Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 września 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kochane moje trzymajcie dzis kciuki za moje rury, zeby byly drozne :) :*

    Bardzom kciukam <3

    She Wolf, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Karen_1980 Przyjaciółka
    Postów: 86 122

    Wysłany: 15 września 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kochane moje trzymajcie dzis kciuki za moje rury, zeby byly drozne :) :*

    Trzymam :)

    Margaret.Se, She Wolf lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV leczona od 2006.
    Laparoskopie i laparotomia. Usunięty jajowód.
    Hashimoto.
    04.09. Punkcja 5 komórek.
    IVF komercyjnie.
    07.09. Transfer "2".
    17.09. BetaHCG <0,1 :( (tak czułam)
    22.09. Decyzja o terminie wizyty w Novum
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 15 września 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kochane moje trzymajcie dzis kciuki za moje rury, zeby byly drozne :) :*


    Juz dzisiaj :) super w koncu :) kciukam z calych sil <3 ! Musza byc drozne <3 ! To obie dzisiaj w szpitalu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 14:18

    nick nieaktualny, Jot, She Wolf lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 września 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen_1980 wrote:
    Trzymam :)

    Karen jak tam? trzymasz sie jakos w tym czekaniu?

    Karen_1980 lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kochane moje trzymajcie dzis kciuki za moje rury, zeby byly drozne :) :*

    powodzenia
    pochwal się jak wrócisz

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 15 września 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, z checia dolaczam do grona starajacych sie. mam 34 lata i mija pierwszy cykl bez zabezpieczenia.. z niecierpliwoscia czekam na poniedzialek, kiedy to bede mogla zrobic test. witam Was serdecznie

    MoBo, She Wolf, Karen_1980 lubią tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • loret1 Autorytet
    Postów: 715 1863

    Wysłany: 15 września 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She powodzenia! Oby poszlo szybko i bezbolesnie...
    Pozdrowienia dla wszystkich:)

    MoBo, She Wolf, Karen_1980 lubią tę wiadomość

    loret1
  • jamaica Przyjaciółka
    Postów: 87 171

    Wysłany: 15 września 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kochane moje trzymajcie dzis kciuki za moje rury, zeby byly drozne :) :*
    trzymamy

    MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

    jamaica
  • jamaica Przyjaciółka
    Postów: 87 171

    Wysłany: 15 września 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wcczwartek o 12 mam badania prenatalne juz sie stresuje :(((

    jamaica
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 września 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    czesc, z checia dolaczam do grona starajacych sie. mam 34 lata i mija pierwszy cykl bez zabezpieczenia.. z niecierpliwoscia czekam na poniedzialek, kiedy to bede mogla zrobic test. witam Was serdecznie

    Witamy ewus :)
    A tak se tylko celujecie czy juz jakies badania porobione?

    Powodzenia :)

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 września 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamaica wrote:
    ja wcczwartek o 12 mam badania prenatalne juz sie stresuje :(((

    jamaica bedzie dobrze :)

    jesu ja mojemu ostatnio mowilam, ze myslalam, ze jak sie zajdzie to wtedy juz stres z glowy. Bardzo sie mylilam O.o

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 15 września 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki moje Kochane :*

    Dam znac po powrocie.

    Margaretko, za Ciebie tez dzis trzymam kciuki, zebys jakos przez to przebrnela :*

    Jamaica bedzie dobrze :*

    Witam nowe dziewczynki :* Rozgosccie sie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 15:06

    MoBo, Karen_1980, evus lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 15 września 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Witamy ewus :)
    A tak se tylko celujecie czy juz jakies badania porobione?

    Powodzenia :)


    a tak sobie poki co- dajemy sobie czas do konca roku bez badan i wspomagania

    MoBo lubi tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • Karen_1980 Przyjaciółka
    Postów: 86 122

    Wysłany: 15 września 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Karen jak tam? trzymasz sie jakos w tym czekaniu?

    MoBo jakoś... dziś trochę doskwiera ból głowy i mdłości :(
    Byle do piątku...
    Trzymajcie kciuki! :)

    MoBo lubi tę wiadomość

    Endometrioza IV leczona od 2006.
    Laparoskopie i laparotomia. Usunięty jajowód.
    Hashimoto.
    04.09. Punkcja 5 komórek.
    IVF komercyjnie.
    07.09. Transfer "2".
    17.09. BetaHCG <0,1 :( (tak czułam)
    22.09. Decyzja o terminie wizyty w Novum
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 września 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen_1980 wrote:
    MoBo jakoś... dziś trochę doskwiera ból głowy i mdłości :(
    Byle do piątku...
    Trzymajcie kciuki! :)

    mdlosci O.o to TRZYMAM!

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Karen_1980 Przyjaciółka
    Postów: 86 122

    Wysłany: 15 września 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba coś blee zjadłam... ;)
    za wcześnie na ciążowe? ale jakby co... to wytrzymam :) do skutku!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 16:28

    evus, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV leczona od 2006.
    Laparoskopie i laparotomia. Usunięty jajowód.
    Hashimoto.
    04.09. Punkcja 5 komórek.
    IVF komercyjnie.
    07.09. Transfer "2".
    17.09. BetaHCG <0,1 :( (tak czułam)
    22.09. Decyzja o terminie wizyty w Novum
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 15 września 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen_1980 wrote:
    Chyba coś blee zjadłam... ;)
    za wcześnie na ciążowe? ale jakby co... to wytrzymam :) do skutku!

    A maja dziewczyny wczesniej, wiec czemu nie :P

    Karen_1980 lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Karen_1980 Przyjaciółka
    Postów: 86 122

    Wysłany: 15 września 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak szczerze dziś pomyślałam, że nie miałam żadnych objawów od dnia transferu a tutaj 8 dpt i ból głowy, mdłości... kto wie może wygrałam swoją "dwójkę" :)

    MoBo, evus lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV leczona od 2006.
    Laparoskopie i laparotomia. Usunięty jajowód.
    Hashimoto.
    04.09. Punkcja 5 komórek.
    IVF komercyjnie.
    07.09. Transfer "2".
    17.09. BetaHCG <0,1 :( (tak czułam)
    22.09. Decyzja o terminie wizyty w Novum
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret trzymaj sie.


    Jamaica stres to do konca ciazy jest. Trzymam kciuki.


    Evus witaj :)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karen, 8dpt, a miałaś 3 dniowe czy 5 dniowe?
    tak czy siak jesteś najmarniej 11dpo, czyli test już może wyjść

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ