X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :*
    Jak po weekendzie?
    U nas w sobote byla okropna pogoda, wiec siedzielismy w domu przy piwku, a wczoraj pojechalismy do takiego wielkiego parku. Mamy go pod nosem, a juz z 10 lat tam nie bylam. Bylo chyna ponad 100 saren w jednym miejscu, psy sie wpatrywaly jak zahipnotyzowane, choc w naszym innym parku widzimy sarnu za kazdym razem. Poazilismy a potem zrobilismy grilla i znowu kilka piwek, no i po weekendzie.
    Teraz musze dokonczyc ta prace z matmy i wyslac jutro. Strasznie mi sei nie chce :( Pogoda do dupy, juz mam dosc tego Londynu :( W tym roku jeszcze lata nie bylo :(

    Eltasz, kiedy robisz test? Nie moge sie doczekac :D

    Aszka, biedna, obys mogla tego ciasta pojesc :*

    Mobo, wylenilas sie przez weekend?
    Miesiac czekasz na materac? Myslalam, ze tylko tutaj trzeba swoje odczekac ze wszystkim ;)

    Margaret, ja tez juz mam dosc odmawiania sobie wszystkiego. Tak to do usranej smierci nie bede sie cieszyc zyciem, tylko wsystko bedzie podpozadkowane ewentualnej ciazy, ktorej nie ma! Nie bede sobie niczego odmawiac, bo to chore i tylko sie stresuje.

    Ale tu cisza! 5 minut zajelo mi nadrabianie :P

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Hej Kochane :*
    Jak po weekendzie?
    U nas w sobote byla okropna pogoda, wiec siedzielismy w domu przy piwku, a wczoraj pojechalismy do takiego wielkiego parku. Mamy go pod nosem, a juz z 10 lat tam nie bylam. Bylo chyna ponad 100 saren w jednym miejscu, psy sie wpatrywaly jak zahipnotyzowane, choc w naszym innym parku widzimy sarnu za kazdym razem. Poazilismy a potem zrobilismy grilla i znowu kilka piwek, no i po weekendzie.
    Teraz musze dokonczyc ta prace z matmy i wyslac jutro. Strasznie mi sei nie chce :( Pogoda do dupy, juz mam dosc tego Londynu :( W tym roku jeszcze lata nie bylo :(

    Eltasz, kiedy robisz test? Nie moge sie doczekac :D

    Aszka, biedna, obys mogla tego ciasta pojesc :*

    Mobo, wylenilas sie przez weekend?
    Miesiac czekasz na materac? Myslalam, ze tylko tutaj trzeba swoje odczekac ze wszystkim ;)

    Margaret, ja tez juz mam dosc odmawiania sobie wszystkiego. Tak to do usranej smierci nie bede sie cieszyc zyciem, tylko wsystko bedzie podpozadkowane ewentualnej ciazy, ktorej nie ma! Nie bede sobie niczego odmawiac, bo to chore i tylko sie stresuje.

    Ale tu cisza! 5 minut zajelo mi nadrabianie :P

    Sama se poszla a narzeka, ze cicho :P
    Pieknie sie griluje, pifkuje tylko pozazdroscic :)

    To lezenie nie wyszlo mi zadobrze bo dzis wstalam z bolem plecow :(
    Pierwsza noc bez chlopa a ja ledwom spala.
    wsmarowalam jakas masc i nawet przestalo :)

    Aszka jak masz zachcianke to mysle ze bedzie spoko :)

    Ja mam dzis kolezanki na rosol,w zyciu nie jadly wiec zobaczymy czy beda pluly :P



    milka1, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf dziewczyny pewnie w pracy i dlatego. Zjadłam dwa kawałeczki rany :) A pozniej mnie zemdliło hahaa1.gif ale to i tak dobrze. W Pl tez pogoda do bani, cały tydzień ma padać dopiero od poniedziałku upał ale bez opadów. Też żle ja wole jak jest tak z 23 stopnie, a znowu sie szykują upały. rety.gif Wysyłaj te prace nie marudz :p :) Ale Cie rozumiem mi tez szef przysyła na maila takie tam duperele i muszę to uzupełniac a mi sie tez nie chce. Powodzenia z praca :)

    MoBo bedą ciamkać z radochy ze dobry :) smacznego :) A widzisz było brac materac jak faceta :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 17:07

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz kiedy testujesz? :)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro.Ale czuje ze nic z tego nie będzie. Jestem jeszcze w pracy a od południa boli mnie brzuch @ ;-(

    Eltasz
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zresztą temp tez tyłka nie urywa ech..
    trzeba będzie się przygotować na następną iui.

    Eltasz
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mobo no poszlam, ale mialam powod :P
    A czemu maja nie lubic rosolu? Przeciez to smaczna zupka, ledwie juz pamietam jak smakuje, bo juz od 3 lat jestem rybozerca :P

    Aszka, ale mi narobilas ochote na ciach, tyle za ja nie umiem piec :( na szczescie kupilam orzechowe, to sobie zjem pozniej.
    A mialam sie odchydzac :P To wina mojego T! Ja go nie powinnam brac na zakupy, bo kupilismy za duzo slodkosci, a jak ide sama to nawet kolo takich polek nie przystaje ;)

    Eltasz, ja i tak trzymam kciuki :*

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Zresztą temp tez tyłka nie urywa ech..
    trzeba będzie się przygotować na następną iui.
    u mnie tez niska była, po letro. Testuj -powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Mobo no poszlam, ale mialam powod :P
    A czemu maja nie lubic rosolu? Przeciez to smaczna zupka, ledwie juz pamietam jak smakuje, bo juz od 3 lat jestem rybozerca :P

    Aszka, ale mi narobilas ochote na ciach, tyle za ja nie umiem piec :( na szczescie kupilam orzechowe, to sobie zjem pozniej.
    A mialam sie odchydzac :P To wina mojego T! Ja go nie powinnam brac na zakupy, bo kupilismy za duzo slodkosci, a jak ide sama to nawet kolo takich polek nie przystaje ;)

    Eltasz, ja i tak trzymam kciuki :*
    ja to w ogóle nie lubie ani gotować ani piec, ale umiem i robię. Rodzina i znajomi chwalą chyba dlatego, żebym nie przestała :D Nie odchudzaj sie, jak kobieta ma pupke i piersi to jest ładniejsza od chudej szkapy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 19:44

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam słodycze. Gdzieś od marca starałam się ograniczać, trochę dla zdrowia, trochę ze względu na starania, trochę ze względu na nadmiar kg. Jednak od poronienia znowu za mną tak chodzą słodycze, tak że nie mogę się opanować. Natomiast alkohol może dla mnie nie istnieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 20:51

    aszka, MoBo lubią tę wiadomość

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • sylwia1977 Debiutantka
    Postów: 7 7

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ostatnio pisalam ze clo rozwalilo mi cykl, lekarka zalecila go od 11 dnia cyklu- podobno za pozno.
    A ty niespodzianka w weekend testy pozytywne, a dzisiaj lekarka potwierdzila ciaze.
    Usg za dwa tygodnie powtorka, bo przez to moje rozwalenie cyklu ( dwa razy @ z przerwa tygodniowa) niewiadomo czy 5 czy 6 tydzien.
    Troche sie boje bo 7 lat temu mialam ciaze pusta.

    Ale mysle ze cuda bywaja, mam 38 lat, jestem 16 lat po raku wezlow chlonnych, chemioterapi, radioterapi, 7 lat po poronieniu.

    milka1, aszka, Margaret.Se, Eltasz, MoBo lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki :)

    She powiem Tobie szczerze ze ja mam dosyc powoli wszystkiego, niestety. Jestem pewna ze znowu przylezie @ i jakos juz nadziei nie mam, chce mi sie tylko ryczec na samą mysl ze przeciez i tak nic nie wyjdzie :( ehhhh

    Aszka uwielbiam ciasto i słodycze :) własnie zjadłam słoik nutelli 350g :D

    MoBo nasmaruj sie ta maścia tez na noc kochana :)

    Eltasz chciałam napisać ranno pod twoim wykresem a napisałam pod MoBo wykresem, tak to jest jak się człowiek spieszy to głupoty robi :)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1977 wrote:
    Hej dziewczyny, ostatnio pisalam ze clo rozwalilo mi cykl, lekarka zalecila go od 11 dnia cyklu- podobno za pozno.
    A ty niespodzianka w weekend testy pozytywne, a dzisiaj lekarka potwierdzila ciaze.
    Usg za dwa tygodnie powtorka, bo przez to moje rozwalenie cyklu ( dwa razy @ z przerwa tygodniowa) niewiadomo czy 5 czy 6 tydzien.
    Troche sie boje bo 7 lat temu mialam ciaze pusta.

    Ale mysle ze cuda bywaja, mam 38 lat, jestem 16 lat po raku wezlow chlonnych, chemioterapi, radioterapi, 7 lat po poronieniu.
    gratuulacje :) Myśl pozytywnie, nie nakrecaj sie negatywnymi myslami. Wiem ze to nie jest łatwo, ale próbuj.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Sylwia!!! Witaj w kolejce ciążowych :-)

    Nie martw się na zapas i myśl pozytywnie! Życzę dużo zdrowia :-))))))

    aszka, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Ja uwielbiam słodycze. Gdzieś od marca starałam się ograniczać, trochę dla zdrowia, trochę ze względu na starania, trochę ze względu na nadmiar kg. Jednak od poronienia znowu za mną tak chodzą słodycze, tak że nie mogę się opanować. Natomiast alkohol może dla mnie nie istnieć.
    u mnie podobnie, a likier lubisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Hej Dziewczynki :)

    She powiem Tobie szczerze ze ja mam dosyc powoli wszystkiego, niestety. Jestem pewna ze znowu przylezie @ i jakos juz nadziei nie mam, chce mi sie tylko ryczec na samą mysl ze przeciez i tak nic nie wyjdzie :( ehhhh

    Aszka uwielbiam ciasto i słodycze :) własnie zjadłam słoik nutelli 350g :D

    MoBo nasmaruj sie ta maścia tez na noc kochana :)

    Eltasz chciałam napisać ranno pod twoim wykresem a napisałam pod MoBo wykresem, tak to jest jak się człowiek spieszy to głupoty robi :)
    a kiedy idziesz do tego lekarza, 25 czerwca?

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz gratulacje rocznicy divers2351.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 21:44

    Eltasz, MoBo lubią tę wiadomość

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    u mnie podobnie, a likier lubisz?
    Lubię słodkie alkohole, typu likier, słodkie wino itp., ale bez nich też mogę się obyć.

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1977 wrote:
    Hej dziewczyny, ostatnio pisalam ze clo rozwalilo mi cykl, lekarka zalecila go od 11 dnia cyklu- podobno za pozno.
    A ty niespodzianka w weekend testy pozytywne, a dzisiaj lekarka potwierdzila ciaze.
    Usg za dwa tygodnie powtorka, bo przez to moje rozwalenie cyklu ( dwa razy @ z przerwa tygodniowa) niewiadomo czy 5 czy 6 tydzien.
    Troche sie boje bo 7 lat temu mialam ciaze pusta.

    Ale mysle ze cuda bywaja, mam 38 lat, jestem 16 lat po raku wezlow chlonnych, chemioterapi, radioterapi, 7 lat po poronieniu.


    Gratulejszyn Sylwia :D super wiadomosć :D

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1977 wrote:
    Hej dziewczyny, ostatnio pisalam ze clo rozwalilo mi cykl, lekarka zalecila go od 11 dnia cyklu- podobno za pozno.
    A ty niespodzianka w weekend testy pozytywne, a dzisiaj lekarka potwierdzila ciaze.
    Usg za dwa tygodnie powtorka, bo przez to moje rozwalenie cyklu ( dwa razy @ z przerwa tygodniowa) niewiadomo czy 5 czy 6 tydzien.
    Troche sie boje bo 7 lat temu mialam ciaze pusta.

    Ale mysle ze cuda bywaja, mam 38 lat, jestem 16 lat po raku wezlow chlonnych, chemioterapi, radioterapi, 7 lat po poronieniu.
    Gratulacje:) Staraj się myśleć pozytywnie.

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ