X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nosz cholerka :( :( :(

    I will live my life!!!
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Mobo nie, nie za szybko. Po prostu jakis test byl do dupy. Mam nauczke zeby nie doszukiwac sie cieni.

    Pierdzielone testy! Tulam <3

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w życiu nie zrobię chyba testu wcześniej niż po terminie @ takie rozczarowania to straszny ból, będę sobie cierpliwie czekać chociaż łatwe to nie jest

    I will live my life!!!
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sche Wolf tak strasznie mi przykro :( tulam :*

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kochane sorki, dopiero wstalam. Niestety beta negatywna. Pierwszy raz test mnie zrobil w konia. Nigdy wczesniej nie mialam bladziocha :(

    kuźwa, ja byłam pewna i tak mocno kciuki trzymałam... :-(

    MoBo lubi tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    Eltasz, tylko nic nie zdradzaj, bo ja jeszcze przed ostatnim odcinkiem ostatniej serii ;)

    zabieram się za 10 odc. 5 serii !!!

    MoBo lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chyba takie stare, że komunę pamiętamy i z sentymentu lubimy postać w kolejce :D

    Eltasz, MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, passa jest dobra. Tylko trochę cierpliwości i każdej się uda ( ciekawe czy ja nie będe wyła po badaniach O.o )

    She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf przykro mi :(


    Do mnie zadzownila kolezaka ze jej ojciec umarł. Przyjechał do Wawy do szpitala i po operacji umarł, dosłownie jak moj prawie kiedys ojciec. I niby w szpitalach lecza...

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam tak chora w dni płodne, że marne szanse. Dlatego z takim spokojem podchodzę do tego w tym miesiącu :)Jedyny objaw jaki mam to chęć na ziemniaki w każdej postaci :D

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Ja byłam tak chora w dni płodne, że marne szanse. Dlatego z takim spokojem podchodzę do tego w tym miesiącu :)Jedyny objaw jaki mam to chęć na ziemniaki w każdej postaci :D

    Tylko nie o zarciu bo glodnam jak wilk :P jeszcze 21 minut...uuufff dam rade

    Lore, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    She wolf przykro mi :(


    Do mnie zadzownila kolezaka ze jej ojciec umarł. Przyjechał do Wawy do szpitala i po operacji umarł, dosłownie jak moj prawie kiedys ojciec. I niby w szpitalach lecza...

    Okropne :(

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze my cos nie tak robimy z tym zachodzeniem??? e73387fa33a79c9cm.jpg

    Szlak go wie O.o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 11:51

    aszka, She Wolf, Margaret.Se, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. No coz. Cyc do przodu i trzeba dzialac dalej.
    Musze zaczac sie cieszyc zyciem na nowo, bo ostatnio ciagle chodze smutna, nic mnie nie cieszy, a przeciez nie wiadomo czy to dziecko sie kiedys pojawi a ja marnuje czas na ciagle czytanie forum i wyszukiwanie objawow.
    Ja chce na urlop i teraz tym sie zajme. No i nauka :D

    MoBo, Eltasz, aszka, milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to lekarz po 6 miesiacach powiedział ze trzeba do kliniki, tyle ze u mnie problem ze sluzem, owulka itd, trzeba było troche rzeczy podciagnac. I mial racje :)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Mi to lekarz po 6 miesiacach powiedział ze trzeba do kliniki, tyle ze u mnie problem ze sluzem, owulka itd, trzeba było troche rzeczy podciagnac. I mial racje :)

    U nas dopiero po roku a i to ciagnie sie cholenie. Ja tez mam malo sluzu, ale poza tym wyniki mam jak malolata. Jedyne co, to chce zeby zrobili mi HSG, na ktore czekam.
    Dzis dzwonilam do kliniki i znowu automatyczna sekretarka. Nagralam sie znowu i poczekam kilka dni. Jak nie oddzwonia to zloze oficjalna skarge u derekcji szpitala. To napewno pomoze. Tutaj jak sie nie tupnie noga to nic nie zalatwi.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Dzieki dziewczyny. No coz. Cyc do przodu i trzeba dzialac dalej.
    Musze zaczac sie cieszyc zyciem na nowo, bo ostatnio ciagle chodze smutna, nic mnie nie cieszy, a przeciez nie wiadomo czy to dziecko sie kiedys pojawi a ja marnuje czas na ciagle czytanie forum i wyszukiwanie objawow.
    Ja chce na urlop i teraz tym sie zajme. No i nauka :D

    She Wolf ciezko jest czasem oddzielic i kazda z nas tak ma.
    Ja tez tak mysle, ze do konca swoich cykli nie chce rozgoryczona chodzic.
    Ja sobie psa na pocieche wlasnie szukam :)
    Siedze tu bo normalnie nie mam se z kim pogadac czy sluz taki czy sraki, kolezanki wszystkie dzieciate bez wiekszych problmow wiec jak cos wspomne (bo sie pytaja) to sie konczy na zalowaniu a po co mi to.
    Mysle, ze jak tak totalnie sie ma dosc to wtedy przychodzi wlasnie ten 'luz' co to kazdy radzi :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 13:43

    She Wolf, Eltasz, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    She Wolf ciezko jest czasem oddzielic i kazda z nas tak ma.
    Ja tez tak mysle, ze do konca swoich cykli nie chce rozgoryczona chodzic.
    Ja sobie psa na pocieche wlasnie szukam :)
    Siedze tu bo normalnie nie mam se z kim pogadac czy sluz taki czy sraki, kolezanki wszystkie dzieciate bez wiekszych problmow wiec jak cos wspomne (bo sie pytaja) to sie konczy na zalowaniu a po co mi to.
    Mysle, ze jak tak totalnie sie ma dosc to wtedy przychodzi wlasnie ten 'luz' co to kazdy radzi :P

    Ja mam dwa psy i na nie przelewam cala milosc. A szczegolnie na mlodsza. Moj T czasem sie wkurza ze jej na wszystko pozwalam i jest rozpieszczona jak dziadowski bicz. Ludzie sie pewnie ze mnie smieja ze psiara, no ale nie kazdy ma tyle szczescia, zeby miec pelna rodzine.
    Ja tez tu dlatego jestem, bo nie chce zawracac innym dupy, zreszta raczej to nikogo nie obchodzi. Kazdy ma swoje zycie i nie moge oczekiwac ze mnie zrozumieja, bo ja pewnie tez bym nie zrozumiala.
    Ciekawe czy ten luz w koncu przyjdzie. Jakos w to nie wierze, no ale szczerze mowiac mam totalnie dosc. Mam teraz okres buntu i zlosci na Boga. Jak nie to nie, laski bez! Lepiej niech pijaczki rodza dzieciaki i je glodza a takie ktore bylyby najlepszymi matkami na swiecie, niech sie staraja do usranej smierci. Taka ta natura jest przewrotna. I w dupie to mam!
    Amen

    MoBo, milka1, aszka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kota. Moj maz nie znał kotów i ich nie lubił. Odkąd ze mna sie zaczłą spotykac to musial kota zaakceptowac.Teraz za kotem przepada, chociaz tez zazdrosny, bo ja tez pozwalam na prawie wszystko. Kot teraz wie ze mnie nie wolno ruszac, jest to bardzo rozumny zwierzak, kładzie sie delikatnie koło mnie, nie wciska sie jak kiedys robił. Dodatkowo u mnie wiele znajomych sie pytało czy oddam bo zaszłam w ciaze, nie, nie oddam. Kot to mój członek rodziny :) i nie zamierzam sie go pozbywac.

    MoBo, She Wolf, milka1 lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Dzieki dziewczyny. No coz. Cyc do przodu i trzeba dzialac dalej.
    Musze zaczac sie cieszyc zyciem na nowo, bo ostatnio ciagle chodze smutna, nic mnie nie cieszy, a przeciez nie wiadomo czy to dziecko sie kiedys pojawi a ja marnuje czas na ciagle czytanie forum i wyszukiwanie objawow.
    Ja chce na urlop i teraz tym sie zajme. No i nauka :D


    She moja kochana mam to samo, wszystko mnie wkurza malo cieszy i tylko mysle czy w koncu sie udalo.

    Aszka a po insemce to trzeba odpoczywac ze tak poszlas na zwolnienie od razu?

    MoBo lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ