X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Aga39 Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 23 października 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    A ja już zapisałam się do kliniki. Termin pierwszej wizyty dopiero 30 grudnia:( Nie wiedziałam , że terminy takie odległe. No ale do 30-tego można odłożyć jeszcze troszkę kasy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga39 wrote:
    Hej Dziewczyny!
    A ja już zapisałam się do kliniki. Termin pierwszej wizyty dopiero 30 grudnia:( Nie wiedziałam , że terminy takie odległe. No ale do 30-tego można odłożyć jeszcze troszkę kasy:)
    hej, ale myslisz o in vitro czy tak na wizyte?

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 24 października 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam moje wyniki hormonów, wszystkie oprócz prolaktyny w normie. Ucieszyłam się, że FSH w normie, a tu prolaktyna, czyli jak nie urok to sr.....

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Odebrałam moje wyniki hormonów, wszystkie oprócz prolaktyny w normie. Ucieszyłam się, że FSH w normie, a tu prolaktyna, czyli jak nie urok to sr.....
    ale to dostaniesz dostinex albo bromka i zbijesz, a prolaktyne robilas sama, czy tez z obciazeniem?

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 25 października 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka robiłam samą, norma nie jest dużo przekroczona, ale jest. Wynik 28,1 przy normie do 23,3. Pewnie sama spadnie...

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • Aga39 Debiutantka
    Postów: 14 3

    Wysłany: 25 października 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    hej, ale myslisz o in vitro czy tak na wizyte?
    hej! o in vitro na razie nie myślałam , mam nadzieję , że obejdzie się bez tego! Tak w ogóle to mam bardzo mało badań i mam nadzieję , że doktor z kliniki będzie wiedział jakie zlecić żeby ustalić przyczynę tych moich "pustych jaj płodowych":(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    aszka robiłam samą, norma nie jest dużo przekroczona, ale jest. Wynik 28,1 przy normie do 23,3. Pewnie sama spadnie...
    oby :)


    Aga raczej powinien dobrze poprowadzic ja tez ide na wizyte do kliniki, sie okaze co mi powie.

    Aga39 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    A ja właśnie jestem po pierwszej iui. Teraz czekam na efekty, długie dwa tygodnie. Mam 37 lat.

    MoBo, Aga39 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shabeel wrote:
    Hej.
    A ja właśnie jestem po pierwszej iui. Teraz czekam na efekty, długie dwa tygodnie. Mam 37 lat.
    hej powodzenia, oby sie udalo :)

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 27 października 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shabeel wrote:
    Hej.
    A ja właśnie jestem po pierwszej iui. Teraz czekam na efekty, długie dwa tygodnie. Mam 37 lat.

    Trzymam kciuki i powodzenia życzę!

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Sol Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 29 października 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Kobietki mam 30 d.c. i odrobinę "brudzę" :/ Przypomnę, że czekam na okres, by zrobić badania. Mam nadzieję, że przyjdzie jutro, wtedy badania zrobię w piatek, a do lekarza na usg i z wynikami pójdę 5 d.c. Zaczynam się denerwować. Mąż zrobił badania wczoraj, ale nie kazałam mu odbierać by się niepotrzebnie nie denerwować, niech lekarz się wypowie, bo ja może niepotrzebnie sobie coś ubzduram i tylko będę sie martwić a tak lekarz na świeżo oceni sytuację.
    Wracając do "brudzenia" to wychodzi mi z wykresu, że mam na pewno za krótką fazę lutealną (wychodziłoby, że jestem 10 dni po owulacji - sugestia lekarza że owulacja jeśli wystąpi, to około 19-21 dnia cyklu i tak mi wychodzi z wykresu)
    No nic, czekam na ten okres i wtedy do dzieła....zacznę zapewne od stymulacji i monitoringu...o ile żołnieżyki męża będą w miare dobre, by przygotować się do inseminacji.
    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2014, 15:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sol moze to na zagniezdzenie? Aby tak bylo.

    MoBo, Shabeel lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sol - przy monitoringu wyjdzie kiedy masz owu i jak z tymi fazami cyklu.
    A rozkręciła się @?

  • Sol Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 30 października 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    aszka ... hmm tak sobie własnie wczoraj myslałam, ale chyba nie, dziś już plamię więcej, ale coś się cholera nie chce się rozkręcić, temp. 36,6 więc na pewno @ przyjdzie... oby szybko bo jutro chcę te badania zrobić.

    Shabeel ... tak wiem, ale teraz wyszła dokładnie tak jak ocenił lekarz robiąc mi usg w 8 d.c. stwierdził, że pęcherzyki małe, brak dominującego, ale że może coś z tego będzie między 19-21 d.c. Szczerze? to chyba zazwyczaj tak miałam a ja usilnie bardziej się starałam w środku cyklu skoro cykle 28-32 dniowe od około 4 lat (czyli po poprzednim leczeniu) Nie wiem czy dam radę umówić się na jutro już na wizytę i usg, by zacząć stymulację, lekarz napisał by to było najpóźniej 5 d.c. więc przypadnie w poniedziałek jak się @ rozkręci. Cholercia, zawsze jak przyszła to z wielkim hukiem a dziś od rana nie chce się rozbujać.... Wiem marudzę, ale kto jak kto jak nie Wy mnie zrozumiecie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2014, 11:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudź, marudź :)
    Udało się umówić wizytę? Mam nadzieję że tak.
    A teraz brałaś jakieś leki na ovu czy naturalnie - bez wspomagania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sol umawiaj sie nie odpuszczaj :p

    Ja po wizycie w klinice juz. Lekarz przejrzał badania, w sumie mamy ok. Umowilismy sie ze jeszcze jestem na stymulacji, pozniej 2 miesiace przerwy w tym badanie hsg i podejscie do inseminacji.

    Shabeel lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ja po wizycie w klinice juz. Lekarz przejrzał badania, w sumie mamy ok. Umowilismy sie ze jeszcze jestem na stymulacji, pozniej 2 miesiace przerwy w tym badanie hsg i podejscie do inseminacji.

    No to już coś wiesz :). Najważniejsze, że wyniki ok. A może się uda w międzyczasie przed iui - oby :)

  • Sol Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 31 października 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka :) jestem już umówiona i po badaniach...hmmm z tego co sama potrafię ocenic, nie są najlepsze, ale niech lekarz się wypowie. Męża badań nie odebrałam, bo muszę mieć upoważnienie :|

    Shabeel :) Nie, teraz nie brałam nic na ovu, jestem umówiona na poniedziałek na wizytę. lekarz dziś zadzwonił tylko, że mam przyjść mimo że nie mam jeszcze wyników AMH Androstendionu i 17-oh-prg, żeby zacząć stymulację.... hmmm myśle że widział wyniki w komputerze, bo napisałam mu sms że nie mam wszystkich wyników i nie wiem czy wtedy przyjść na wizytę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 21:47

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 1 listopada 2014, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj byłam na wizycie (właściwie to już wczoraj:)) 10 dc, pęcherzyk 17 mm. Kolejna wizyta w poniedziałek...

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1602 wrote:
    Ja dzisiaj byłam na wizycie (właściwie to już wczoraj:)) 10 dc, pęcherzyk 17 mm. Kolejna wizyta w poniedziałek...
    a jakie endometrium?

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ