i dzidzie i ehhhh koncze bo ...

MoBo, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 czerwca 2015, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf no własnie mnie pytali dalsi znajomi, bo bliżsi to wiedzą ze nie ma szans :) żebym sie kota pozbyła. Nie płacz zajdziesz zobaczysz :)

milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

• Lore Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie zapełniam czas planowaniem urlopu do którego zostało mi tylko 46 dni :D Ale powiem wam, że to działa,rozmyślam co mam wybrać z mojej opasłej szafy a nie czy mam objawy, czy jestem w ciąży czy nie jestem. Fajnie tak się odstresować ;)
    Nie przypuszczałam, że doświadczę tego tzw. "luzu" a jednak ;)

Margaret.Se, MoBo, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

I will live my life!!!
  • Margaret.Se Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Ja sobie zapełniam czas planowaniem urlopu do którego zostało mi tylko 46 dni :D Ale powiem wam, że to działa,rozmyślam co mam wybrać z mojej opasłej szafy a nie czy mam objawy, czy jestem w ciąży czy nie jestem. Fajnie tak się odstresować ;)
    Nie przypuszczałam, że doświadczę tego tzw. "luzu" a jednak ;)

To zazdroszczę tego luzu i tych zblizających się wakacji :) ja w tym roku juz miałam 4miesieczne wakacje heheh a teraz robota i niestety laby już brak

serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Lore Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Połowa roku a ja mam cały urlop jeszcze, ciekawe kiedy będzie mi dane go wybrać ;)

I will live my life!!!
  • Ania1602 Autorytet

Wysłany: 16 czerwca 2015, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Połowa roku a ja mam cały urlop jeszcze, ciekawe kiedy będzie mi dane go wybrać ;)
    Za 46 dni:)
    Ja idę za dwa tygodnie na urlop, ale trochę się go boję. Więcej wolnego czasu do rozmyślania...

* Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 czerwca 2015, 22:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedzę na wolnym i każdy mówił że się bedę nudzić i trochę faktycznie się nudze, ale nie jest najgorzej :)

Margaret.Se, Eltasz, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

• Lore Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2015, 08:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    A ja siedzę na wolnym i każdy mówił że się bedę nudzić i trochę faktycznie się nudze, ale nie jest najgorzej :)
    Oj jak ja bym się ponudziła tak :3

MoBo, aszka, milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie mi jest głownie niedobrze, takze w pracy i tak bym nie dała rady.

milka1, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

• Eltasz Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby u mnie się udało , to od razu ide na L4. W pracy mam za dużo czynników ryzykownych. No i już tez mam ochotę odpocząć trochę od roboty ;)

aszka, milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

Eltasz
  • Eltasz Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po insemce poszłam na nocke, dziewczyny w robocie na mnie nakrzyczały że wogóle przyszłam O.o

MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

Eltasz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Jakby u mnie się udało , to od razu ide na L4. W pracy mam za dużo czynników ryzykownych. No i już tez mam ochotę odpocząć trochę od roboty ;)
    i masz racje, ja tez prawie od razu poszłam na l4. Nie ma co sie meczyc w pracy trzeba myslec o swoim zdrowiu i samopoczuciu, tym bardziej ze musisz w pracy pomagac fizycznie. U mnie niby fizycznie nie było, ale jak dzieciak dostawał ataku i bił, pluł, wrzeszczał to trzeba było przytrzymac, takze u mnie tez jakby sa to uciazliwe warunki pracy...i mimo ze mi nudnawo to przynajmniej spokojnie.

Eltasz, milka1, MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

• Lore Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2015, 11:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zaraz na L4 pędzę, nie będę przecież w ciąży przerzucała pół tony towaru :/ podziwiam dziewczyny które w handlu z brzuchem zasuwają

Eltasz, milka1, MoBo, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

przede wszystkim trzeba myśleć o swoim zdrowiu i samopoczuciu, także w takich sytuacjach L4 to podstawa. Co innego jak praca jest mało wymagająca i mało stresujaca (nie wiem czy są takie). Ale znam ludzi, którzy się nie przejmują i nie ulegają łatwo stresowi, ja z kolei jestem podatna na stres i szybko się denerwuję.

Myślcie przede wszystkim o sobie!

Co do zwierząt (sama mam zwierzyniec, tylko psa mi brakuje, bo od śmierci ostatniego jeszcze nie nabrałam siły na przybycie nowego) to nigdy nie słyszałam, żeby ktoś mówił o pozbyciu się psa, bo ciąża? Kot, słyszałam, chodzi o toksoplazmozę, ale tu nie chodzi o samego kota a jego odchody, więc ja zwyczajnie czyszczenie kuwety przekazałam mojemu. Uważać eż trzeba na jego ślinę i lepiej częściej myć ręce po zabawie z kotem. A tym można się też zarazić na wiele innych sposobów jak surowe mięso a nawet źle umyte jabłko! U mnie testy wyszły bardzo dobrze na szczęście.
    Poza tym, dziecko lepiej się rozwija jak od małego ma styczność ze zwierzętami.
    Ludzie tak mówią z niewiedzy mim zdaniem, albo zwykłej niechęci i zazdrości.

Eltasz, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

• MoBo Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bede pracowac do zasranej smierci + 3 miechy macierzynskiego :(

Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:

MoBo, a Ty chyba zaraz chatkę swoją będziesz urządzać ??? Proszę tutaj myśleć o pozytywnych aspektach swojego życia :-)

MoBo lubi tę wiadomość

• Eltasz Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    masakra jakaś :/

Moja siostra tak pracowała w dwóch ciążach. (w biurze) mówiła że stresy ogromne bo odpowiedzialna za jakies tam zamówienia na kupę kasy. Teraz to się wszystko odbija, ma jakąś depreche bidusia i siedzi na wolnym. Na moje szczęście przylatuje do PL z dzieciakami 30.06 :D

MoBo, milka1, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

Eltasz
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego