X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. My wczoraj bylismy na grilu . Smialam sie ze moj pije drinka a mnie zaczyna sie w glowie krecic. Potem juz bylo jeszcze gorzej ,takie mnie zimno dopadlo ze 2 polary nie pomogly. Jakąś cchoroba sie przyczepila. Dzis wszystko mnie boli ;-(
    To bedzie ciężki dzien....

    Margaret.Se, She Wolf lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Hej. My wczoraj bylismy na grilu . Smialam sie ze moj pije drinka a mnie zaczyna sie w glowie krecic. Potem juz bylo jeszcze gorzej ,takie mnie zimno dopadlo ze 2 polary nie pomogly. Jakąś cchoroba sie przyczepila. Dzis wszystko mnie boli ;-(
    To bedzie ciężki dzien....

    Eltasz niektóre dziewczyny tak miały przed tym jak okazało się ze są w ciąży. Łamanie w kościach i zimno. Oby oby trzymam kciuki <3

    Eltasz, aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Cześć jak tam dziś u Was? Ja na razie siedzę głodna, tak mnie ciaga na wymioty i mam mdłosci, ze nic nie moge zjeść. Mam nadzieje ze w razie czego mnie atrakcja szpitala ominie w tym sensie. Ładna pogoda widać za oknem, chyba taka w miarę :)

    Probowalas B6 do 50 mg? Ponoć pomaga na mdłości.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmierzylam temp i 36,9 potem 37 a moj krzyczy: od mierzenia temperatury w ciaze się nie zachodzi. ... jak on nic nie rozumie ;-)

    MoBo, aszka, Margaret.Se, milka1 lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja leeeezzzeeee :) za oknem leje wiec pogoda sprzyjająca lenistwo. Naszło mnie wczoraj na zupę z kurzego trupa (rosół) wiec zaraz będę nastawiać :)

    Po długich 4 tygodniach szukania materaca do spania w końcu wczoraj kupiliśmy :) ufffff
    Wiem ciężko wam będzie zrozumieć jaki to był problem dla nas, ale po łącznych 6 godzinach leżenia w sklepach i 7 różnych sklepach + pewno kolejnych 10 godzinach czytania opini mam W KOŃCU cholerny problem z głowy :P uffffff
    No teraz jeszcze musze na niego poczekać miesiąc i później będę spać jak w niebie - mam nadzieje :)

    Eltasz, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Probowalas B6 do 50 mg? Ponoć pomaga na mdłości.
    tak biore w witaminach i dodatkowo z magnezem i nic ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Zmierzylam temp i 36,9 potem 37 a moj krzyczy: od mierzenia temperatury w ciaze się nie zachodzi. ... jak on nic nie rozumie ;-)
    :D powiedz mu ze mu zaraz zmierzysz od tyłu jak sie bedzie wtracał :D

    Eltasz, Lore lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    A ja leeeezzzeeee :) za oknem leje wiec pogoda sprzyjająca lenistwo. Naszło mnie wczoraj na zupę z kurzego trupa (rosół) wiec zaraz będę nastawiać :)

    Po długich 4 tygodniach szukania materaca do spania w końcu wczoraj kupiliśmy :) ufffff
    Wiem ciężko wam będzie zrozumieć jaki to był problem dla nas, ale po łącznych 6 godzinach leżenia w sklepach i 7 różnych sklepach + pewno kolejnych 10 godzinach czytania opini mam W KOŃCU cholerny problem z głowy :P uffffff
    No teraz jeszcze musze na niego poczekać miesiąc i później będę spać jak w niebie - mam nadzieje :)
    wiadomo sen na dobrym materacu to podstawa i nie tylko sen ;)

    MoBo, Eltasz lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    wiadomo sen na dobrym materacu to podstawa i nie tylko sen ;)

    Widzisz kotek i tu też był problem bo ja chciałam materac który dostosowuje się do twojego ciała (tempur) ale słabo się na nich bzyka bo nie ma on takiej sprężystości jak normalne i tylko się w nim mocniej i mocniej zatapia podczas akcji. Wiec wybraliśmy dwa różne żebym ja miała co chce i mój partner tez, a bzykanko będzie musiało być na jego połowce :P

    Eltasz, Margaret.Se, aszka lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Widzisz kotek i tu też był problem bo ja chciałam materac który dostosowuje się do twojego ciała (tempur) ale słabo się na nich bzyka bo nie ma on takiej sprężystości jak normalne i tylko się w nim mocniej i mocniej zatapia podczas akcji. Wiec wybraliśmy dwa różne żebym ja miała co chce i mój partner tez, a bzykanko będzie musiało być na jego połowce :P


    Bzykanko nie musi byc wcale na materacu :D tyle miejsca w domu ze materac robi się zbędny :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2015, 12:48

    aszka, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziwczynki :)
    Ja wczoraj byłam chwilke na tych wiankach nad wisłą, nie lubbie takich imprez bo wiecej w niej chołoty niz dobrej zabawy, no ale umówilismy sie ze znajomymi ale po chwili uciekliśmy dalej do kanjpki :) wypiłam wczoraj jedno piwko, stwierdziłam ze koniec celibatu z % bo to i tak jak widac nic nie daje :(. Ostatnio na urodziny mojego tez było jedno piwko a wczesniej wiele miesiecy zero %. Prosto po pracy w summie spontanicznie umówilismy z tymi znajomymi i byłam tak głodna ze piersze co zrobiłam na tych wiankach to kupno wielkiej kiełbasy i frytek, okazało się ze byłam tak głodna ze zjadłam swoja i mojego porcje hahahha jadłam jakbym w zyciu kiełbasy nie widziała hahahhaha

    Lore, aszka, MoBo, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Zmierzylam temp i 36,9 potem 37 a moj krzyczy: od mierzenia temperatury w ciaze się nie zachodzi. ... jak on nic nie rozumie ;-)


    Zaszybowałas ostro :D zazdraszczam normalnie :P

    MoBo lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Hej dziwczynki :)
    Ja wczoraj byłam chwilke na tych wiankach nad wisłą, nie lubbie takich imprez bo wiecej w niej chołoty niz dobrej zabawy, no ale umówilismy sie ze znajomymi ale po chwili uciekliśmy dalej do kanjpki :) wypiłam wczoraj jedno piwko, stwierdziłam ze koniec celibatu z % bo to i tak jak widac nic nie daje :(. Ostatnio na urodziny mojego tez było jedno piwko a wczesniej wiele miesiecy zero %. Prosto po pracy w summie spontanicznie umówilismy z tymi znajomymi i byłam tak głodna ze piersze co zrobiłam na tych wiankach to kupno wielkiej kiełbasy i frytek, okazało się ze byłam tak głodna ze zjadłam swoja i mojego porcje hahahha jadłam jakbym w zyciu kiełbasy nie widziała hahahhaha
    to ładnie sie najadłas :)

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Widzisz kotek i tu też był problem bo ja chciałam materac który dostosowuje się do twojego ciała (tempur) ale słabo się na nich bzyka bo nie ma on takiej sprężystości jak normalne i tylko się w nim mocniej i mocniej zatapia podczas akcji. Wiec wybraliśmy dwa różne żebym ja miała co chce i mój partner tez, a bzykanko będzie musiało być na jego połowce :P
    wiesz ja to rozumiem, bo my z mezem spimy na tym samym łozku, ale mamy dwie kołdry. Z tego powodu ze on w nocy sie zawija i ja lezałam na golasa i marzłam, a teraz mam swoją i przynajmniej mi ciepło :D

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    wiesz ja to rozumiem, bo my z mezem spimy na tym samym łozku, ale mamy dwie kołdry. Z tego powodu ze on w nocy sie zawija i ja lezałam na golasa i marzłam, a teraz mam swoją i przynajmniej mi ciepło :D


    Hehehe to u nas jest na odwrót :D ja zabieram kołdre a mój marznie na maxa :P

    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret jakby ten celibat procentowo - fast foodowy miał służyć to by już dawno cioNze były :P

    Margaret.Se, aszka, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Margaret jakby ten celibat procentowo - fast foodowy miał służyć to by już dawno cioNze były :P


    Pod wykresem codziennie sa porady dnia i srutu tutu pierdy z drutu piszą, nie jedz tego, jedz to, nie pij tego, pij to. Człowie chory psychicznie bo juz traci nadzieje to wszystko bierze pod uwagę a tu daje tyle co pieprzenie o "Szopenie" :P

    MoBo, aszka, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    A ja dzis poleciałam na badanie toxo, taka jedna dziewczyna z innego forum gdzie czasami piszę nie miała zadnych zwierzaków i sie okazało ze ma toxo, dostaje zastrzyki w ciązy. Teraz jej robili amniopunkcję. Czeka na wynik czy dziecko zarazone (ponad 2 tyg, bo wysłali do Wawy u niej nie badają). I u mnie wynik -negatywny uff a ja całe zycie z kotami itd. Miałam czekac do lipca na darmowe ale jednak wydałam te 100 zł i wiem ze ok :)


    na tym się nie oszczędza, zdrowie dziecka teraz najważniejsze! Mi od razu dała skierowanie na toxoplazmozę, im szybciej, tym lepiej, bo dla dziecka może być t bardzo niebezpiecznie.

    Kupiłam fajną książkę, sprawdź, bo polecam - "księga ciąży" Martha Sears i William Sears.

    Margaret.Se, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    na tym się nie oszczędza, zdrowie dziecka teraz najważniejsze! Mi od razu dała skierowanie na toxoplazmozę, im szybciej, tym lepiej, bo dla dziecka może być t bardzo niebezpiecznie.

    Kupiłam fajną książkę, sprawdź, bo polecam - "księga ciąży" Martha Sears i William Sears.
    wiesz ja chodze do kliniki u mnie jest troche inaczej bo oni maja takie procedury ze te badania krew, itd dopiero daja jak sie skonczy 1 trymestr, ale i tak kilka zrobiłam wczesniej czyli własnie morofologia, toxo itd. Zerkne dzieki za polecenie :)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny robie ciasto :) Mam taka ochote na ciasto, na inne jakies słodycze nie, tylko na ciasto. Mam nadzieje ze go spróbuje i nie skończe w wc :)

    MoBo, She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ